Tüisag'dan Bir Dernek Doğdu Isag

Konu, 'İSAG Derneği Hakkında Bilgiler' kısmında Levent KAVLAK tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. ZEKERİYA YALAP

ZEKERİYA YALAP TÜİSAG Üyesi

İnşallah daha iyi noktalara geleceğiz hep birlikte

ZEKERİYA YALAP
    MAKİNE MÜHENDİSİ- C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı

2. GARİP SARGUT

GARİP SARGUT TÜİSAG Üyesi

Birlikten güç doğar. bu gücü sağlayacak olanları bir araya, bir çatı altına toplamak için yapılan bu çalışmaları içtenlikle kutluyoruz. emeğinize sağlık. umarım her şey daha güzel olacaktır.

seher şensoy bu yazıya teşekkür etti.
  3. Levent ACAR

Levent ACAR TÜİSAG Üyesi

internet ortamından online üye kayıt formunun bir an önce yayınlanmasını bekliyorum.

deryayran bu yazıya teşekkür etti.
  4. Kaan SAKA

Kaan SAKA TÜİSAG Yönetici Admin

Dernek tüzüğümüz son haliyle yeniden yüklenmiştir.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Levent KAVLAK

Levent KAVLAK TÜİSAG - BAŞKAN TÜİSAG Çalışma Birimi

Değerli Meslektaşım ,

TÜİSAG 2 yıllık çok büyük bir mücadele örneği vererek gecemizi gündüzümüze katarak,ailemizi,işimizi ihmal ederek çoğu zamanda masrafları kendimiz karşılayarak bir noktaya geldik.Bu emeğin arkasında inanç,sabır,beraberlik ve umut var.Bütün bu değerler bizi bir şey için bir araya getirdi oda çalışan kardeşlerimizin yaşama tutunması ve toplumun en önemli bireyleri olan Ailelerin sosyal çöküntüye uğramaması.1 çalışan 4 kişilik bir aileye bakıyor,şayet 1 çalışanı kaybedersek 4 kişilik aile çöküyor,bu toplumun çökmesi anlamına geliyor.Amacımız insanlarımızı sağlıklı ve güven içerisinde bir çalışma ortamında tutmak ve bunu sağlamak için bilimin tüm dallarından faydalanarak iş kazalarının ve meslek hastalıklarının önüne geçmek.Yapacağımız çalışmalara TÜİSAG topluluğundan ortaya çıkan İSAG oluşumunu TÜBİTAK gibi bir bilim topluluğuna dönüştürdüğü gibi İSAG üyelerinin yani İSG profesyonellerinin hak,hukuk ve menfaatlerini koruma çalışmalarından kaynaklanarak bir BİRLİK hüviyeti kazandırmaya başlamıştır.Amacımız herhangi bir birliğin altında ODA olmak değildir.Amzcımız TÜRKİYE İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ BİRLİĞİni kurmaktır.Bilimsel çalışmalar yaparak,işverenlerimizi bilgilendirerek ,ikna ederek,çalışanlarımızı bilinçlendirerek ve bilimsel çizgiden çıkmadan ve siyasi davranışlardan uzak durarak,yapıcı eleştiriler yaparak başarıya ulaşacağımıza inanıyoruz.En derin saygılarımla

cetintatar ve seher şensoy bu yazıya teşekkür etti.
  6. Arzu Çağlayan

Arzu Çağlayan TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar merhaba,
    Öncelikle emeği geçen herkesin ellerine sağlık.
    Evvelki mesajlarımdan da takip eden arkadaşlarım varsa Sivas'ta yerleşik C Sınıfı İş Güvenliği uzmanıyım. faaliyet alanımızla ilgili olarak bölgenin maalesef çok ciddi problemleri var. Henüz çok bilinçli yapılar teşkil edilememiş olmasını ben burada bir dezavantaj değil avantaj olarak görmekteyim ve bu sebeple dernek kuruluşunda emek veren arkadaşlarımdan ricam, Sivas'ın Ankara'ya da yakın olması sebebi ile burada şubeleşme imkanın gözden geçirilmesidir. Ben de bu konu ile ilgili olarak elimi taşın altına koymaya hazırım.
    İlgilerinize teşekkür eder, işlerinizde kolaylıklar dilerim.
    Arzu K. Çağlayan
    Kimya Mühendisi
    C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

mehmet ünal bu yazıya teşekkür etti.
  7. ormisg

ormisg TÜİSAG Üyesi

Üye kaydını neden internet ortamında yapmıyoruz?
    Saygılar.

Levent Acar, ISGU-1 ve seher şensoy bu yazıya teşekkür etti.
  8. Murat KOÇAK

Murat KOÇAK TÜİSAG Üyesi

ilksayafadaki lnk mikaan bey, revize edilmiş hali değil mi?

9. Selçuk özsan

Selçuk özsan TÜİSAG Üyesi

hayırlı olsun camiaya öncelikle.
    Amatörlüğü artık üzerimizden atıp daha profesyonel düşünmemiz,attığımız imzaların sorumluluğunu bilmemiz lazım.Birlik olursak bizi kullanmak isteyenlere karşı daha dirayetli oluruz siye düşünüyorum...
    Ünal ATEŞ
    İnş.Müh.-İSG Uzmanı

deryayran bu yazıya teşekkür etti.
  10. emrozgr

emrozgr TÜİSAG Üyesi

Hayırlı olsun. Forma baktım ama ödeme ile ilgili banka hesap numarası göremedim.
    Nasıl üye olacağız? Formu nasıl ulaştıracağız. ?
    Birde İSAG için bir logo belirlediniz mi ? Kartvizitime koymak isterim.
    Eğer logonuz yoksa bu forum üzerinden paylaşımlar yapılabilir.

Syg.

11. denizdeniz

denizdeniz TÜİSAG Üyesi

bugün, dünden daha ilerdeyiz daha çok yolumuz var önümüzde çok engel ,yapamazsınız , çok zor,olmaz diyecek çok kişi var artık önümüzde ne kadar zorluk varsa birliğimiz ,inancımız umudumuz var

12. Ali GÜLEN

Ali GÜLEN TÜİSAG Üyesi

Herşeyden evel hayırlı olsun.

Tüzüğü okudum ve aklıma gelen ilk şey şu oldu.

Merkezin Ankarada olması. Bilmedigim bir konu olmakla birlikde Ankarada olmasının avantajalrı bürokrası anlamında olabilceği gibi uyelerın buyuk bir kısmı İstanbul ve cevre illerde calışanların olacağını duşunerek bence merkezin İstanbul olması gerekiyor.

Yineliyorum bilmediğim belki bir şart vardır ama Ankara olmaz.

Hayırlara vesile olur inşallah.

13. muhendis87

muhendis87 TÜİSAG Üyesi

üyelik internet üzerinden olmuyor mu ?? bu arada ALİ GÜVEN beye katılıyorum istanbul,kocaeli,sakarya ....vs

iş güvenliğine en çok ihtiyaç duyan iller , merkezin istanbulda olması gerekir di ...

14. durmuş demir

durmuş demir TÜİSAG Üyesi

ARKADAŞLARI YÜREKTEN KUTLUYORUM BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM SAYGILARIMLA

68 AKSARAY

15. myetuk

myetuk TÜİSAG Üyesi

Kayseri'de yaşıyorum derneğe üye olmak istiyorum evrakları ve başlangıç ücretini nereye gönderiyorum.

16. Ali KÖKSAL

Ali KÖKSAL TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar derneğimiz Ankara merkezli ancak ilerleyen günlerde inşallah diğer illerdede şubeler açarak büyüyeceğiz hep birlikte derneğimizi biryerlere getireceğiz, uzman arkadaşlar bulundukları illerde aktif faliyetlerini sürdürüp orada bulunan diğer uzmanlarıda faaliyetlerine ortak etmelidir. Merkezin neresi olduğunun bir önemi olmadığı kanatindeyim.

17. muhendis87

muhendis87 TÜİSAG Üyesi

Derneğiniz çok faydalı ve çok gerekli . Fakat İstanbul dayız nasıl üye olabiliriz ?

18. Ali KÖKSAL

Ali KÖKSAL TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar derneğimizin farklı illerde şubeleri açıldığı zaman orada üye olabileceksiniz. Bu ayrıca sitede duyurulacaktır.

selahattin şiker bu yazıya teşekkür etti.
  19. Murat BERK

Murat BERK TÜİSAG Üyesi

Levent Bey merhabalar,

Ben 18 Mayıs toplantısına eğitim ve staj dönemi içerisinde olduğum için katılamadım. Ama bir İSG Uzman adayı olarak derneğinize üye olmak istiyorum. Formu ve diğer gerekli belgeleri gönderebileceğim posta adresi verirseniz çok sevinirim. İSG konusunda YTÜ'den eğitim dönemimi bitirdim. Şu an 18 Ağustos sınavı için harıl harıl ders çalışıyoruz. 18 mayıs sınavı için çok olumlu söylemler kulağımıza gelmedi. 10 taneden fazla hatalı soru olabileceği tartışılıyor. İnşalla ağustos sınavına daha düzgün anlaşılır sorular gelir ümidindeyiz. Derneğimizde ve İşlerinizde başarılar dilerim.

Saygılarımla,

Murat BERK Gsm:0533 667 22 47

20. eikizek

eikizek TÜİSAG Üyesi

BEN DERNEĞE ÜYE OLMAK İSTİYORUM. NASIL OLUCAK LÜTFEN YARDIM!

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica