Stajyerleri Onaylama?

Ediz U.

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (A)
İSG Katip imizde görünen eski stajyerleri tekrar mı onaylamamız gerekiyor?

osman.koyuncu

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Evet onaylamamız gerekiyor. İSG Katip 'in veri tabanını güncelliyorlar fakat 2 kişiden fazla onay veremiyorsunuz (en azından benim ekranımda öyle görünüyor) o kısımda bir problem var.

Şua

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Osgb de çalışıyorum. sorumlu müdür birşey söylemedi bana. sistemde 2 tane tanımadığım stajyer onay beklliyor?

güncel

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
bende de firmada bir sürü stajyer gözüküyor benim tanıdığım bir kişi nasıl olacak anlamadım.

osman.koyuncu

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Osgb de çalışıyorum. sorumlu müdür birşey söylemedi bana. sistemde 2 tane tanımadığım stajyer onay beklliyor?
Tanımıyorsanız onaylamayın. Sorumlu Müdüre söyleyin staj tarihlerinde görevdeyse büyük ihtimalle kendi ekranında da görünecektir. Önümüzdeki günlerde genel müdürlük bununla ilgili duyuru yapacaktır mutlaka ama benim anladığım ve öğrenebildiğim kadarı ile zaten tüm belge sahiplerinden geriye dönük staj , eğitim katılım , diploma v.s. toplam 7 adet sanırım dosyalanması gereken evrakları istiyorlar ve bunları veri tabanına giriyorlar , sadece bu sürece katkısı olması açısından İSG-Katip ten ilgili profesyonellerin desteği ile işlemleri hızlandırmak bundan sonrası için de direkt veri tabanına giriş yapılması için bu ekranı açmışlar.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.