Teşekkürler Tüisag

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında miner ATA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. miner ATA

miner ATA Guest

Mayıs 2013 de başladığım bu maratonda, İSGFRM portalından çok faydalandım. bu güzel topluluğu biraraya getiren Admin e teşekkür ederim.

2. İsmailDEMİR

İsmailDEMİR TÜİSAG Üyesi

Evet, bu forma katkısı olan herkese teşekkürler.

3. Dila tekin

Dila tekin TÜİSAG Üyesi

Deneme sınavları ve hap spot bilgilerinizin çok faydası oldu. Emeği geçen herkese teşekkürler..

Gamze bu yazıya teşekkür etti.
  4. miner ATA

miner ATA Guest

25 yıllık madencilik hayatımda belki de yakaladığım en güzel şey bu uzmanlık oldu..... Mayısta C oldum ....Aralıkta A oldum... hak ettiğimi sanıyorum ve bunda bu formun katkısı olduğunu da biliyorum. herkese başarılar

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. ersincetin

ersincetin TÜİSAG Üyesi

Ben de bu forumun sayesinde Mayıs ve Aralık sınavlarını geçtim, bundan sonra uygulamanın nasıl yürüyeceğini hep birlikte göreceğiz.

6. Gamze

Gamze TÜİSAG Yönetim Yardımcısı Yönetim Yardımcısı

Öncelikle hepinizi tebrik ediyorum. Forumumuzun sizler için bir katkısı olmuş ise ne mutlu bize. Asıl görev bundan sonra başlıyor. Bu değerli iş sağlığı ve güvenliği kütüphanesini dahada büyüteceğiz elbette sizlerin katkısıyla. :) İyiki varsınız...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

bbaşar bu yazıya teşekkür etti.
  7. Kaan SAKA

Kaan SAKA TÜİSAG Yönetici Admin

Arkadaşlar,
    TÜİSAG ailesi sizler için ve sizinle var.
    Sınavında başarılı olan arkadaşlarımızı bir kez daha kutlarım.
    Bundan sonrada yapmamız gereken kazandığınız bu hakları en iyi şekilde korumaktır. Bunun içinde İSAG derneğimiz bulunmaktadır. Derneğimize üye olarak sesimizin sesinizle karışıp daha güçlü çıkmasını sağlamanızı bekliyoruz.
    İş güvenliği uzmanı ve işyeri hekimlerimi arkadaşlarımız İSAG derneğine www.isag.org.tr de yer alan bilgilerle üye olabilirler.
    Sertifikalarınızın hepinize hayırlı olmasını dilerim.

8. Levent KAVLAK

Levent KAVLAK TÜİSAG - BAŞKAN TÜİSAG Çalışma Birimi

Değerli Meslektaşlarım,

Yaklaşık 3 yıldan beri verdiğimiz mücadele sonunda İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonellerinin saygın bir kimliğe kavuşabilmesi için mücadele etmekteyiz.Biliyoruz ki saygın bir kimliğe kavuşan İSGProfesyoneli ülkesine ve ülkesi çalışanına çok faydalı olacaktır.Bu kutsal amaçlarla çıktığımız yolda her geçen gün daha çok büyüyor ve sizlere daha çok fayda veriyoruz.Sizlerin İş Sağlığı ve Güvenliği alanına girme kararını verdiğiniz ilk andan itibaren size destek vermek amacıyla yaşadığınız şehirlerde eğitim kurumlarıyla buluşturarak,sınavlara hazırlayarak,sınavlardan sonra sizlerin haklarını arayarak ve sizleri ülkenin her bir tarafında yapacakları görevlerde başarılı olabilmeniz için hangi sektörlerde çalışırsanız çalışın ihtiyacınız olan dökümantasyon desteğini sağlayarak hayalini kurduğumuz iş kazalarının ve meslek hastalıklarının olmadığı bir Türkiye için mücadele etmekteyiz.Siz Değerli İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonelleri'nin yapacakları işlerin sadece kazanç odaklı olmadığını yapacağınız bilimsel çalışmaların ölümlerin kol gezdiği işyerlerinde canlara can olmaya gittiğinizi bilmenizi istiyorum.Sizlere destek olmak için TÜİSAG ve İSAG olarak elimizden gelenin fazlasını yapacağız.Bir çocuğun babasını yaşamda tutabilirseniz,bir eşin dul kalmasını önleyebilirseniz,bir ananın ,babanın,kardeşin, yüreklerinin yanmasını önleyebilirseniz hepimiz başarmışız demektir.En derin Saygılarımla

Levent KAVLAK

TÜİSAG-Türkiye İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonelleri Topluluğu

BAŞKAN

leventkavlak@hotmail.com

Gsm:532 232 91 05

Gamze ve Kaan SAKA bu yazıya teşekkür etti.
  9. GökayAydogan

GökayAydogan TÜİSAG Üyesi

Buraya emek vererek değerli vakitleriniz ayıranlara sonsuz teşekkürler... Hepinizin ellerine sağlık..

10. basri tezgeldi

basri tezgeldi TÜİSAG Üyesi

Değerli TUİSAG üyeleri ve yöneticileri,
    İş güvenliği uzmanlığı sınavları için hazırlanmış olan bilgilerin gerek forum da gerekse isgdosya bölümlerinde paylaşımı konusunda göstermiş olduğunuz emek için hepinize teşekkür ediyorum,isgdosya içerisindeki bilgiler ve üye arkadaşlarımızın yoğun bir şekilde forum üzerinde yapmış olduğu soru /cevap şeklindeki çalışmalardan edindiğim bilgilerle inşallah bende bir C sınıfı uzmanı oluyorum.
    önümüzdeki süreçte yapılacak olan yükseltme sınavınada yine isgdosya ve forum da yapılacak soru çözümleri ile hazırlanacağım.
    21 Aralık sınavına hazırlanmamda katkısı olan tüm arkadaşlara teşekkür ederim.
    saygılarımla

11. Abidin Özler

Abidin Özler TÜİSAG Üyesi

Sadece 3 gün sohbet bölümünden soruları cevaplayıp soru sordum ve sınavı kazanıyorum.
    Bu güzel siteye en kalbi duygularla çok teşekkür ederim.

12. irfan çepni

irfan çepni TÜİSAG Üyesi

Canı gönülden teşekkürler değerli İSGFRM yetkilileri...

13. irfan çepni

irfan çepni TÜİSAG Üyesi

Sadece Uzmanlık belgesinin alınmasındaki süreçte değil, ümit ediyorum ki konu ile ilgili çalışma hayatında da bizler için vazgeçilmez olacaksınız... sınav sabahı bile sorulan sorulara cevap veriliyordu, hakkınız yadsınamaz... Emeğinize sağlık... Herşey Gönlünüzce olsun...

14. aslı genc

aslı genc TÜİSAG Üyesi

Buraya emek vererek değerli vakitleriniz ayıranlara sonsuz teşekkürler... Hepinizin ellerine sağlık..!

15. sdn

sdn TÜİSAG Üyesi

yürekten teşekkür ederim...

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica