Duyuru Tüisag 23 Şubat Öncesi Eğitim

Konu, 'Süresi Dolmuş Konular' kısmında Levent KAVLAK tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Levent KAVLAK

Levent KAVLAK TÜİSAG - BAŞKAN TÜİSAG Çalışma Birimi

Değerli Tüisag Üyeleri

23 Şubat 2014 tarihinde yapılacak olan iş güvenliği uzmanlığı A ve B sınıfına yükselme sınavları öncesi adayların başarıya ulaşmaları konusunda bir eğitim kurumu ile işbirliği içerisinde girerek Ankara,İzmir,İstanbul,Adana,Antalya,Gaziantep ve Bursayı kapsayan bir sınav öncesi eğitim programı hazırlığı içerisindeyiz.Sizlerin başarıya ulaşmaları için ülke çapında başlattığımız eğitim seferberliğinin maliyetini eğitim kurumu 400 TL +kdv olarak belirlemiştir.4 gün sürecek olan eğitim programı 32 saat sürecektir.21 Aralık 2013 tarihinde düzenlenen sınav öncesi eğitim programında %98.4 olarak başarıya ulaşan kurumuyla yapacağımız program hakkında düşüncelerinizi alarak 8-9 şubat ve 15-16 şubat tarihleri arasında uygulamayı yukarıda ismi geçen şehirlerde gerçekleştireceğiz.Sizlerin düşünceleri bizler için çok önemlidir . ''TÜİSAG 23 şubat öncesi eğitim'' başlığı altında www.isgfrm.com , www.facebook.com/groups/tuisag ve www.facebook.com/groups/leventkavlak başlığı altında sizlerin geri dönüşlerinizi bekliyoruz.Saygılarımla

Levent KAVLAK
    İSAG-İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonelleri Derneği
    Yönetim Kurulu Başkanı
    www.isag.org.tr
    www.facebook.com/groups/leventkavlak
    www.facebook:com/leventkavlak
    leventkavlak@hotmail.com
    www.linkedin.com
    Gsm:532 232 91 05

OGÜN. bu yazıya teşekkür etti.
  2. ayca eryilmaz

ayca eryilmaz TÜİSAG Üyesi

Levent Bey, egitim icin basvuruyu nasil yapacagiz?

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica