Bilgilendirme Torba Yasa Kanunlaştı " Prim Gün Sayısı Tutanlara Sınav Hakkı Geldi "

Konu, 'Güncel Duyurular' kısmında Esma HOŞHAN ÖZGÜL tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. bilgesena

bilgesena Guest

c sınıfı isg uzmanları büyük bir ihtimalle 23 kasım sınavına girecek bir kaç gün içinde prim gün sayısı ile ilgilide çasgemin sitesinde açıklama yapılacak

2. bilgesena

bilgesena Guest

c sınıfı isg uzmanları büyük bir ihtimalle 23 kasım sınavına girecek bir kaç gün içinde prim gün sayısı ile ilgilide çasgemin sitesinde açıklama yapılacak

akif.dogan bu yazıya teşekkür etti.
  3. canizzet

canizzet TÜİSAG Üyesi

torba yasasından gectimi

4. Altar VATANSEVER

Altar VATANSEVER TÜİSAG Üyesi

Bence o kadar da açık değil. Şunu sormak istiyorum. Ben 2012 Kasım ayında belgemi aldım. Bu döneme kadar 730 gün lojistik sektöründe kalite alanında SGK'da ödenmiş primim var. Bunlar dikkate alınacak mı mesela?? Ben kanun çıktıktan sonra kanun tüm gereklilikleri taşıyorum. İSG uzmanı sertifikam var mı - var, SGK'ya primim yatmış mı - yatmış. Primler İSG uzmanı olarak yatırılmış olacak diye bir anlam yok ki? Keza 2013 ağustos'ta da c sınıfı uzmanlığı almış birinin daha önce çalışma geçmişi olabilir (farklı alanlarda) bunlar hemen b olabilecek mi?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. eda2

eda2 Guest

açıklasınlar artık ama:(

6. trapezuslu

trapezuslu TÜİSAG Çalışma Birimi TÜİSAG Çalışma Birimi

Bu yazımı nereden kestiniz bilmiyorum ama bu konuda benim böyle bir yazım yok

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Mesken

Mesken TÜİSAG Üyesi

çok yazık oldu asgari ücretle çalıştırılmak üzere B ve A sınıfı iş güvenliği uzmanı aranıyor. sigorta yemek ve yol ücreti karşılanacaktır.benim anladığım bu

FİLİZ AĞAN, seyfullah ve DUAYEN18 bu yazıya teşekkür etti.
  8. eda2

eda2 Guest

hiç sanmıyorum o kadar risk asgari ücrete alınmaz. kimse de bu kadar enayi olamaz. merak etmeyin herkes farkında olması gerekenle ilgili

9. Erdem Öz

Erdem Öz TÜİSAG Üyesi

Bırakın artık şu alfabe ile uğraşma işlerini arkadaşlar , A ,B ve ya C fark etmez. İşini hakkı ile yapan teknik bilgi ve donanıma sahip uzman istediği maaşı kazanmaktadır. Kaliteden ödün vermedikçe böyle asılsız laflara kulak asmayınız .

FİLİZ AĞAN, ediko, ilker1959 ve 2 kişi daha buna teşekkür etti.
  10. Ersgur

Ersgur TÜİSAG Üyesi

peki neden o zaman b sınıfı ehliyeti aldınız Erdem bey????????:)

11. erkanbulut

erkanbulut TÜİSAG Üyesi

Ben 2012 kasım sınavında c sınıfı iş güvenliğini aldım. şu anda da bir OSGB de iş güvenliği uzmanı olarak çalışıyorum. Şu ana kadar toplam 3200 gün primim var. Acaba ben 23 Kasımda A sınıfı iş güvenliği uzmanlığı sınavına girebilecekmiyim?

12. Erdem Öz

Erdem Öz TÜİSAG Üyesi

Arabayı daha teknik ve güvenli kullanarak trafik kazalarına neden olmamak için.

13. trapezuslu

trapezuslu TÜİSAG Çalışma Birimi TÜİSAG Çalışma Birimi

14. uzmannn

uzmannn TÜİSAG Üyesi

Giremiceksin çünkü 23 kasımda sınav yapılmayacak. :)

15. Aslı Can

Aslı Can TÜİSAG Üyesi

bnm pirım 800 yanı gıremıorumm :(

16. kagan uzun

kagan uzun TÜİSAG Üyesi

18 ağustosta kazananlar sınava yükseltme için giremeyecek :(

17. Soner Çıtakoğlu

Soner Çıtakoğlu TÜİSAG Üyesi

Nerden çıkardın bunu gireceksin. Hatta bu yüzden sınav ertelendi.

18. alifizik10

alifizik10 TÜİSAG Üyesi

neye göre giremeyecek diyorsunuz

19. Arzu Çağlayan

Arzu Çağlayan TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar yeniden eğitim için kaydolma şartı var mı yoksa eğitim alınmaksızın doğrudan verilen bir sınav hakkı mıdır?

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica