Temmuz 2011 Soru Iptalleri Sonucunda Kazanılmış Belgelerin Iptali Hakkında

omeruni

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
02 Temmuz 2011 sınavında başarılı olan herkesin belgesini geçici olarak iptal etmişler. Hayır belge ücretleri ne olacak o kadar para yatırdık. Bakanlığın tüm telefonlarını arıyorum ses yok.

Mahkeme ne zaman sonuçlanacak bilgi yok. Tam türkiye gerçeği olmuş. Bu işin sonu tamamen iş güvenliği uygulamalarını durdaracaklar. Tüm belgeler iptal olacak daha sonra daha önce sınava girmiş olanlarana beleş bir hak sağlayıp yola devam edecekler.

ATURAN

Deneyimli Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
02 Temmuz 2011 sınavında başarılı olan herkesin belgesini geçici olarak iptal etmişler. Hayır belge ücretleri ne olacak o kadar para yatırdık. Bakanlığın tüm telefonlarını arıyorum ses yok.

Mahkeme ne zaman sonuçlanacak bilgi yok. Tam türkiye gerçeği olmuş. Bu işin sonu tamamen iş güvenliği uygulamalarını durdaracaklar. Tüm belgeler iptal olacak daha sonra daha önce sınava girmiş olanlarana beleş bir hak sağlayıp yola devam edecekler.

Sayın omeruni 02 Temmuz 2011 sınavında başarılı olan herkesin belgesi iptal değil http://www.isgyh.com/ adresinden

2 TEMMUZ 2011 SINAVI İÇİN ÖNEMLİ DUYURU - 18.09.2012 - 13:41 dosyasını tıklayınca çıkan pencerenin en altında bulunan sorgulamayı yaparsanız durumunuzu görebilirsiniz...

berat melih

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
mahkeme kararı ile belge alanların belgeleri iptal herkesin değil ......

ibrahimtecer

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
TC numaramı giriyorum ama sonuç bulunamadı diyor. Bu link Sertifikasını bekleyenler için olmasın sakın?
sadece 2 temmuz 2011 tarihinde sertifika alanların ki görünmüyorsa hakketten sertifikalar askıya alınmış!
ben tc kimlik nomu girdim ve belgeniz gönderildi diyor.Bilginize..

köksal ERDOĞAN

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (A)
mahkeme süreci hakkında bilgisi olan varmı_?

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.