Soru Şubat 2014 ( Ya Da Mayıs ) Yükselme Sınavına Hazırlık

Konu, 'Soru Bankaları' kısmında Hakan ERDOĞAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Hakan ERDOĞAN

Hakan ERDOĞAN TÜİSAG Üyesi

Allah herkesten razı olsun...sizlerin desteğiyle çalışmaları bitirdik.şimdi oturup çalışmak kaldı geriye.hiç bir zaman bu çalışmalarla ilgili maddi talebim olmadı olamazda..bunu şundan söylüyorum.öyle mailler gönderiliyorki şaşırırsınız.benim yüzümden kurslara katılım azalmıştan tut da ağza alınmayacak kelimelerle dolu.yardımlaşmanın adı para olmuş bu ülkede..işte tum bu olumsuzluklara rağmen bitirdim...inşallah Allah'ta yüzümüzü kara çıkarmazda hepimiz ( en azından benim notlardan çalışanlar) sınavdan yüksek notlarla geçeriz.inanın ben sınava giren herkesin başarılı olmasını istiyorum..

Zeynep EFE70, hserap, kemalx ve 11 kişi daha buna teşekkür etti.
  2. Hakan ERDOĞAN

önemli tavsiyeler:
    1.hap bilgileri renkli çıktı almanızdır.örneğin tüp renkleri resimden anlaşılmaktadır

2.hap bilgileri olabildiğince geniş ve basit tutmaya çalıştım.o yüzden tek başına yeterli olmaz.tavsiyem buradaki 1364 soru cevap ile desteklemeniz.önümüzde 15 gün var..en az 3 defa bu iki kaynağı baştan bitirin.

3.ben kimseyi karalamak istemiyorum ama bir A sınıfı uzmanının hazırladığı diye nette gezen soru bankasını indirdim.300 tanesini çözdüm ve çözmeme kararı aldım.cevap anahtarında ve sorularda çok yanlış var.
    örneğin iş kazası bildirme süresi hala 2 gün görünüyor.
    .eğer konuya hakim olmazsanız yanlışı göremezsiniz..doğru gibi ezberlersiniz.o yüzden tavsiyem yönetmelikleri en azından bir kere okumanız..

herkese iyi çalışmalar.

Zeynep EFE70, Mustafa Okyay, bhr ve 4 kişi daha buna teşekkür etti.
  3. tugba13

tugba13 TÜİSAG Üyesi

bana göndermemişiniz hocam......

4. Hakan ERDOĞAN

herkese gönderdim...mailinizi vermişseniz gelmiş olması gerekir..yoksa yeniden pm yada profile gönderin..

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. h.hasan

h.hasan TÜİSAG Üyesi

Hakan ERDOGAN ..arkadaşım bu emeklerin ödenmez..hap bilgileride göndermişsin çok teş.ederim...en güzel şeyleri hakeden bir karekterin var..TEŞEKKÜRLER

Hakan ERDOĞAN bu yazıya teşekkür etti.
  6. rs_6

rs_6 TÜİSAG Üyesi

her sınav öncesi yaşadığım sendrom başladı. onca çalışmaya rağmen, hiç bir şey bilmiyor durumundayım :düşünceli:

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Hakan ERDOĞAN

aynı durum bende de var hocam yaş ilerledikçe algı dağılımı fazlalaşıyor.dalgınlık bu aralar son noktada..bir taraftan Rusya'ya işçileri,formenleri gönderdik ne zaman geleceğin diye soruyorlar.diğer taraftan ailem A yı geçince burada iş bul kal diye tutturuyor.bütün bu kaosta ders çalışmaya çalışıyorum...

8. rs_6

rs_6 TÜİSAG Üyesi

23 Şubat yazılı A sınavının yanı sıra, her gün yazılı olmayan sınavlarda beynimizin bir köşesinde çözülmeye devam ediyor.

Allah yardımcımız olsun.

9. sabri.erdoğan

sabri.erdoğan TÜİSAG Üyesi

Erdoğan Bey ,
    Hap bilgilerini göndermişsiniz. Resimlerle , şekillerle akılda kalacak şekilde , emek verilmiş. Elinize emeğinize sağlık. Teşekkür ederim.

10. Hakan ERDOĞAN

inşallah hepimiz başarılı oluruz.

bu arada talep eden tüm arkadaşlarıma tek tek gönderdim.takdir ederseniz ki yoğun bir talep var.şu ana kadar 150 kişi felan oldu..150 kişinin hayır duası çok kardıyım kendi adıma...

sONEr.01 ve bhr bu yazıya teşekkür etti.
  11. neslihan kaya

neslihan kaya TÜİSAG Üyesi

ben derdimi söylesem hepiniz ağlarsınız :) biri 21 aylık diğeri 9 aylık iki çocuk birde her öğün sıcak yemek isteyen bir koca ile ben oturup ders çalışmaya çalışıyorsam hepinizin çalışması lazım.. hakan bey size çok tşkr ediyorum sayenizde bir çalışma stilim oldu başarılı olurmuyum olmazmıyım bilmiyorum ama hayatda seni tanımadan senin için bir şeyler yapan birilerininde olduğunu gösterdiniz hepimize...

Hakan ERDOĞAN ve bhr bu yazıya teşekkür etti.
  12. Serdar Sezer

Serdar Sezer TÜİSAG Üyesi

Allah hepimizin yardımcısı olsun...

13. İdil_e

İdil_e TÜİSAG Üyesi

Selam arkadaşlar,

Ben de sizlerle aynı durumdayım maalesef kendimi hiç bişe bilmiyormuş gibi hissediyorum ve heyecan yapıyorum. Zaman kısaldıkça da heyecanım artıyor bu da beni korkutuyor.

Allah yardımcımız olsun hepimizin...

14. tore1071

tore1071 TÜİSAG Üyesi

erdoğan hocam
    bu sorunun doğru cevabı zaten açıklamadada görüldüğü gibi B şıkkı olmalı

15. murcelikel

murcelikel TÜİSAG Üyesi

evet bencede düzeltelim yarın düzeltir yayınlarım

16. Hakan ERDOĞAN

buna dah evvel düzeltmiştik.

iyi çalışmalar

17. Hakan ERDOĞAN

18. murcelikel

murcelikel TÜİSAG Üyesi

19. Güler Yıldırım

Güler Yıldırım TÜİSAG Üyesi

20. murcelikel

murcelikel TÜİSAG Üyesi

kaan bey yada levent beyin bu konuda yorumları nedir acaba?

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica