Tank Ve Kapların Işaretlenmesi Hk.

nahrug

Üye
TÜİSAG Üyesi
Herkese Merhaba,

Yine, Fabrikamızda denetim yapan iş müfettişleri tarafından fabrikada tehlikeli kimyasal madde bulunan bölümler, kaplar, tanklar ve tesisatın içindeki maddeyi ve tehlikelerini açıkça belirtecek şekilde etiketlenmesi ya da işaretlenmesi istenmiştir. Bu etiketleme ve işaretlemenin nasıl olacağı konusunda yardım edebilir misiniz?

Murat KOÇAK

Deneyimli Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (A)
işaretleme ve etiketleme sandığım kadarıyla ilgili yönetmelikte yazıldığı şekilde işaretlenmesinden bahsediliyor.. örnek olarak "ateşle yaklaşma" "dikkat benzin" "dikkat yüksek basınç tehlikesi"vs.. levhalaradan ve iligili kimyaslaaarın yönetmeilkteki gibi uyarıcı tabelayla etiketlenmesinden bahsediliyor

ben daha uzman değilim ama uzman abilerimiz ve ablalarımız daha açıklayıcı bilgi verir sanırım

Murat KOÇAK

Deneyimli Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (A)
bu yönetmeliğinde "kimyasal maddelerle çalışma hakkındaa yönetmelik" ve " parlayıcı ve patlayıcı maddelerle iligili yönetmelik" olduğunu düşünüyorum

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.