Etkinlik Tüisag Tüyap Maden Fuarinda 29 Kasim - 2 Aralik 2012

Konu, 'Sosyal Etkinliklerimiz' kısmında Levent KAVLAK tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Levent KAVLAK

Levent KAVLAK TÜİSAG - BAŞKAN TÜİSAG Çalışma Birimi

Arkadaşlar 29 kasım -2 aralık tarihleri arasında TÜYAP tarafından düzenlenecek olan MADEN FUARINDA STAND açıyoruz ve tüm üyelerimizi bu tarihler arasında fuara bekliyoruz.Maden sektörü en çok iş kazası olan ve en çok meslek hastalığına sebep olan bir sektör.İŞ Güvenliği uzmanı olarak Türkyedeki Maden sektörüne hem İş Güvenliği Konusunda yardımcı olmak hemde İSGfrm Ailesini sektöre tanıtmak amacıyla fuarda yerimizi alacağız.29 kasım perşembe günü günün ilk saatlerinde orada olacağım.Fuara katılmak isteyen ve bana yardımcı olacak arkadaşlara ihtiyacım var.ISAF 2012 FUARINDA beni yalnız bırakmayan arkadaşların yaptığı yardımları hiç unutmadım onlara çok teşekkür ederim.İSTANBUL'da yaşayan veya vakti olupda fuara gelmek isteyen arkadaşlar lütfen benimle iletişime geçsinler.Orada bir yumak olalım ve Maden sektörüne kendimizi anlatalım.Eger bana yardımcı olarak gelmek isteyen arkadaşlar var ise lütfen isimlerini bıraksınlar ,kendilerine yaka kartı hazırlatacağım. fuar 4 gün ve 4 gün sırt sırta omuz omuza bir dayanışmaya davet ediyorum arkadaşlar sizleri.
    Levent KAVLAK
    Maden Müh.
    İş Güvenliği Uzmanı
    İSGfrm-YÖNETİCİ
    GSM:5322329105
    leventkavlak1@hotmail.com

2. mervea.

mervea. TÜİSAG Üyesi

Levent bey eğer aksilik olmazsa pazar günü gelebilirim yardıma.

3. hsselek

hsselek TÜİSAG Üyesi

Levent Bey bir yurt dışı görev olasılığı var olmazsa Cuma günü müsaitim saat 10:00-11:00 arası gelebilirim, İzmit'ten geleceğim. Ulşım noktasında fuar için değişik semtlerden servis olur yine kesinleşince sıkıntı olmazsa 26 Kasımda bilgi verebilirim.
    Tel :0-506-328 1999

Levent KAVLAK bu yazıya teşekkür etti.
  4. ISG-isg

ISG-isg ISGfrm Çalışma Birimi

Levent Hocam özellikle ISAF fuarında yaptığınız çalışmalarınız buradaki herkes biliyor. Bende elimden geldiğince 1 günlükte olsa katkıda bulunabilmiştim. Keza diğer arkadaşlarında katkılarını göz ardı edemeyiz. ISGFRM ailesinin daha da güçlenmesi adına yaptığınız çalışmalar için size ve tüm arkadaşlara teşekkür ederiz. Belirtilen tarihlerde 1 günlük bile olsa yine yanınızda olmak ve size destek vermek istiyorum.

Bu güzel çalışmaya önayak olduğunuz öncü lider olduğunuz için tekrar teşekkür ederim...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Levent KAVLAK

Arkadaşlar Merhaba,
    TÜYAP Maden fuarına Katılımın önemi hakkında bir bilgi notu düşmek istiyorum.Fuara katılımcı firmaları Ülkemizin Maden alanında en gelişmiş olanları ve sektörün en büyükleridir.Bu sektörde daimi nezaretçi,teknik nezaretçi ve satış mühendisi olarak çalışmak isteyen arkadaşlarımız için kaçırılmayacak bir fırsat.

6. Levent KAVLAK

Kardeşim çok teşekkür ederim.TÜYAP fuarındada tıpkı ISAF 2012 fuarında olduğu gibi üyelerimizin beni ve İSGfrm ailesini yalnız bırakmayacağından eminim.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Levent KAVLAK

8. Levent KAVLAK

Arkadaşlar daha önce duyurusunu yapmış olduğumuz 29 KASIM 2012-02 ARALIK 2012 tarihleri arasında İSTANBUL beylikdüzü TÜYAP MADEN FUARINDA stand açacağız.Sizinde bildiğiniz gibi fuarlarda stand açmak zor ve maliyetli iştir.Açacağımız standın başarılı bir şekilde temsil edilmesi ve gerekli çalışmaların yapılması ise tamamiyle ekip işidir.Fuar 29 KASIM 2012 perşembe günü sabah 10 da başlayacaktır ve 02 ARALIK 2012 pazar günü akşam üzeri sona erecektir.Fuar 4 gün sürecektir ve fuar süresi boyunca ben LEVENT KAVLAK standımızda gerekli çalışmaları yapacağım ama tek başıma bu işi başarmam çok zor olacaktır.standıımızda benimle 4 gün boyunca tanıtım çalışmaları yapacak üyelerimize ihtiyacımız vardır.Fuarda bana yardımcı olabilecek arkadaşlarımız 1-2 gün içerisinde benmle iletişime geçebilirse çok sevinirim.Ne kadar kalabalık olursak o kadar eğlenceli ve başarılı bir tanıtım gerçekleştirebiliriz.Fuar katılımına yardımcı olacak arkadaşlar ilerde madencilik sektöründe kendilerine kariyer açısından bir çok artı katmış olacaklardır.Hem fuarcılığın uygulamalı olarak eğitimini almış olacaklar hem de maden sektöründeki tüm yerli yabancı firmalarla irtibata geçmiş olacaklardır.İSGfrm ailesi olarak MADEN sektörüne ailemizi tanıtmak ve MADEN sektörünü üyelerimizle kaynaştırmak için son derece iyi bir fırsat.Haydi arkadaşlar MADEN FUARINA DAMGAMIZI VURALIM.Katılım konusunda kesin karar verebilecek arkadaşlar lüften benimle iletişime geçsinler.

Levent KAVLAK
    Maden Mühendisi
    İş Güvenliği Uzmanı
    İSGfrm-YÖNETİCİ
    GSM:532 232 91 05
    leventkavlak1@hotmail.com

9. Levent KAVLAK

Merhaba ARKADAŞLAR, TÜYAP fuarında TÜİSAG ismiyle anılmak ve Topluluğumuz İSG sektöründe Lokomotif olarak kabul ettirmek için çok büyük bir mücadele verdik.Türkiyede ki tüm maden sektörü bizi böyle kabul etti ve 4 gün boyunca aç susuz ,yüzlerce maden şirketi,plastik üreticileri ve svil toplum örgütleriyle ,Maden makinaları üretcileriyle ve Fuarı ziyaret eden yüzlerce mühendislerle,akademsyenlerle ve üniversite öğrencileriyle,,vakıf başkanlarıyla,müsteşarlarla,Sayın enerji bakanı TANER YILDIZLA ve Tüyapa yanlışlıkla gelen misafirle bile.Elimizde broşürlerle ,,saatlerce faaliyetlerimizi,çalışma ilkelerimizi,üyelerimizi ve ideallerimizi anlattık.Emel hanım,Merve Aydoğan,Fatih ataselim ve Anıl Aratoğlu kardeşlerimle TÜİSAG için müthiş bİr mücadele verdik.Sayın Bakan TANER YILDIZ ile konuştum ve aynen şöyle söyledim.Sayın bakanım bize dikkat edin ve bizi çok ciddiye alın çünkü biz Türkiyenin kaderini değiştirecez . Sayın bakan maden makinaları üreticilerini ve büyük büyük maden şirketlerini gezdi,heryer ışıl ışıl makinalarla spotlar altında büyüleyici vitrinleri gezdi.Etrafında korumalar,gazeteciler,danışmanlar ordusu ,MTA genel müdür,MİGEM genel müdürü ,vakıf başkanları ve TÜYAP başkanı.Sayın bakan gezisini tamamladı ve tam giderken bakana yaklaştım.Sayın Bakan TANER YILDIZ ile konuştum ve aynen şöyle söyledim.Sayın bakanım bize dikkat edin ve bizi çok ciddiye alın çünkü biz Türkiyenin kaderini değiştirecez. ve konuşmama şööyle devam ettim,Sayın bakanım yeraltındaki zenginlikleri ,madenleri gezdiniz ,dev makinaları gördünüz ve takdir ettiniz.Peki burda bir şey eksik değilmi dedim.Bu kadar çalışmanın içinde İNSAN yok dedim.Ama biz bu fuarda insan için,çalışan için ,çalışanların sevdikleri için yani halkımız için burdayız dedim.Bakan elimi tuttu ve dediki,benden bir isteğiniz varmı yapmamı istediğiniz? dedimki,sayın bakanım lütfen standımıza gelin ve TİSAGla tanışın,bizimle çalışma ilkelerimizin altında resim çekinin ve Türkiyede herkes bilsinki Sayın Bakan TANER YILDIZ iş sağlığı ve güvenliğine çok önem veriyor,TANER YILDIZ sadece milyon dolarlık madenlere ve makinalarına değil,o madenlerden çok daha değerli olan İNSAN a değer veriyor desinler dedim.Bu sözlerden sonra Sayın Bakan bir çok standı es geçti geldi ve bizimle standımızın önünde hatıra resmi çektirdi ve Bakan gazetecilere şöyle seslendi ' Levent KAVLAK VE ARKADAŞLARINA DİKKAT EDİN ÇÜNKÜ BİR KAÇ YIL SONRA BU ARAKADAŞLARI TÜRKİYE'DE TANIMAYAN KALMAYACAK'.Devlet TİSAG ismini kayıtlarına ve beynine aldı.Tüm ülkemize sadece İŞ Sağlığı ve Güvenliği kültürü vermeyeceğiz.YAŞAM KÜLTÜRÜNÜ DEĞİŞTİRECEĞİZ.1 ocaktan sonra hiç bir şey eskisi gibi olmayacak.Çünkü TİSAG ve 16000 üyesi TÜRKİYENİNİN KADERİNİ DEĞİŞTİRMEK İÇİN YOLA ÇIKIYOR.Fuardaki bakanımızla çektirdiğimiz resmin altında böylesine büyük bir mücadele vardı.Fuara kadar zahmet edip gelen ve bize destek olan tüm üyelerimize ve bizimle fuarda tanışan ve üyemiz olan yüzlerce mühendis,teknik öğretmen,hekİm arkadaşlara ve Sayın enerji bakanımız TANER YILDIZ beyefendiye tevazü gösterip standımıza kadar geldiği için çok teşekkür ederim.
    Yakında TÜYAP BURSA 6-9 ARALIK İŞ SAĞLIĞI GÜVENLİĞİ FUARINDA GÖRÜŞMEK ÜZERE.Parolamız şudur;
    Türkiyede İş güvenliğini yaşam güvenliğine dönüştürmek için İSG kültürünü aşılayacağımız bir kişi bile kalmayana dek şavaşa devam.
    TÜİSAG ismini tüm medyada ve basında artık sık sık göreceğiz ve Ülkemize neler yaptığımızı anlatacağız.Bunun içintüm üyelerimizden destek istiyorum.Ülkemizin değerli çalışanları ve halkı için onların mutluluğu için sizden destek istiyorum.
    Saygılar ve sevgiler
    Levent KAVLAK
    MADEN MÜH.
    İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI
    TÜİSAG-YÖNETİCİ

mervea. bu yazıya teşekkür etti.
  10. ataselim

ataselim TÜİSAG Üyesi

SANY0513.JPG

mervea. bu yazıya teşekkür etti.
  11. ataselim

ataselim TÜİSAG Üyesi

12. ataselim

ataselim TÜİSAG Üyesi

SANY0517.JPG

serpil sayın, mervea. ve dilekaltinok bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica