Tekstil Sektöründeki Iş Sağlığı Ve Güvenliği Riskleri Ve Alınması Gereken Önlemler Bitirme Tezi

Konu, 'Üniversite Öğrencilerinin Alanı' kısmında Muharrem Çiftçi tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Muharrem Çiftçi

Muharrem Çiftçi TÜİSAG Üyesi

iyi geceler arkadaşlar tekstil sektöründeki iş sağlığı ve güvenliği riskleri ve alınması gereken önlemler ile ilgili tez hazırlamam lazım... bu konuda elinde kaynak bulunan ve ya yardımcı olabilecek arkadaşlardan yardımlarını bekliyorum...

2. ali78

ali78 TÜİSAG Üyesi

Tez ödevimiz aynı Muharrem bey sizde herhagi bir döküman var mı?

3. Muharrem Çiftçi

Bende internetten indirdiğim bir kaç kaynak var Ali Bey. Ayrıca bir fabrikada denetime gittim 2 gün boyunca denetim ve araştırma yaptım. Çalışanlara yönelttiğim soruların cevaplarına göre kendi yorumlarımla bir şeyler oluşturmaya çalışacağım. Sizde farklı kaynaklar mevcut mu?

4. ali78

ali78 TÜİSAG Üyesi

Bende netten bir kaç döküman buldum bir de isg uzamanı bir beyefendiden birkaç risk analizi aldım sağolsun. Siz hangi firma ile iletişime geçtiniz bizimde yakın zamanda bir işyerine gitmemiz gerekiyor.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Hüseyin KORKMAZ

Hüseyin KORKMAZ TÜİSAG Üyesi

'Konfeksiyon sektöründe iş sağlığı ve güvenliği' konulu yüksek lisans tezi elinizde mevcut mu arkadaşlar? isterseniz elinizdeki dökümanları burada paylaşın sizinkilerden farklı birşey olursa ekleme yaparız.

Muharrem Çiftçi bu yazıya teşekkür etti.
  6. Erman Bağcı

Erman Bağcı TÜİSAG Üyesi

Muharrem Bey ben size yardım edebileceğimi düşünüyorum ancak tekstil sektörünün %96 sı bayan olduğu için ben fabrikaya giremiyorum cazibemden fazla etkileniyor çalışanlar :)

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Muharrem Çiftçi ve esat1903 bu yazıya teşekkür etti.
  7. Cem AKBULAK

Cem AKBULAK TÜİSAG Üyesi

:cool::cool::cool:

Muharrem Çiftçi ve Erman Bağcı bu yazıya teşekkür etti.
  8. Esat ÜN

Esat ÜN TÜİSAG Üyesi

oha ya :)

9. Mustafa ESEN

Mustafa ESEN TÜİSAG Üyesi

WUW :cool::cool:

10. Muharrem Çiftçi

erman bey cazibenize kapılacaklarsa bayanları işlerinden alıkoymayalım. siiz dökümanları yollayın denetimi ben yaparım :)

ali78 ve Erman Bağcı bu yazıya teşekkür etti.
  11. Muharrem Çiftçi

arkadaşlar elimdeki dökümanları paylaşıyorum sizde sizde olanları paylaşın ihtiyacımız olan bölümleri kullanırız...siz deburaya yüklerseniz herkes yararlanabilir.

Ekli Dosyalar:

ahmetİsg, babacann, kadir adanır ve 1 kişi daha buna teşekkür etti.
  12. Muharrem Çiftçi

ali ben düzce de bir tekstil fabrikasında incelemede bulundum fakat ismini gizli tutmam gerekiyor... elimdeki dökümanları burda paylaştım sizin elinizdeki dökümanlarıda paylaşırsanız sevinirim....

13. Hüseyin KORKMAZ

Hüseyin KORKMAZ TÜİSAG Üyesi

14. Muharrem Çiftçi

teşekkürler hüseyin bey elime geçtikçe bende paylaşacağım. Elinizde dökümanlar oldukça paylaşırsanız sevinirim. iyi akşamlar

15. ali78

ali78 TÜİSAG Üyesi

Hazır tez

Ekli Dosyalar:

babacann, Tolga_34, simyaci35 ve 2 kişi daha buna teşekkür etti.
  16. eniyiisg

eniyiisg TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar bitirme tezlerini hangi okullarda yapıyorsunuz bilgi verirseniz memnun olurum, ayrıca bu konuda tse iso 11111:1,2,3,4,5,6,7 (tekstil makinelerinde güvenlik) standartları var burada koruyucular vs ile ilgili oldukça güzel ve eteknik bilgiler var fakat elde edemedim, umarım siz bulabilirsiniz

17. ali78

ali78 TÜİSAG Üyesi

Karabük Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu :)

18. Ali Rıza Erdoğan

Ali Rıza Erdoğan TÜİSAG Üyesi

Ellerinize sağlık arkadaşlar

19. Ali ERGENEKON

Ali ERGENEKON TÜİSAG Üyesi

paylaşım için teşekkürler;

20. wlknfcc33

wlknfcc33 TÜİSAG Üyesi

Paylaşımlar için teşekkürler yanlız ben bitirme tezi içim fabrikalarda genel olarak risk analizi nedir ? nasıl yapılır? metotları nelerdir?? bide dersin hocası bununla ilgili dokumanlar istiyor internet bilgisi disinda kitap makale dergi vs.. Bu konuda bilgisi olan var mı?

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica