Duyuru Tüisag Ve Risk Med Akademi Işbirliği Ile 24 Mayıs Sınavı Için Tekrar Eğitimlerimiz Başliyor

Konu, 'Güncel Duyurular' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Kaan SAKA

Kaan SAKA TÜİSAG Yönetici Admin

TÜİSAG VE RİSK MED AKADEMİ İŞBİRLİĞİ İLE
    A, B, C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI SINAVINA YÖNELİK TEKRAR EĞİTİMLERİMİZ BAŞLIYOR

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından 24 Mayıs 2014 tarihinde yapılacak olan A,B ve C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavlarına Yönelik Tekrar Eğitimler Adana, İzmir, Bursa, İstanbul ve Ankara'da gerçekleşecektir.

İller-------Eğitim Süresi---------Eğitim Tarihi------------Eğitim Ücreti*
    Adana------ 3 gün------------------- 02-03-04 Mayıs 2014------ 300 TL
    Bursa------- 3 gün------------------ 11-12-13 Mayıs 2014------ -300 TL
    İzmir-------- 3 gün------------------- 16-17-18 Mayıs 2014-------300 TL
    İstanbul---- 3 gün------------------- 16-17-18 Mayıs 2014--------300 TL
    Ankara----- 3 gün------------------ -16-17-18 Mayıs 2014------- 300 TL

Eğitim saati: 10.00 - 18.00

EĞİTİM YERLERİ
    Ankara
    – İç kale Hotel (GMK Bulvarı No:89)
    İstanbul – METGEM Konferans Salonu (Abide-i Hürriyet Tepesi Merkez Mah. Darülacaze Cad. / Şişli)
    Adana – Şirin Park Hotel (Turhan Cemal Beriker Bulvarı No:17 / Seyhan)
    Bursa – Bursa Akademik Odalar Birliği (Odunluk Mah. Akademi Cad. No:8 / Nilüfer)
    İzmir – Hilton Double Three (Şair Eşref Bulvarı Çankaya - İZMİR 0 232 402 02 02 )

* Eğitim ücretine eğitim notları, öğle yemeği ve çay-kahve ikramları dahil olup; KDV (%18) dahil değildir.
    Eğitim Kesin Kayıt Formu için tıklayınız.

Kesin kayıt formunu doldurarak eğitim ücretinin yatırıldığına dair dekont ile birlikte bize e-mail veya faks ile iletmeniz halinde eğitime kesin kaydınız yapılacaktır.

Banka hesap numaraları:

BANKA---------ŞUBE--------------HESAP NO------IBAN
    HALKBANK-----Yıldız/ANKARA---- 10260026 ----- TR030001200940900010260026
    İŞBANK---------Yıldız/ANKARA---- 0315877 ------- TR890006400000142790315877
    TEB--------------Yıldız/ANKARA---- 31403 --------- TR110003200016300000031403
    YAPI KREDİ----Balgat/ANKARA--- 86615424 ----- TR350006701000000086615424

*** Ödeme yaparken açıklama bölümüne mutlaka İSG Tekrar Eğitim Ücreti ve ad-soyad yazınız/yazdırınız. (Eğitim ücreti olarak 300.-TL+KDV = 354.-TL yatırılacaktır.)

Kredi kartı ile online ödeme yapmak için tıklayınız.

İLETİŞİM
    Tel:
    0312.472 22 76 ; 0312.473 40 91
    Adres: Ceyhun Atıf Kansu Cad. No:116 Ak İş Merkezi Kat:1 No:5 Balgat / ANKARA

Ekli Dosyalar:

Last edited: 3 Mayıs 2014
    K.duygu başak ve Uğur PELTEK bu yazıya teşekkür etti.
  2. Kaan SAKA

Bursa için eğitim tarihleri 11-12-13 Mayıs 2014 şeklinde değişmiş olup eğitim Bursa Akademik Odalar Birliği (Odunluk Mah. Akademi Cad. No:8 / Nilüfer) olarak belirlenmiştir.

3. dd99ee88

dd99ee88 TÜİSAG Üyesi

İzmirdeki eğitim nerede olacak ? yada ne zaman belli olur ve saat kaçta başlıyor acaba ?

4. Kaan SAKA

Merhaba,
    İzmir için tespit edilen yerler değerlendirme aşamasındadır. Yer kesinleştiği zaman bu başlık altından bilgi alabilirsiniz. Ayrıca sizlere mail olarak da bilgilendirme yapılacaktır. Eğitim saatleri ise 10.00 ile 18.00 arasında olacaktır.
    İyi çalışmalar.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Kaan SAKA

Arkadaşlar,
    İzmir için eğitim yerimiz belli olmuştur. Eğitim tarihimizde 16-17-18 Mayıs olarak revize edilmiştir.
    Hilton Double Three
    Şair Eşref Bulvarı Çankaya - İZMİR
    0 232 402 02 02
    İyi çalışmalar.

6. zeynep alemdar

zeynep alemdar TÜİSAG Üyesi

Merhabalar ben Ankara'dan katılmak istiyorum ama calışma saatlerimde rastladığı için kursa 3 gün kala başvurumu yapabilirmiyim

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Ahmet ŞAHİNN

Ahmet ŞAHİNN TÜİSAG Üyesi

tekrar eğitimini yaptığınız için teşekkürler

8. orhndog

orhndog TÜİSAG Üyesi

Merhaba kredi kartı ile 354 tl ödemeyi yaptım şuan kesin kayıt formunu dolduruyorum tarayıp nereye göndermeliyim mail olarak konuda belirtmemişsiniz.

Ayrıca kredi kartı ödemesi için verdiğiniz sayfa şifrelenmiş bağlantı kurmuyor başına kendim başına https eklemek zorunda kaldım bu durumda da sayfanın yarısı görünmüyordu zar zor doldurdum formu.Düzeltip sayfayı otomatik yönlendirecek şekilde ayarlarsanız iyi olur insanlar kredi kartını giriyor o sayfaya başına birşey gelse siz sorumlu olursunuz.

9. Kaan SAKA

Arkadaşlar merhaba,

Öncelikle bu eğitimi biz yani TÜİSAG düzenlememektedir. Eğitim Türkiyenin kaliteli eğitim kurumlarından biri olan RiskMed tarafından düzenlenmektedir. TÜİSAG olarak biz kendileriyle görüşüp eğitim fiyatlarınızı sizler için aşağı çektirmiş bulunmaktayız.

Eğitimle ilgili her türlü konuyu RiskMed'den Özge KOCYIGITOGLU'na sorabilirsiniz.
    Mail adresi : ozge@riskmed.com.tr
    Telefon : 0312 472 22 76

İyi çalışmalar.

10. K.duygu başak

K.duygu başak TÜİSAG Üyesi

merhabalar
    ilanınızı görünce izmir için ilk başvuranlar arasındayım ama henüz bilgilendirme için geri dönüş olmadı kayıtla ilgili
    veya kursa kaydımın yapılıp yapılmadığı ile ilgili bilgi verirseniz sevinirim iyi çalışmalar

11. Bilgin Duyar

Bilgin Duyar TÜİSAG Üyesi

Kaan bey

İzmir eğitimi 16-17-18 mayıs mı? 9-10-11 mayıs mı ?

12. Kaan SAKA

Bilgin bey merhaba,

İzmir tarihi 16-17-18 Mayıs tır.

İyi çalışmalar.

13. Levent KAVLAK

Levent KAVLAK TÜİSAG - BAŞKAN TÜİSAG Çalışma Birimi

Değerli Meslektaşlarım,
    İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonelleri için çıktığımız bu yolda sizlerin başarıya ulaşabilmeleri için ülkemizdeki eğitim kurumlarının hemen hemen hepsiyle iletişim halindeyiz.Sizlere fayda getireceğini düşündüğümüz çalışmaların gerçekleşmesi için eğitim kurumlarının yaşadığınız şehirlerde sizlere en iyi içerikle ve en ekonomik şekilde eğitim vermesi yolunda çalışmalar yapabilmesi yolunda katkılar vermek amacıyla işbirliği yapmak suretiyle bir araya geliyoruz.İş Güvenliği Uzmanlarının 23 Şubat Sınavı sonrası yaşadığı problemlerinde göz önüne alındığı farzederek 24 Mayıs sınavında muhtemelen 23 Şubat sınavına benzer bir şekilde soruların hazırlanacağını tahmin etmekteyiz.23 Şubat sınav sonuçlarına bakacak olursak 65-70 arasında sınavda başarısız olan adayların sayısı oldukça fazladır.Bu tarz eğitimler asla sınavı tek başına kazandırmak amacında değildir.Sizlerin eğitim kurumlarında aldıkları 90 saat örgün ve 90 saat uzaktan eğitim ile birlikte kendi çabalarınızla edindiğiniz bilgilerle belli bir bilgi düzeyine erişmektesiniz.sınav metodolojisi ezber sayısla bililerden daha çok iş sağlığı ve güvenliği kavramının işleyişinin kavranıp kavranmadığını ölçmeye yönelik olarak düzenlenmeye başlamıştır.24 Mayıs 2014 tarihinde ÖSYM tarafından düzenlenecek olan sınavın ne şşekilde düzenleceğine yönelik tahminlerimiz bu yöndedir.60 soru olarak düzenlenecek olmasının avantajlı olarak düşünülmesini ve çalışmaların bu yönde yapılmasını arzu etmekteyiz.Neden avantajlı dersek,sorulacak soruların temel esaslardan oluşacağını ve ayrıntılardan ziyade ana başlıklardan sorulacağını öngörerek yönetmelikleri okurken işleyişin mantığını anlamaya çalışmamız gerekir.sınav Öncesi Eğitimlerin verebileceği en büyük destek bu işleyişi yerleştirmek ve sorulacak soruların çözümünde ciddi bir katkı vermektir.Zamanı olan ve ekonomik uygunluğu olan adayların eğitime katılmasında büyük önem vardır.Sizlerin başarısı bizlerin en büyük mutluluğu ve gururu olacaktır.

Levent KAVLAK

TÜİSAG-BAŞKAN

www.facebook.com/leventkavlak1
    www.facebook.com/groups/leventkavlak
    www.twitter.com/leventkavlak1
    http://www.linkedin.com/pub/levent-kavlak/77/9a7/193
    leventkavlak@hotmail.com
    Gsm:532 232 91 05

14. GÖNÜL KARATEPE

GÖNÜL KARATEPE TÜİSAG Üyesi

KAAN BEY MERHABA BEN İSTANBULDAKİ EĞİTİME KATILMAK İÇİN FORMU DOLDURDUM EĞİTİM ÜCRETİNİ KREDİ KARTIYLA ONLİNE ÖDEDİM.KESİN KAYIT İÇİN BAŞKA BİR İŞLEME GEREK VARMI ACABA .RİSK MEDLE İLETİŞİM KURACAKMIYIZ BİLGİLENDİRİRSENİZ SEVİNİRİM İYİ GÜNLER

15. cyberr

cyberr TÜİSAG Üyesi

Zamanı ve ekonomik uygunluğu olmayan adaylar için bir çalışma yapılamaz mı?
    Örneğin riskmed 'in adaylara dağıtacağı ders notları burada paylasılabilir.
    İyi çalışmalar

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica