Haber Tuisag Seminer Çıkarması - Turizm Sektörü Sağlık Ve Güven Içinde - 17.02.2013

Konu, 'Basında TÜİSAG / İSAG' kısmında Gamze tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Gamze

Gamze TÜİSAG Yönetim Yardımcısı Yönetim Yardımcısı

Mehmet İPEK, selim sedat, Ali KÖKSAL ve 1 kişi daha buna teşekkür etti.
  2. Levent KAVLAK

Levent KAVLAK TÜİSAG - BAŞKAN TÜİSAG Çalışma Birimi

6331 sayılı yasanın otel,restoran ve AVM gibi topluma açık yerleride kapsadığı için yapacağımız bilimsel çalışmalar ile sadece çalışanları değil ,çalışanlarla aynı ortamları kullanan misafirleride koruma anlamına gelmektedir.Türkiyeye yaklaşık yılda 30 milyon turistin geldiğini hesaplarsak TÜİSAG olarak tüm dünyayı ilgilendiren bilimsel bir çalışma yapmış olacağız.Turizm Türkiyenin dünya vitrini olduğu için yaşanacak bir iş kazası sadece çalışanları değil yerli yabancı tüm insanlarıda etkileyeceğinden başlattığımız toplumsal hareketin aslında ne kadar ulvi bir çalışma olduğunu kanıtlamaktadır. Arkadaşlar yapacağınız çalışmalarda başarılar dilerim.Saygılar
    Levent KAVLAK
    TÜİSAG-YÖNETİCİ
    Gsm:532 232 91 05
    leventkavlak@hotmail.com

makbule, Minehanim, akın kurt ve 3 kişi daha buna teşekkür etti.
  3. Levent KAVLAK

Levent KAVLAK TÜİSAG - BAŞKAN TÜİSAG Çalışma Birimi

Arkadaşlar 20-23 şubat arasında ANFAŞ FOOD PRODUCT 2013 FUARINDA TOPLULUĞUMUZA KATKI VERMEK AMACIYLA STAND ÇALIŞMALARIMIZA DESTEK VERECEK ARKADAŞLARIMIZIN ACİL İLETİŞİME GEÇMELERİNİ RİCA EDİYORUZ.
    Levent KAVLAK
    Gsm:532 232 91 05
    TÜİSAG-YÖNETİCİ
    leventkavlak@hotmail.com

4. Osman Şahin

Osman Şahin TÜİSAG Üyesi

Levent başkanım fuarda tanışmıştık. Tanıdığım değerli kişilerden birisiniz.Çalışmalarınız bize umut veriyor. Türkiye'de büyük ses getirdiniz.Üniversitelerde siz ve sizin çalışmalarınız konuşuluyor.Başarılarınızın daim olması dileğiyle.Saygılar...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Mehmet İPEK

Mehmet İPEK TÜİSAG Üyesi

Levent bey Fuarda isgfrm olarak açtığınız stand sayesinde tanışmıştık.Sizinle tanıştığım için ben ve arkadaşlarım kendimizi çok şanslı sayıyoruz.Basında da yer alması çalışmalarınızın meyvesini verdiğinin habercisi.Size her zaman yardımcı olmaktan onur duyarız.Ben ve arkadaşlarım çalışmalarınızı yakından takip ediyor, başarılarınızın devamını diliyoruz...

6. PEKER

PEKER TÜİSAG Üyesi

Levent Bey bende elimden geldiğince katkıda bulunmak isterim..

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica