Sürücü Kursları Ve Sürüş Parkurlarında Risk Analizi

Konu, 'Örnek Risk Analizleri ve Değerlendirmeleri' kısmında arif özçiftçi tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. arif özçiftçi

arif özçiftçi TÜİSAG Üyesi

İyi Akşamlar arkadaşlar gün boyunca yeni konu açmamak için aradığım soruyla ilgili bir cevap bulabilecekmiyim diye araştırma yaptım fakat herhangi bir cevaba ulaşamadım sizlere bir kaç sorum olucak

*Sürücü kurslarında İSG eğitimi vericem perşembe günü fakat elimde hiç bir veri yok bununla ilgili eğitim sunumları ,pdf dosyası ...vb kaynakları olanlar paylaşırsa bana çok yardımcı olurlar.

*Diğer sorum ise yine sürücü kurslarında risk analizi yapmam gerekiyor ofis kısmı,sınıflar kısmında sıkıntım yok fakat araçlar ve sürüş parkunun risk analizinin nasıl yapılacağı konusunda en ufak bir fikrim yok .

Lütfen yardımlarınızı esirgemeyiniz.

2. arif özçiftçi

Arkadaşlar kimsenin bu konu hakkında bilgisi yokmudur ya = (

3. isghizmetleri

isghizmetleri TÜİSAG Üyesi

bende aynı konudan muzdaribim hiç kimse sürücü kursu yapmamış herhalde..

4. arif özçiftçi

Ben kendi hazırladığım risk analizni ve eğitim sunumlarını nacizane paylaşıyım belki ufak bir yardımı olur

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Ekli Dosyalar:

5. ISG74

ISG74 TÜİSAG Üyesi

6. ISG74

ISG74 TÜİSAG Üyesi

7. dertmuhendisi

dertmuhendisi TÜİSAG Üyesi

bu konuda risk analizi yapılması için talepler geliyor. tecrubelerinizden faydalanmak isterim

8. Gözde Adıkutlu

Gözde Adıkutlu TÜİSAG Üyesi

Merhaba arkadaşlar risk analizi olan varsa bu konuyla ilgili paylaşr mısınz?

9. gizem uyar

gizem uyar TÜİSAG Üyesi

İyi günler arkadaşlar. Bende bir sürücü kursundan teklif aldım ilk işim olacak forum sayesınde bilgi edindim öncelikle teşekkürler. fakat bir sorum olacak bireysel olarak çalıştığımızda ücretlendirme ve sözleşmeyi nasıl talep etmemiz gerekiyor. piyasada çok farklı fiyatlar dolaşıyor o yüzden emin olamadım.

Ayten Arslan bu yazıya teşekkür etti.
  10. gizem uyar

gizem uyar TÜİSAG Üyesi

Bir sürücü kursu için hazırladığım risk analizinin ilk kısmı bu şekilde yaklaşık 30-40 maddelik bir risk analizi olacak. ofis içi tüm riskleri tek tek yazdım ( elektrikli aletler, klimalar, zemin, uyarı işaretleri, raflar, yangın tüpleri, elektrik, fotokopi makinası, sınıflar, ergonomi...)

Ekli Dosyalar:

Serdal DEMİR ve Ayten Arslan bu yazıya teşekkür etti.
  11. canans

canans TÜİSAG Üyesi

Benimde bu konuda yardıma ihtiyacım var. Sürücü parkurları kısmında yardımcı olursanız çok sevinirim. Daha önce paylaşım yapmış arkadaşlara da teşekkürler.

12. CİHAD ÇELİK

CİHAD ÇELİK TÜİSAG Üyesi

Gizem hanım yapmış oduğunuz risk degerlendirmesi hangi tip oluyor ? Neye göre risk puanlaması yaptınız saygılarımla.

13. bülent küçükaslan

bülent küçükaslan TÜİSAG Üyesi

meb özel eğitim kurumları genel müdürlüğü sayfasında direksiyon eğitimi dersi sınav değerlendirme formu var.R.G5.12.2015 sayı29553 ek-4 sizlere risk değerlendirmesi için ışık tutacaktır.ben aynı zamanda sürücü kursunda araç tekniği ve direksiyon eğitimleri dersine giriyorum.sorunuz olursa yanıtlarım.

CİHAD ÇELİK bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica