Etkinlik Tüisag'nun Bursa Almira Hotel'de Düzenlendiği Iş Sağlığı Ve Güvenliği Toplantısı

Konu, 'Sosyal Etkinliklerimiz' kısmında Gamze tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Gamze

Gamze TÜİSAG Yönetim Yardımcısı Yönetim Yardımcısı

Öncelikle toplantımıza katılan tüm arkadaşlarımıza buradan bir kez daha teşekkür etmek isterim. Katılamayan arkadaşlarımız için de toplantımızdan biraz bahsetmek istiyorum.

Toplantının en başında Sayın Levent KAVLAK ve Sayın Av. Mehmet Mustafa GÜNEŞ ile Olay TV basın muhabirleri tarafından röportaj yapıldı. Röportajın ardından Levent Bey açılış konuşmasını yaparak yemeğe geçildi. Av. Mehmet Mustafa GÜNEŞ tarafından iş sağlığı ve güvenliği uzmanları ile işyeri hekimlerinin hukuki ve cezai sorumluluğunu anlatan bir sunum gerçekleştirildi. Toplantıya katılan arkadaşlarımız tarafından Mehmet Bey’e sorular yöneltildi. Verdiği özverili cevaplardan dolayı kendisine teşekkür etmeyi bir borç bilirim. Sayın Hakan YILMAZ (Endüstri Mühendisi - B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı) deneyimlerinden bahsederek bizlerle değerli düşüncelerini, fikirlerini paylaştı. Ardından toplantıya katılan tüm arkadaşlarımız kısaca kendilerini tanıttılar. Son olarak Levent Bey kapanış konuşması yaparak topluluğumuzun önemini, gücünü bir kez daha vurgulamış oldu.

Toplantımıza Bursa, İstanbul, Ankara, Balıkesir ve Bandırma’dan bu işe gönül vermiş arkadaşlarımız katıldı.

İstanbul, Ankara ve Balıkesir’den iş güvenliği uzmanları, Bandırma’dan bir ilkyardım eğitim merkezinden işyeri hekimleri ve iş güvenliği uzmanları, Bursa’dan perakende sektöründe lider bir firmadan müdür yardımcıları ve iş güvenliği uzmanı adayları ile çeşitli OSGB yönetim kurulu başkanları, işyeri hekimleri, iş güvenliği uzmanları ve iş güvenliği uzmanı adayları katılmış bulunmaktadır.

Sürçü lisan ettiysem affola. Emeği geçen ve değer verip gelen herkese saygılar…

100_1773.JPG100_1775.JPG100_1777.JPG100_1781.JPG100_1800.JPG100_1801.JPG100_1802.JPG100_1803.JPG

İsmail TÜRKER ve degiray bu yazıya teşekkür etti.
  2. Gamze

100_1804.JPG100_1805.JPG100_1806.JPG100_1807.JPG100_1808.JPG100_1812.JPG100_1767.JPG100_1772.JPG

İsmail TÜRKER, ATURAN, Kaan SAKA ve 1 kişi daha buna teşekkür etti.
  3. Gamze

100_1768.JPG100_1780.JPG100_1779.JPG100_1786.JPG100_1787.JPG100_1790.JPG100_1788.JPG100_1792.JPG

İsmail TÜRKER, ATURAN ve Kaan SAKA bu yazıya teşekkür etti.
  4. Kaan SAKA

Kaan SAKA TÜİSAG Yönetici Admin

Tüm katılımcılarımıza teşekkür ederim, ayaklarına sağlık.
    TÜİSAG ailesini bu önemli günde yalnız bırakmadılar.
    Umarım toplantımız tüm katılımcılarımızın beklentileri karşılamıştır.
    İleride bu toplantılarımız il sorumlularımız tarafından gerçekleştirilecek olup belirli zamanlarda da Türkiye genelinde büyük geniş katılımlı Konferanslar düzenlemeyi planlamaktayız.

Tekrardan tüm katılımcılarımıza teşekkür ederim.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Seda DUDU, ATURAN, Murat KOÇAK ve 1 kişi daha buna teşekkür etti.
  5. Uğur PELTEK

Uğur PELTEK TÜİSAG Üyesi

Toplantı beklentilerimizi ve fazlasını karşıladı. Emeği geçen herkeze çok teşekkür ederim.

6. Murat KOÇAK

Murat KOÇAK TÜİSAG Üyesi

herkese teşekkürler... gelemedim ama gelmiş kadar oldum. Bu arada "Kuşlar uçabilir ya siz ?" çok çok çok hoşuma gitti .Mesajı anlamı dikkati çekmesi hepsi yerinde

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. ATURAN

ATURAN TÜİSAG Üyesi

Gamze hanım, Seda hanım, İsmail bey toplantı organizasyonundaki çalışmalarınız çok güzeldi teşekkürler...

Seda DUDU, İsmail TÜRKER ve Gamze bu yazıya teşekkür etti.
  8. İsmail TÜRKER

İsmail TÜRKER TÜİSAG Üyesi

Toplantımıza katılan ve emeği geçen başta başkanımız Sayın Levent KAVLAK 'a , Sayın Av. Mehmet Mustafa GÜNEŞ ve Sayın Hakan YILMAZ olmak üzere bütün arkadaşlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum.Gamze hanım , Seda hanım ve Abdi bey'e de katkılarından dolayı çok teşekkür ederim.TÜİSAG ailesi olarak Bursa'da gerçekleştirdiğimiz toplantımızda birçok sektörden çok değerli meslektaşlarımızla , uzman ve hekim olmak isteyen arkadaşlarımızla tanışma , fikir alışverişinde bulunma ve sesimizi duyurma imkanı bulduk.Türkiye'de Yaşam Sağlığı ve Güvenliği kültürünü oluşturmak için çıktığımız bu yolda , bu gibi organizasyonlarla hedeflerimize bir adım daha yaklaşıyoruz.İlerleyen zamanda daha nice organizasyonlarda buluşmak dileğiyle...

ATURAN, Seda DUDU ve Gamze bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica