Soru Şubat 2014 ( Ya Da Mayıs ) Yükselme Sınavına Hazırlık

Konu, 'Soru Bankaları' kısmında Hakan ERDOĞAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. murcelikel

murcelikel TÜİSAG Üyesi

1289 düzelttim ekliyorum

Ekli Dosyalar:

uzmanaday bu yazıya teşekkür etti.
  2. Hakan ERDOĞAN

Hakan ERDOĞAN TÜİSAG Üyesi

şu saat itibariyle hap bilgileri talep eden herkese gönderdim...3 tane indirme alternatifle..herkese iyi hafta sonları

3. murcelikel

murcelikel TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar 170 i aradım mayıs ta yükseltme sınavı olacak ...ve prim günü de sınava başvurulduğu zaman prim günü dolanlar hak edeceğini söylediler ...osym nin sitesinde ki 2014 sınav takviminde şu an 24 mayıs sınavı görülmüyo ...zaten sınav başvurusuda mart sonunda başlar diye düşünüyorum

4. ibrahim halil önder

ibrahim halil önder TÜİSAG Üyesi

Eğitim kurumları ile bu kurumlardan eğitim alarak 24 Mayıs 2014 tarihli İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı sınavına girecek adayların dikkatine
    2014 yılı İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı sınav protokolü Genel Müdürlüğümüz ile Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı (ÖSYM) arasında yapılmış olup Mayıs dönemi sınavı 24 Mayıs 2014 tarihinde, Aralık dönemi sınavı 27 Aralık 2014 tarihinde yapılacaktır.

Genel Müdürlüğümüzce yetkilendirilmiş “Eğitim Kurumları” ndan eğitim alarak 24 Mayıs 2014 tarihinde yapılacak sınava girecek adayların eğitimlerini en geç 13 Mart 2014 (teorik eğitim bitiş tarihi son) tarihine kadar tamamlamış olmaları gerekmektedir. 13 Mart 2014 tarihinden sonra eğitimlerini tamamlayan adaylar 24 Mayıs 2014 tarihinde yapılacak sınava giremeyeceklerdir.

Ayrıca prim ödeme gün sayısına göre belge sınıfı yükseltme sınavına giriş hakkı olan adaylar da 24 Mayıs 2014 tarihinde yapılacak sınava girebileceklerdir.

24 Mayıs 2014 tarihinde yapılacak sınava yönelik sınav uygulama duyurusu ilerleyen tarihte yayımlanacaktır.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. ibrahim halil önder

ibrahim halil önder TÜİSAG Üyesi

umarım yararlı olmuştur

6. Esra Dilge ÖZYURTLU

Esra Dilge ÖZYURTLU TÜİSAG Üyesi

Erdoğan bey rica etsem banada hap bilgi özetini gönderir misiniz *****kesildi****

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Last edited by a moderator: 11 Şubat 2014
  7. izmir6935

izmir6935 TÜİSAG Üyesi

selam

BAna yollama sansınız varmı acaba Hub bilgileri
    Not: Tamamen sizin sorulardan ve notlardan hazırlandım ve hala hazırlanıyorum sınava
    Mail adresim: ***Kesildi***

Last edited by a moderator: 9 Şubat 2014
  8. suhat

suhat TÜİSAG Üyesi

Erdoğan bey rica etsem banada hap bilgi özetini gönderir misiniz

9. suhat

suhat TÜİSAG Üyesi

Erdoğan bey rica etsem banada hap bilgi özetini gönderir misiniz ***Kesildi***

Last edited by a moderator: 10 Şubat 2014
  10. murti çe

murti çe TÜİSAG Üyesi

11. gingobil

gingobil TÜİSAG Üyesi

erdoğan bey ben de hap bilgileri göndermenizi rica ediyorum

12. Hakan ERDOĞAN

mailini veren herkese gönderilmiştir...profile yazan yada özel mesaj atan...iyi akşamlar

yeliz eyüpoğlu bu yazıya teşekkür etti.
  13. SİBEL ARICI

SİBEL ARICI TÜİSAG Üyesi

Hakan Bey Bu özverili çalışmanızı yürekten kutluyorum. Bir yandan uzun mesaili çalıştığım için bu çalışma benim için hayat kurtarıcı oldu. Çok teşekkür ederim. Hazırladığınız hap bilgileri gönderebilir misiniz.

Hakan ERDOĞAN bu yazıya teşekkür etti.
  14. Gamze

Gamze TÜİSAG Yönetim Yardımcısı Yönetim Yardımcısı

Merhaba arkadaşlar.
    Forum kurallarımız gereği "Forum içindeki mesajlarda e-mail bilgisi vermek yada istemek yasaktır. Mail adresi içeren mesajlar silinmektedir."

Forum Kuralları: http://www.isgfrm.com/help/terms
    Madde 6 bakınız lütfen...

Esra Dilge ÖZYURTLU ve Hakan ERDOĞAN bu yazıya teşekkür etti.
  15. salgozen

salgozen TÜİSAG Üyesi

Benden de 50 soruluk küçük bir katkı. İyi çalışmalar....

Ekli Dosyalar:

16. salgozen

salgozen TÜİSAG Üyesi

17. Hakan ERDOĞAN

18. sONEr.01

sONEr.01 TÜİSAG Üyesi

Esra Dilge ÖZYURTLU bu yazıya teşekkür etti.
  19. rs_6

rs_6 TÜİSAG Üyesi

Hakan Bey erhaba

762)4857sayılı iş Kanununa göre fazla çalışma ile ilgili hangisi yanlıştır?
    A) Fazla çalışma, Kanunda yazılı koşullar çerçevesinde, haftalık kırkbeş saati aşan çalışmalardır.
    B) Haftalık çalışma süresinin sözleşmelerle kırkbeş saatin altında ise her bir saat fazla çalışma için verilecek ücret normal çalışma ücretinin saat başına düşen miktarının yüzde elli yükseltilmesi suretiyle ödenir.
    C) Fazla çalışma süresinin toplamı bir yılda 270 saatten fazla olamaz.
    D) Fazla çalışma veya fazla sürelerle çalışma yapan işçi isterse, bu çalışmalar karşılığı zamlı ücret yerine, fazla çalıştığı her saat karşılığında bir saat otuz dakikayı, fazla sürelerle çalıştığı her saat karşılığında bir saat onbeş dakikayı serbest zaman olarak kullanabilir.
    CEVAP B

Fazla çalışma süresi yılda 275 saatten fazla olamaz.

C) Fazla çalışma süresinin toplamı bir yılda 275 saatten fazla olamaz şeklinde düzeltebilirmiyiz.

Hakan ERDOĞAN bu yazıya teşekkür etti.
  20. Esra Dilge ÖZYURTLU

Esra Dilge ÖZYURTLU TÜİSAG Üyesi

270 saat 275 saat mi oldu ?

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica