Haber T S E 18001 O H S A S Iş Sağlığı Ve Güvenliği Yönetim Sistemi - Antalya

Konu, 'Fuar, Seminer, Sempozyum Haberleri' kısmında Serçin YAPRAK tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Serçin YAPRAK

Serçin YAPRAK TÜİSAG Üyesi

TSE 18001 OHSAS İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Eğitimi

1 Aralık 2014 Pazartesi - 2 Aralık 2014 Salı

Kuruluşların daha iyi rekabet koşullarına ulaşabilmesi için çalışanların iş sağlığı ve güvenliği konusunda planlı ve sistemli çalışmalar yürütmeleri gerekmektedir. İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sisteminin kurulması çalışanların iş güvenliği bilincine sahip olmaları, emniyetli ve sağlıklı bir çalışma ortamı için oldukça önem taşımaktadır.

Odamız, Türk Standartları Enstitüsü işbirliği ile “TSE 18001 OHSAS İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Eğitimi” düzenlemiş olup; eğitim konu alt başlıkları ve eğitmen özgeçmişi ekte yer almaktadır.

Eğitimlerimize katılmak isteyenler Odamız web sayfası (www.atso.org.tr) üzerinden online olarak başvuru ve ödeme işlemlerini gerçekleştirebilirler. Eğitimlerimizde katılımcı sayısının sınırlı olması ve kayıtlarda başvuru sırasının dikkate alınması nedeniyle öncelikle online başvuruda bulunmanız tavsiye edilmektedir.

Eğitmen : Rasim YILMAZ
    Tarih : 01-02 Aralık 2014
    Saat : 09:30 – 17:00

Yer : ATSO Eğitim Salonu 4. Kat

Katılım Payı : Odamız üye/üye çalışanı için 100 TL, üye olmayan katılımcı için 150 TL’dir.

eğitim-1.jpgeğitim-2.jpg

Daha geniş bilgi için:

Eğitim ve Kalite Müdürlüğü

Anıl Işıldağ / Tel: 314 37 47

Kadriye Kar Yaşar / Tel: 314 37 48

Dilek Katırcı /Tel:314 37 49

Hasibe Ayaz/Tel:314 37 51

Last edited: 17 Kasım 2014
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica