Bilgilendirme Ücretli Sınava Hazırlık Siteleri

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında inangokhan tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. inangokhan

inangokhan TÜİSAG Üyesi

Sınava hazırlık en büyük sorun bildiğiniz gibi güncel ve güvenilir kaynak bulamamak, iyi niyetle paylaşılan kaynakların pek çoğu ya güncel değil ya da yanlış ve/veya eksik bilgi içeriyor.

Bende bu soruna bir çözüm olabileceği ve daha ciddi bir kaynak olacağı umudu ile ücret karşılığında üye olunan 2 farklı siteye üye oldum. Maalesef durum forumda paylaşılan kaynaklardan hiç de farklı değil.

Sınava az bir süre kala hazırlık için yöntem arayanların benimle aynı duruma düşmemesi için bu uyarıyı önemli buluyorum. Daha önce de site adı vererek bir uyarı yazmıştım ama maalesef mesaj denetimini geçemedi.

Bu topluluğun bir görevinin de yaşanan olumsuzlukları paylaşarak diğer arkadaşları korunak olması gerekirken bence böyle önemli bir konuda mesajın engellenmesini sitenin varlık amacına uymadığı düşüncesindeyim.

Daha önce yazdığım uyarı mesajı sonrası üye olduğum 2.sitede de aynı durumla karşılaşınca tekrar yazma ihtiyacı duydum.

Umarım yayınlanır.

Real, azorlu80, Yeliz Çelik ve 1 kişi daha buna teşekkür etti.
  2. Kamber Atay

Kamber Atay TÜİSAG Üyesi

Teşekkürler verdiğin bilgiler için.

3. Real

Real TÜİSAG Üyesi

para tuzağı oralar. ben kendim çalışma dokümanlarını kendim güncelleyip çalışmıştım.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica