Risk D. Temizlik Firması İçin Hazırlanan Risk Analizi

Konu, 'Temizlik Sektöründe İSG Uygulamaları' kısmında Mavi Baret İş Güvenliği tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

Risk değerlendirme çalışmasını yeterli buldunuz mu

1. Evet

50,0%
  2. Hayır

5,3%
  3. Kısmen

39,5%
  4. Daha da detaylı olabilirdi

7,9%
Birden fazla oy kullanılabilir.

1. Merhabalar ekte temizlik firması için hazırladığım örnek risk analizi mevcuttur. Yorumlarınızı bekliyorum

Ekli Dosyalar:

mem alan, serdarpala, koca ugur ve 22 kişi daha buna teşekkür etti.
  2. Birsen

Birsen TÜİSAG Üyesi

Yaptığınız risk analizini çok beğendim. Ellerinize sağlık. Sadece MSDS formlarından bahsedilmemiş sanırım. Ben görememiş de olabilirim. Eğer yoksa ondan da bahsedebilirsiniz belki.

İyi çalışmalar.

erkanersoy ve Mavi Baret İş Güvenliği bu yazıya teşekkür etti.
  3. Öncelikle dikkatiniz için çok teşekkür ederim, önemli bir detayı gözden kaçırmışım ( çamaşır suyu vb kimyasallar olduğu kanıksamışlık var sanırım :) )raporu tekrar güncellemem gerekecek çünkü çok önemli bir konuyu atlamışım.

erkanersoy bu yazıya teşekkür etti.
  4. sercan kılıç

sercan kılıç TÜİSAG Üyesi

gayet başarılı gözküyor.. ellerinize sağlık

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. uzmankemal

uzmankemal TÜİSAG Üyesi

merhaba benım calıstıgım taşaron şirket temizlık ve bakım hizmeti verıyor personel olarak bunu orada kulanma sansım varmı ....

6. Nuran20d

Nuran20d TÜİSAG Üyesi

Çok güzel bir risk değerlendirmesi tebrikler. Benim mi gözünden kaçtı bilemiyorum ama yıllık eğitim programı da hazırlanması gerekiyor. Eğitimin konusu, hangi tarihte düzenleneceği, amacını belirten bir program.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. izmir35

izmir35 Guest

Merhaba,

Güzel ve detaylı bir çalışma olmuş ama bazı eksiklikler olduğunu belirtmek isterim. Risk analizinde önlem alındıktan sonra Olasılık değerini 1 yapmanız gerekmektedir ve bir şiddettinde değişmeyeceğini belirtmek isterim. Alınması gereken önlemleri daha detaylı yazmanızda fayda vardır.Yönetmelik maddelerini ekleyebilirsiniz ve sorumlu kişi bölümünüde eklemelisiniz. Yanlış anlamayın sadece görüşlerimi belirtmek istedim.

İyi çalışmalar.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica