Türkiye'de Kadın Istihdamı Güncel Sorunlar Sempozyumu

Konu, 'Süresi Dolmuş Konular' kısmında Huseyin_Turkoglu tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Huseyin_Turkoglu

Huseyin_Turkoglu TÜİSAG Üyesi

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eğitim ve Araştırma Merkezi tarafından düzenlenen "Türkiye'de Kadın İstihdamı Güncel Sorunlar Sempozyumu" 17.01.2012 tarihinde ÇASGEM Konferans Salonunda gerçekleştirildi.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Müsteşarı Namık ATA ve ÇASGEM Başkanı İsmail AKBIYIK'ın açılış konuşmalarının ardından İstanbul Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof Dr. Ahmet Cevat ACAR'ın başkanlığını yaptığı birinci oturumda ODTÜ Sosyoloji Bölümü Öğretim Üyesi Doç Dr. Sibel KALAYCIOĞLU, KSGM Aile ve Sosyal Politikalar Uzmanı Güler ÖZDOĞAN, TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Ankara İl Başkanı Sevgi DAŞTAN "Kadın İstihdamının Önemi ve Kadın İstihdamını Etkileyen Faktörler" konu başlığı altında sunumlarını gerçekleştirdiler. Uludağ Üniversitesi ÇEEİ Öğretim Üyesi Prof. Dr. Serpil AYTAÇ'ın başkanlığında gerçekleşen ikinci oturumda Bahçeşehir Üniversitesi İİBF Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Gökçe UYSAL, Türkiye Kadın Dernekleri Federasyonu II. Başkanı Arzu ÖZYOL, KAGİDER Temsilcisi Ayşe Begüm ÖZDOĞULARLI ve Ankara Üniversitesi SBF Öğretim Üyesi KEİG ve KEFA Temsilcisi Yrd. Doç. Dr. Emel MEMİŞ "Kadınların İstihdamına İlişkin Sorunlar ve Çözüm Önerileri" konu başlığında sunumlarını gerçekleştirdiler. Sempozyum katılımcıların sorularının cevaplanması ve plaket töreninin ardından sona erdi.

2133904(1).jpg3188140(1).jpg17266846(1).jpg11417626(1).jpg

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica