Soru Tam Gün Çalışan Bir Uzmanın, Farklı Işyerlerinde Isg Hizmetleri

Konu, 'İş Sağlığı ve Güvenliği Hakkında' kısmında emrah ugurlu tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. emrah ugurlu

emrah ugurlu TÜİSAG Üyesi

Merhaba;
    Ben tam gün çalışan bir kimyagerim, iş güvenliği uzmanlığı belgem var, az tehlikeli işletmesi olan bir arkadaşıma, risk analizi raporu, acil durum eylem planı ve personel eğitimlerini yapacaktım. Bakanlığı aradım tam zamanlı çalışan (30 gün sigortası yatan) bir uzman isg hizmeti veremez diye cevap aldım bilgisi olan var mı? Bu şekilde bir çalışma yapmış olan beni bilgilendirirse sevinirim.

Saygılarımla

2. hamza yüzüak

hamza yüzüak TÜİSAG Üyesi

Çalıştığın yerle kısmi süreli sözleşme yap ama tam maaş al sonrada kalan primini kendin yatır bu arada dışarıyada igu hizmeti ver

3. emrah ugurlu

emrah ugurlu TÜİSAG Üyesi

Büyük bir şirkette çalışıyorum böyle bir şeyi kabul ettirme şansım yok. Tam gün çalışma durumundayım.

4. ekaradeniz

ekaradeniz TÜİSAG Üyesi

sadece risk değerlendirmesi prosedürünü yapacaksanız, sorun olmaz fatura da istemiyorsa arkadaşınız. ama hizmet alımı söz konusu ise; bnmde bir tanıdığım büyük bir firmada çalışıyor hem mühendis hem isg uzmanı olarak.. kısmı süreli isg uzmanı olarak primi yatıyor, geri kalan çalışma saatleri içinde mühendis olarak primi yatıyor..ayrıca dışarıdan başka iş yerleri ile isg hizmetleri ile ilgili sözleşme yaptı. önemli olan isg uzmanı olarak çalışma saatinizi geçmemek bildiğim kadarıyla ...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica