Etkinlik Tüisag - Ankara Toplantisi - 18 Mayis 2013

Konu, 'Sosyal Etkinliklerimiz' kısmında Levent KAVLAK tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. papillon

papillon TÜİSAG Üyesi

çok güzel olmuş ama seyahatlerimi ve eğitim planlarımı 11 mayısa göre yapmıştım.bütün planlarımı değiştirmek zorunda kaldım.18 mayıs olarak kalırsa güzel olur.

2. bolubeyi

bolubeyi TÜİSAG Üyesi

Merhaba,
    istanbul içinde böylr bir toplantının yapılmasını rica ediyorum.

3. Alibaba

Alibaba TÜİSAG Üyesi

Levent Bey öncelikle böyle güzel bir organizasyon yaptığınız için sizi tebrik eder ve teşekkürlerimi sunarım.Fakat uzak şehirlerde bulunan arkadaşlarımızın ve haliyle benimde gelmemiz zor olacak dediğiniz gibi 30000 kişiyi ağırlama olanağı da şu an için çok zor gibi ama program başından sonuna kadar video kayıt altına alınıp gelemeyen arkadaşlarımız için ufak bir jest yapabilirseniz çok müteşekkir oluruz.İyi çalışmalar dilerim,saygılar.

4. jeomer

jeomer TÜİSAG Üyesi

bundan 10 gün öncesine kadar bnde sınawa hazırlanıyodum. ama bakanlığın hatası yüzünden sınawa giremiyorum adım çıkmıyo listede. Ki eminim ki girsem kazanacaktım o derece hazırdım.... şimdi 18 mayısla ilgili yazdıklarınızı gıptayla okudum çok şanslısınz gerçekten benim gibi mağdur değilsiniz...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Beyza065055

Beyza065055 TÜİSAG Üyesi

Merhabalar Levent Bey, toplantı tarihini değiştirmeniz çok iyi oldu bizim için fakat saat konusu sıkıntılı olacak bu sefer de. 13:30 a yetişebilecekmiyiz? Şunu belirtmem gerekir ki sınav çıkışı bir çoğumuz aç olucaz haliyle.Bize yemek süresi ayırsaydınız iyi olurdu aslında :D

Yusuf SAYAR bu yazıya teşekkür etti.
  6. murat fidan

murat fidan TÜİSAG Üyesi

Sn. Levent Kavlak Bey ve İSGFRM'a isteklerimizi dikkate alıp geri çevirmedikleri için teşekkür ediyorum. Daha önceden planlarını yapmış olan değerli arkadaşlardan da şahsım adına özür diliyorum.

18 Mayıs da görüşme dileği ile herkese saygılarımla...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Yusuf SAYAR

Yusuf SAYAR TÜİSAG Üyesi

"yemeklerde forumdan.."
    derrrmişim :D :D
    Hadi Hayırlısı..

Beyza065055 bu yazıya teşekkür etti.
  8. hkcmn

hkcmn TÜİSAG Üyesi

Karanlıkta birbirini arayanların haline benziyor, şu yukarıdaki yazılanlar. Toplantı 18 Mayıs'a alınmış, hala, tühh keşke 18 Mayıs olsa diyen arkadaşlar, çok sağolun ya, epey güldürdünüz....:):evet:

Murat KOÇAK, Mustafa Ulusoy ve Gamze bu yazıya teşekkür etti.
  9. eyuksek78

eyuksek78 TÜİSAG Üyesi

düşünen ve düzenleyen arkadaşlara çok teşekkürler. ankara dışından katılacağım için yeni tarih çok isabetli olmuş. yer ile otogar arası uzak mı dönüş bileti için ayarlayalım. inşallah orada olacam saygılarımla...

10. pınarE

pınarE TÜİSAG Üyesi

arkadaşım senin adına çok üzüldüm.nasıl böyle bir hata yaparlar.inanamıyorum.peki bunu sınav kaydı yapma aşamasında mı öğrendin? herşeyde bir hayır vardır demekten başka yapacak bişey yok.umarım herşey gönlünce olur

jeomer bu yazıya teşekkür etti.
  11. jeomer

jeomer TÜİSAG Üyesi

hala aklım almıyo bilgisiz beceriksiz insanlar kurs verme yetkisi alınca böyle oluyo demekkii. bankaya sınav ücretimi yatırdım ewe gelip sınav başvurumu yapacaktım ama yapamadım. ondan sonra öğrendim. ben ve 15 arkadaşım... FÜSEM sorumlu bu hatadan......

12. ipek

ipek TÜİSAG Üyesi

18 mayısta toplantı için Ankara geleceğim. Organizasyon için emek harcayan herkese teşekkür ederim.

13. evrenertosun

evrenertosun TÜİSAG Üyesi

konferansın yapılacağı bina 30 bin kişiyi kaldırabilecek mi. binaya risk analizi yapılmış mı bu gibi durumlar için???

Murat KOÇAK bu yazıya teşekkür etti.
  14. pınarE

pınarE TÜİSAG Üyesi

tekrar geçmiş olsun.üzüldüm.umarım senin için hayırlısı böyledir.

15. R.Mehmet ARSLAN

R.Mehmet ARSLAN TÜİSAG Üyesi

Ben mi yanlış anlıyorum...
    sınav 18 Mayıs
    Toplantı 18 Mayıs
    Yukarıda yazan arkadaşlar bu iki faaliyet arasında bir hafta var diyorlar. Bir
    yerde yanlışlık mı var?

16. Murat KOÇAK

Murat KOÇAK TÜİSAG Üyesi

forumu takip etmeden yazan arkadaşlara bakmayın....evt sınav-toplantı aynı gün

biri 10,00 da biri 13,30 da

17. mekabe

mekabe TÜİSAG Üyesi

AKP Genel Merkezi ya da Ank Ticaret Odası yakını
    Atatürk ORMAN çiftliğine doğru aynı cadde üzerindeki
    TOBB üniversite yerleşkesinde..

18. Murat KOÇAK

Murat KOÇAK TÜİSAG Üyesi

Gelmiyorum ben toplantıya......:)

19. ysf

ysf TÜİSAG Üyesi

uzman adayları da katılabiliyor mu ? :)

20. R.Mehmet ARSLAN

R.Mehmet ARSLAN TÜİSAG Üyesi

Sayın Levent KAVLAK,
    Sizleri başarılı çalışmalarınızdan dolayı kutluyoruz. Bu faaliyete ben ve iş güvenliği uzmanı arkadaş katılacak. Çalışmalarınızın devamını temenni eder ve başarılar dileriz.
    İşyeri Hekimi Dr R. Mehmet ARSLAN
    İş Güv. Uzm. Deniz TEMİZEL

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica