TS ISO 31000 Risk yönetimi

Konu, 'ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Hakkında' kısmında ISG-isg tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. ISG-isg

ISG-isg ISGfrm Çalışma Birimi

Arkadaşlar merhaba TSE'den bu standardı edindim,özellikle risk analizi konusunda bir hayli etkin bilgiler içermektedir. Telif hakkı dolayısıyla paylaşamıyorum ama konu hakkında sizi bilgilendirmek istedim. iyi çalışmalar

2. Nurdan DAHİ

Nurdan DAHİ Banned

:k_karışık:

3. yusuf.dulda

yusuf.dulda TÜİSAG Üyesi

Merhaba Taner Bey, bilgilendirme için teşekkürler.. :mustafa:

Genel araştırmalarımda ISO 31000 standardı İş Güvenliğinde Risk Yönetimi konusunda çok etkin bir standart olmayacakmış gibi bir izlenime kapılmıştım. Standardı edinmiş biri olarak sizin bu konudaki düşüncelerinizi öğrenebilir miyim?

4. ISG-isg

risk yönetiminin tüm süreçlere uygulanabileceği ile ilgili çalışmalar var , entegre olarakta düşünebilirsiniz henüz bitirmedim ama bitirdikten sonra bir sunum ile destekleyebilirim sizleri

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

yusuf.dulda ve ECE bu yazıya teşekkür etti.
  5. alix

alix TÜİSAG Üyesi

ıso standartlarında bu risk yönetimine degınılecek ve mevcut standartlar 14001 9001 revıze olacaktır. Bununla ılgılı calısmalar devam etmektedir

6. ahmeterkin

ahmeterkin TÜİSAG Üyesi

taner bey benmde tse den almak istediğim 1-2 standart metni var. basılı kopya olarak mı satıyorlar, yoksa bilgisayara indirelebilir bir formattamı? (pdf veya word gibi) bilgi verebilirmisiniz acaba?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. degiray

degiray TÜİSAG Üyesi

Her iki türlüde isteğe bağlı ama pdf indirmek daha ucuz oluyor diye hatırlıyorum.

8. ISG-isg

pdf olarak satıyorlar,alım yapıldıktan sonra mailinize iletilmektedir, şirketinize ait olduğu da her nüshasında yer almaktadır

9. ahmeterkin

ahmeterkin TÜİSAG Üyesi

alım esnasında sepete eklediğimizde, STANDART SATIŞ seçeneği var. bu mail ile alabileceğimiz seçenekmidir?

10. ISG-isg

mail ile alıyorsunuz standartları

ahmeterkin bu yazıya teşekkür etti.
  11. uzmankivanc

uzmankivanc TÜİSAG Üyesi

Selamlar,

Iso 31000 ile ilgili eğitim ve esrtifikasyon programları ile ilgili bilgiye ihitiyacım var.

İstanbul'da Eğitim verebilecek kurumlar ve sertifika verecek sistemlerin geçerliliği hakkında desteğinizi rica ederim.

Teşekkürler.

12. ISG-isg

http://www.nmt.com.tr/danismanlik/iletisim.asp irtibata geçebilirsiniz

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica