Etkinlik Tüisag - Bursa Toplantısı - 22 Aralık 2012

Konu, 'Sosyal Etkinliklerimiz' kısmında Levent KAVLAK tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

Buluşmanın nerede gerçekleştirilmesini istersiniz ?

Anketin kapanma tarihi 26 Aralık 2012.
  1. BURSA ALMİRA HOTEL

oy sayısı 45
    60,8%
  2. BURSA HAVUZLU KONAK

oy sayısı 18
    24,3%
  3. BURSA HOLIDAY INN HOTEL

oy sayısı 11
    14,9%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. yolcuman

yolcuman TÜİSAG Üyesi

Yeni uzman olduğum için kimse benimle tanışmak istemedi sanırım :( Çok bekledim, katılımcılara sürekli yaklaşmak istedim ve birisinin bana "gel kardeşim hem senin hem de bizim işimiz görülsün" demesini.

2. Gamze

Gamze TÜİSAG Yönetim Yardımcısı Yönetim Yardımcısı

Sayın yolcuman çok şaşkınım gerçekten :k_karışık: Levent Bey, İsmail Bey, Seda Hanım ve ben organizasyona katılan herkesle ilgilendik. Nedir sizi memnun etmeyen anlayamıyorum?

3. mühendis85

mühendis85 TÜİSAG Üyesi

Gamze hanım Bursa daki toplantıya kaç kişi katıldı. İstanbulda yakın zamanda bir toplantı yok mu :)

4. Gamze

Gamze TÜİSAG Yönetim Yardımcısı Yönetim Yardımcısı

50-60 kişilik bir katılım sağlandı. http://www.isgfrm.com/threads/tüisa...lığı-ve-güvenliği-toplantısı.6651/#post-42230 bu linkten bakabilirsiniz.
    Levent Bey şu an için Ankara'daki toplantıyı organize ediyor. Ankara'dan sonra İstanbul'da da bir toplantı planladığını biliyorum. Kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır, emeklerinin hakkını ödeyemeyiz.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

selim sedat ve mühendis1985 bu yazıya teşekkür etti.
  5. yolcuman

yolcuman TÜİSAG Üyesi

Gamze hanım; mesajımda anlattıklarım en açık halinde, bundan daha açık bir anlatım tekniği yokki. bu son nokta yani.

6. İsmail TÜRKER

İsmail TÜRKER TÜİSAG Üyesi

Sayın yolcuman "gel kardeşim hem senin hem de bizim işimiz görülsün" demekle neyi kastettiniz anlamadım.Bende yeni uzman oldum.Ben ve benim gibi birçok arkadaşım vardı.Hatta uzman olmayan ve sadece fikir almaya gelen arkadaşlarımız da vardı toplantıda.Ve hepsi gayet memnun bir şekilde ayrıldılar.Biz de toplantıda elimizden geldiğince herkese ilgi göstermeye çalıştık.Takdir edersiniz ki kalabalık bir kitle mevcuttu ve herkesin isteğini yerine getirmeye çalışıyorduk.Toplantıda kendinizi tanıtma imkanı sunuldu her bir katılımcıya.Aralarda katılımcılarla sohbet etme imkanınız da vardı.Burada iş biraz da size düşüyor.Bize bu şekilde bir taleple gelseydiniz ben veya Gamze hanım yada Seda hanım bilgi almak istediğiniz konularda tanışmak istediğiniz kişilere memnuniyetle yönlendirirdik.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. selim sedat

selim sedat TÜİSAG Üyesi

8. Kaan SAKA

Kaan SAKA TÜİSAG Yönetici Admin

Sayın yolcuman,
    Bizim toplantıdaki öncelikli hedefimiz sizlerin bir araya getirecek bir ortamı oluşturmaktır. Her yapılan organizasyonda durum bu şekildedir. Siz bir yaklaşım göstermeden başkaları da size bir yaklaşma gösteremez.
    Sizleri bir araya getirdikten sonraki durum artık sizlerin sosyalliğinizle ve atılganlığınızla ilgilidir.
    Sizleri herkesle tanıştırmaya tabiki çalışıyoruz fakat onca arkadaşımızı tek tek birbirleriyle tanıştırmak gerçekten zor.
    Sizin dışında daha yeni iş güvenliği uzmanı olmuş fakat sosyalliğinden dolayı bir çok arkadaşımızla tanışmış ve bize bu organizasyon ve tanıdığı kişiler için teşekkür eden arkadaşlarımızda var. Kimseye bir ayrıcalık yapılmadığı için onlarda sizinle aynı durumdaydılar.
    Lütfen öncelikli olarak biraz düşünelim. Sonrasında fikirlerimizi açıklayalım.
    İyi çalışmalar.

İsmail TÜRKER ve Gamze bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica