Tespit Ve Öneri Defteri

Uzman Şükrü

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Merhaba arkadaşlar
Çalıştığım kamu kurumunun onay defterinin tüm sayfalarını onaylatmadan önce ilk sayfadaki işveren, işyeri hekimi ve iş güvenliği uzmanı kısımlarını imzalatmıştım. Bugün işkura gidecektim ama çalıştığım kurumun amiri açığa alındı. Yerine başka bir kurumun amiri geçici olarak atandı. Önümüzdeki haftalarda veya aylarda amirimiz dönebilir veya yeni bir amir atanabilir veya geçici olarak atanan amir devam edebilir. Nasıl bir yol izlemem lazım? Onay defterini gidip imzalatayım mı? yeni defter alıp geçici atanan amire mi imzalatmam mı gerekiyor? Yeni atanacak amirimi bekleyeyim? risk değerlendirme ve acil durum planı yapmam gerekiyor. Yardım ederseniz sevinirim.

Mehmet Gençoğlu

TÜİSAG Çalışma Birimi
Moderatör
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Onaylı defteri onaylatin işkura. Olan degisiklikleri sayfalara işlersiniz. Mesela şu tarihte isveren/vekili olarak şu kişi atanmıştır dersiniz, imza altına alırsınız.

Uzman Şükrü

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Onaylı defteri onaylatin işkura. Olan degisiklikleri sayfalara işlersiniz. Mesela şu tarihte isveren/vekili olarak şu kişi atanmıştır dersiniz, imza altına alırsınız.

Bana da mantıklı gelen o. Kamu kurumlarında bazı amirler çok sık değişebiliyor. O yüzden devamlı defteri yenilemek yerine sayfaya ilgili değişikliği işleyip devam etmek daha doğrudur. Bu konuda kanunda, yönetmeliklerde veya tebliğlerde bilgi var mı acaba?

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.