Etkinlik Tüisag - Ankara Toplantisi - 18 Mayis 2013

Konu, 'Sosyal Etkinliklerimiz' kısmında Levent KAVLAK tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Levent KAVLAK

Levent KAVLAK TÜİSAG - BAŞKAN TÜİSAG Çalışma Birimi

TÜİSAG-ANKARA Toplantı Duyurusu
    Değerli İş Sağlığı ve Güvenliği Gönülllüleri,
    Türkiye'de Yıllardır yaşanmakta olan İş kazalarının ve meslek hastalıklarının önüne geçerek Ülkemizin en önemli sosyal bir yarasını kapatmak için yola çıkan İş Sağlığı ve Güvenliği profesyonellerini biraraya getirerek ortak projelere imza atmalarını sağlayan TÜİSAG geleneklse toplantımız TÜİSAG-ANKARA olarak düzenlenecektir.TÜİSAG üye sayısı olarak yaklaşık 45 bine ulaşarak Ülkemizdeki hemen hemen Tüm İşSağlığı ve Güvenliği profesyonellerini ve adaylarını çatısı altına almayı başarmıştır.23 kasım 2012 tarihinde TÜİSAG -ANATALYA toplantımızda ülkemize bir söz verdi; TÜRKİYE DEĞİŞECEK,İNSANLAR DEĞİŞECEK ! dedik.Ülkemiz çalışanlarının hayata tutunmalarında en önemli görevi üstlenen İSG profesyonelleri birbirlerini tanıdıkça daha güçlü olacağını düşünerek kurduğumuz TÜİSAG Ankara'dan Türkiyeye seslenecek ve Önce İNSAN diyecek.Tolantımıza tüm İSG gönüllüleri davetlidir.En derin Saygılarımla

Levent KAVLAK
    TÜİSAG-BAŞKAN
    Gsm:532 232 91 05
    leventkavlak@hotmail.com
    twitter.com/leventkavlak1

18 Mayıs 2013 TÜİSAG -ANKARA Toplantı içeriğİ
    Yer:TEPAV Konferans salonu
    Adres:Söğütözü Cad. No:43 TOBB-ETÜ Yerleşkesi 2. Kısım 06560 Söğütözü -ANKARA

Saat:13.30-18.00 arası
    13.30 Açılış konuşması
    TÜİSAG!ın Dünü,Bugünü ve Yarını
    Konuşmacı:Levent KAVLAK- TÜİSAG Başkanı
    14.00:İş Güvenliği Uzmanlığının önemi,uygulamalarda yaşayacağı problemleri ve geleceğe dönük öngörüler
    Konuşmacı:

2. Levent KAVLAK

Levent KAVLAK TÜİSAG - BAŞKAN TÜİSAG Çalışma Birimi

Değerli TÜİSAG üyeleri ve İş Sağlığı ve Güvenliği Gönüllüleri

Türkiye’de yıllardır yaşanmakta olan iş kazalarının ve meslek hastalıklarının önüne geçmek için yola çıkan yola çıkan Binlerce İş Sağlığı ve Güvenliği profesyonellerini ortak bir çatı altında toplamayı başaran TÜİSAG 40 binin üzerinde üye sayısına ulaşmış durumdadır.TÜİSAG olarak şehir şehir dolaşıp yaşadıkları şehirlerde İSG profesyonellerimizi ve adaylarımızı biraraya getirerek ortak projelere imza atmalarını saglıyor ve ortak bir güce dönüşmelerine imza atıyoruz.Bu sebeple düzenlediğimiz toplantılarımız Antalya ve Bursa’dan sonra TÜİSAG-ANKARA olarak 18 mayıs 2013 günü düzenlenecektir.Türkiye’ye Ankara TEPAV Konferans salonundan Önce İNSAN ‘ diye sesleneceğimiz Toplantımıza tüm İSG gönüllüleri davetlidir.En derin Saygılarımla

Levent KAVLAK
    TÜİSAG-BAŞKAN
    Gsm:532 232 91 05
    leventkavlak@hotmail.com
    Twitter.com/leventkavlak1

Toplantı Yeri ve Zamanı
    18 Mayıs 2013 cumartesi günü
    Saat 13.30 -18.00 arası
    Yer:TEPAV konferans salonu ANKARA
    Adres:
    Söğütözü Cad. No:43 TOBB-ETÜ Yerleşkesi 2. Kısım
    06560 Söğütözü - Ankara

Telefon: +90 312 292 5500

Toplantı İçeriği
    Saat:13.00 Açılış konuşması
    TÜİSAG’ın Dünü,Bugünü ve Yarını
    Konuşmacı:Levent KAVLAK-TÜİSAG Başkanı
    14:00:İş Güvenliği Uzmanlığının önemi ,uygulamarda yaşayacağı problemleri ve geleceğe dönük önöngörüler
    Konıuşmacı:Kamil Sami EKEMEN
    A sınıfı İş Güvenliği Uzmanı
    14.40:İş Sağlığının uygulamalardaki önemi ve İş yeri Hekimlerinin ve İş güvenliği uzmanlarının koordinasyonu
    Konuşmacı:Oğuzhan ÖZKAN
    Ankara Meslek Hastalıkları Hastanesi Başhekim Yrd.
    15.20:İş Sağlığı ve Güvenliği profesyonelerini bekleyen hukuki süreçler ve dikkat edilmesi gereken hususlar
    Konuşmacı.Ali ATICI
    İş Hukuku Uzmanı ve Maden İşverenleri Hukuk Danışmanı-Avukat

16.00 sou-cevap
    17.45 Kapanış

kbyr bu yazıya teşekkür etti.
  3. Selçuk Çiftlik

Selçuk Çiftlik TÜİSAG Üyesi

Levent Bey,
    Toplantı esnasında ilk defa bu kadar kalabalık bir kitle bir araya geleceği için bazı sorulara genel yanıtlar aranabilir düşüncesindeyim.
    Oda olma - örgütleşme - bir arada hareket etme düşüncesine dair bir konuşma başlığı olmamasına rağmen soru cevap kısmında bu konu üzerinde durularak diğer arkadaşlarımızında fikirleri alınabilir, sözlüde olsa bir yol haritası belirlenebilir,,
    Bu insanlara yalnız olmadıklarını ifade etsek hoş olmaz mı?
    Saygılarımla.

4. acenapy

acenapy TÜİSAG Üyesi

Sınavdan sonra katılmayı duşunuyorum.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. smart

smart TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar bu seminerler ücretlimi ?

6. Haluk DEMİRCİOĞLU

Haluk DEMİRCİOĞLU TÜİSAG Üyesi

UCretsiz

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Yusuf SAYAR

Yusuf SAYAR TÜİSAG Üyesi

toplantı ne oldu?

8. Ayşe Bekoğlu

Ayşe Bekoğlu TÜİSAG Çalışma Birimi TÜİSAG Çalışma Birimi

Levent Bey,
    Bu başarılı toplantıdan dolayı sizi hem tebrik etmek hem de teşekkür etmek istedim. Programa İstanbul'dan katıldım, 20.30 uçağıyla döneceğim için maalesef 18,00 civarı toplantıdan çıkmak zorunda kaldım ama çok üzüldüm. Beklediğimden çok daha verimli geçtiğini söylemeden edemeyeceğim. Ben sadece bu toplantı için sabah uçağıyla İstanbul'dan Ankara'ya geldim ve çok da doğru bir karar verdiğimi bir defa daha anladım.
    Lütfen en kısa zamanda benzer bir program daha düzenleyelim, sadece Ankara'da da değil, Türkiye'nin her tarafında. Forum üyesi olarak katkıda bulunabileceğim her konuda yardıma hazırım.
    Tekrar teşekkürler...

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica