Etkinlik Tüisag - Ankara Toplantisi - 18 Mayis 2013

Konu, 'Sosyal Etkinliklerimiz' kısmında Levent KAVLAK tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Levent KAVLAK

Levent KAVLAK TÜİSAG - BAŞKAN TÜİSAG Çalışma Birimi

Değerli TÜİSAG Üyeleri ve İSG Gönüllüleri​

Aylardır planladığımız ve yer bulmakta çektiğimiz güçlükten dolayı sürekli ertelediğimiz ANKARA'DA düzenleyeceğimiz İş Güvenliği Uzmanlarını ve İşyeri Hekimlerini ve bu sektöre girmek isteyen adaylarımızı biraraya getirme ve kaynaştırma amacıyla düzenlemekte olduğumuz geleneceksel TÜİSAG-ANKARA buluşmamız için yer ve zaman sorununu çözmüş bulunuyoruz​

Yer: TEPAV konferans salonu

Söğütözü Cad. No:43 TOBB-ETÜ Yerleşkesi 2. Kısım 06560 Söğütözü -ANKARA

Zaman:18 Mayıs 2013 cumartesi
    saat 13.30-18.00 arası

Konferans programının konuşmacıları ve konuşma başlıkları ilerleyen günlerde açıklanacaktır.
    18 mayıs 2013 tarihini kimseye ve hiç bir işe ayırmayın.Çünkü Gün BİRLİK günüdür

Ankara'da veya diğer illerde yaşayan İş Güvenliği Uzmanlarımızı ve İş yeri hekimlerimizi Ankara'da biraraya getirerek Tüm Türkiye'ye hatta yabancı basın kanallarınıda davet ederek Tüm Dünyaya önce,İNSAN! diye haykıracağız.Türkiyenin kahramanları olacak olan İSG profesyonellerini biraraya getirecek olan 18 Mayıs toplantımıza çok değerli üstadlarımızı davet edeceğiz ve hep beraber TÜİSAG ismini tüm dünyaya duyuyaracağız.

İş Sağlığı ve Güvenliğine gönül veren herkes davetlidir.Konferans için herhangi bir ücret talebimiz yoktur.En derin Saygılarımla

Levent KAVLAK
    Maden Müh.(ODTÜ)
    İş Güvenliği Uzmanı
    TÜİSAG-BAŞKAN

Gsm:532 232 91 05

2. 18 mayısta sınav için Ankara'da olacağım düşünülür ise 1 hafta önce tekrar Ankara'da olmam gerekecek. sınav öncesi tuhaf bir yorgunluk olacak. Keşke 17 Mayıs olsaymış :(

emine g ve Gamze bu yazıya teşekkür etti.
  3. Gamze

Gamze TÜİSAG Yönetim Yardımcısı Yönetim Yardımcısı

Harika olurdu; benim gibi Ankara'da yaşamayanlar için.

4. yani olmayacak anlamına geliyor sanırım :(

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Gamze

Bilemiyorum Mustafa Bey, olmayacak diye bir yorum yapamam. Ama Levent Bey belki bizler için birşeyler yapabilir.

emine g bu yazıya teşekkür etti.
  6. jeolog005

jeolog005 TÜİSAG Üyesi

en azından sınavdan 1 kaç gün önce olabilir yada sınavdan 1 kaç gün sonra. arada bir hafta olması kötü

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. serapcım

serapcım TÜİSAG Üyesi

Sınavdan bir hafta önce kurs yerinde sınav öncesi tekrar yapılacak,bütün uzman adayları için,belki diğer illerde de benzer uygulamalar olabilir,sınav haftası pazar olsaydı,katılmak isterdim,

Selamlar..

8. murat fidan

murat fidan TÜİSAG Üyesi

15-20 mayıs arasında olursa cok daha iyi olurmuş. Ankara dışındakiler için biraz sıkıntılı olacak. Gerçi sınava girecekler daha uzman olmadığı varsayılıyordur:)

9. Gamze

Murat Bey düzenlenen bu organizasyonlar sadece iş güvenliği uzmanı olanlar için değil. İşyeri hekimleri, iş güvenliği uzmanı adayları, işyeri hekimi adayları, işverenler ve hatta İSG üzerine okuyan öğrenciler de düzenlediğimiz tüm organizasyonlara katılabilirler. Kısacası İSG'ne önem veren herkesi yanımızda görmeyi çok isteriz.

theguitarist, murat fidan ve Ali KÖKSAL bu yazıya teşekkür etti.
  10. murat fidan

murat fidan TÜİSAG Üyesi

Teşşekkür ederim Gamze Hanım,
    İSG'ye önem verdiğiniz ve verdiğimiz aşikar elbette. Bu yapılan organizasyonlarında çok elverişli olacağı ve ileri ki zamanda oluşturulacak olan bir birliğin temelidir diye düşünüyorum. Sadece bu organizasyon bu zamanda yapılacaksa sınav zamanı düşünülerek de ayarlanabilir böylece daha fazla katılım olur ve yeni başlayan bizler için çok daha iyi bir tecrübe ve işin ciddiyeti noktasında çok daha faydalı olurdu diye düşünüyorum. Elbette ki karar TÜİSAG'ın ortak aldığı bir karardır.
    iyi ve kazasız günler dilerim...

Gamze bu yazıya teşekkür etti.
  11. Gamze

Levent Bey ile konuşmadan net birşey söyleyemiyorum ama bu taleplerden sonra bakarsınız belki tarih değişikliğine gidilebilir. Bende sizler gibi bu organizasyona katılmak istiyorum.

berkaygurcan ve murat fidan bu yazıya teşekkür etti.
  12. Soran Adam Hasan

Soran Adam Hasan TÜİSAG Üyesi

uzun uğraşlar sonunda bu toplantı'nın yeri ve zamanı çok şükür ayarlanabildi. Gelmek isteyen insan sayısı çok fazla olunca bir çok insana bu tarih uymayacak gibi görünüyor.

13. serapcım

serapcım TÜİSAG Üyesi

Tarih konusunda bir değişiklik olabilirse ,18 Mayıs pazar günü sınav çıkışı -öğlen yemeği buluşması harika olabilir,biz gruptaki(kurs) arkadaşlarla böyle bir etkinlik planlıyorduk ,hem tanışma hem yemek ,herkesinde sınava katılacağı düşünülürse oldukça geniş bir katılım sağlanabilir,tabi ben uzman adayları açısından düşünmüş oldum,olsun geleceğin uzmanları olduğumuza göre bu alanda bizlerin payı da büyük olacak ,

Selamlar..

kardelen282 bu yazıya teşekkür etti.
  14. Gamze

Serap Hanım sınav 18 Mayıs Cumartesi günü ;)

15. serapcım

serapcım TÜİSAG Üyesi

Canım, anlayın işte 18 Mayıs Cumartesi günü demek istedim , :) ,sizinle de tanışmış olurduk ,bu aralar siteyi fazla ziyaret eder oldum,gerçekten sorularımıza anında cevap alabilmek güzel...Selamlar...:)

Gamze bu yazıya teşekkür etti.
  16. Gamze

Bizde çok isteriz sizlerle tanışabilmeyi. Ziyaretleriniz bizi memnun ediyor :)

serapcım bu yazıya teşekkür etti.
  17. Levent KAVLAK

Levent KAVLAK TÜİSAG - BAŞKAN TÜİSAG Çalışma Birimi

Arkadaşlar 18 mayıs konusunda eğer çok ısrarcı olacaksanız bu konu üzerine yeniden çalışma yaparak yer bulmak zorunda kalabiliriz.Diyorsanız 18 mayıs yapalım .Bu konuyu tekrar gözden geçirmemiz gerekecek.18 mayıs aslında benimde gönlümden geçiyor.Korktuğum şey şudur,30 bin kişinin sınava başvurusundan söz ediliyor, Bizim ankara'da ayarladığımız salon 500 kişilik,Ankaraya 30 bin kişinin geleceğini hesaplarsak ve aday arkadaşlarımızın en azından 1000 kişinin katılacağını düşünürsek nasıl ve nerde ağırlayacağız.Bu konuda bize kim katkı verebilir.

rmarslan, elaisg, Ömür Kübra ve 3 kişi daha buna teşekkür etti.
  18. öyle veya böyle Ankarada olacaz galiba o tarihte

19. ben de derim ki, şu anki düşüncelerimle, özellikle 11 mayısta olsun ve de özveride bulunanları görelim. rahat rahat hareket edince her şey zaten olur .

Kemal Erdal Çelen bu yazıya teşekkür etti.
  20. Gamze

Bu benim katılamayacağım anlamına gelir :(

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica