Bilgilendirme Tüisag'dan Bir Dernek Doğdu I S A G

Konu, 'İSAG Derneği Hakkında Bilgiler' kısmında Levent KAVLAK tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. Levent KAVLAK

  Levent KAVLAK TÜİSAG - BAŞKAN TÜİSAG Çalışma Birimi  Değerli TÜİSAG üyeleri,


  Yaklaşık 2 yıldır sürdürdüğümüz mücadelemizde TÜİSAG olarak 42 bin kişiye yaklaştık ve İSG alanında büyük bir rekora koşuyoruz.TÜİSAG olarak oluşturduğumuz bu büyük örgütlenmeyi yasal bir çatı altına alarak hayal ettiğimiz Türkiye İş Sağlığı ve Güvenliği Birliği kurma yolunda büyük bir adım atmış olacağız.TÜİSAG bir gönül topluluğu fakat sivil toplum örgütü kimliğini alması için TÜİSAG dan yola çıkarak bir dernek kurduk.İş Sağlığı ve Güvenliği alanında sadece yasal çerçevede var olan ve faaliyetlerini sürdüren örgütlenmelerin ciddiye alındığını düşünerek veTÜİSAG dan yola çıkarak bir dernek kurduk.

  İsmi :İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ PROFESYONELLERİ DERNEĞİ

  Kısaca :İSAG
  Değerli meslektaşlarım, TÜİSAG adıyla kuramadık çünkü Türkiye başlığını ancak bakanlar kurulu kararıyla alabildiğimiz için İSAG olduk ilerleyen zamanda TÜİSAG olarak sadece derneğimizi değil BİRLİĞİMİZİ kurmak için çalışmalar yapıyoruz.Derneğimize üye sayısını çoğaltarak ve Türkiye’nin her bir vilayetinde şubeler açarak hızla büyümek ve Türkiye’nin en büyük İş Sağlığı ve Güvenliği oluşumuna dönüşmek istiyoruz .Her zaman bir arada güçlü bir yapıda olmak için ,iyi günde kötü günde birbirimize kenetlenmek için yasal bir çatıaltında toplanmamız bize daha büyük bir güç ve ciddiyet verecektir.İSAG olarak üye kayıt formumuzu TÜİSAG sitesine koyarak üye kayıtlarına başlayacağız.Üye kayıtlarımızı TÜİSAG –ANKARA toplantımıza gelirken üye kayıt formunu yanınızda getirerek 2 adet resim ve nüfus cüzdan fotokopisini yanınızda bulundurmanızıistiyoruz.İSAG olarak yürüteceğimiz çalışmalar ilerleyen zamanda Türkiye İşSağlığı ve Güvenliği Birliğininaltyapısını oluşturacaktır.Çok büyük projelerle kurduğumuz derneğimize sahip çıkalım.İSG profesyonellerinin birlikteliği iş kazalarına ve meslek hastalıklarına dur diyecektir.İSAG6331 sayılı yasanın başarıya ulaşması ve çalışanların yaşamda kalması içinyola çıkan kahramanların ismi olacak.En derin saygılarımla  Levent KAVLAK

  TÜİSAG-BAŞKAN

  Gsm:532 232 91 05

  leventkavlak@hotmail.com

  www.isgfrm.com

  twitter.com/leventkavlak1   
  mehmet uçar ve serapaltunkas bu yazıya teşekkür etti.
 2. Ahmet.Cabuk

  Ahmet.Cabuk TÜİSAG Üyesi  Merhaba,
  Bazı bilgileri sizden almak istiyorum. Öncellikler derneğin logosu, internet adresi var mıdır? Tüzüğü hazırladınız mı ve paylaşacak mısınız? İlk genel kurulu nerede ve ne zaman yapacaksınız? Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulu üyeleri belli mi? Yıllık aidat bedeli olarak ne kadar alacaksınız? Bu konularda bilgilendirirseniz memnun olacağım.   
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica