Tespit Ve Öneri Defterinin Notere Onaylatılması

Konu, 'Diğer İş Sağlığı ve Güvenliği Dokümanları' kısmında uzmanist tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. uzmanist

uzmanist TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar,

Tespit ve öneri defterini notere onaylattıracam işverene.Ancak hangi belgeler gerektiğini bilmiyorum. Yardımcı olur musunuz?

2. uyanıkuzman

uyanıkuzman TÜİSAG Üyesi

notere değil işkura her sayfasını onaylatacaksınız işveren imza atıyor onaylayacağı bir yer yok işverenın bir belgesine luzum yok

3. uzmanist

uzmanist TÜİSAG Üyesi

Notere de onayalatılabiliyor.Siz hiçbir belge götürmeden onaylattınız mı işkura

4. uyanıkuzman

uyanıkuzman TÜİSAG Üyesi

kendım bızzat işkura gittim ve sordum istersen noterede gıdersın ıstersen işkura ama 2 sine birden gerekmıyor tek farkı noter bedava değil...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. uyanıkuzman

uyanıkuzman TÜİSAG Üyesi

belge diye ayrı bir belge yok dostum alırsın defterı ımzalarsınız işverenle ki önsayfada uzman ve işveren ile dr imza yerlerıne imzalat götür işkura ver ayrı bır belge yok hekım yoksa ona sonra ımzalatırsınız

6. mertkgul

mertkgul TÜİSAG Üyesi

Bizden dilekçe istiyorlar. Dilekçeyi iş veren imzalıyor. İşveren, işveren vekili, iş yeri hekimi, isg uzmanı imza kaşelerini basıyor isimleri yazı olan yerlere... her sayfasını numaralandırıyor sun. Defteri iş kur a veriyorsun.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Ekli Dosyalar:

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica