Ücretsiz Eğitimler

Konu, 'Konu Dışı' kısmında ISG-isg tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. okko

okko TÜİSAG Üyesi

Serdal Bey,

Bu tür eğitimleri Baş denetçi olan bir denetçi verebilir. Fakat eğitim kurumu IRCA ve benzeri uluslararası akredite olmuş kurumlar tarafından onaylı bir kuruluşsa aldığınız belgeniz IRCA nın veritabanına işlenir. Eğitim kurumuda IRCA nın ön gördüğü eğitimi verir.

Örneğin ISO 9001 eğitimi

1 GÜn ön bilgilendirme

1 Gün Dokümantasyon Eğitimi

2 GÜn İç Tetkikçi Eğitimi

5 Gün Baş denetçi eğitimi olarak belirlenir onaylanan eğitim süresi budur.

Ön bilgilendirme ve Dokümantasyon eğitimleri için eğitim sonunda sınav yapılmaz ve katılım belgesi verilir.

İç Tetkikçi eğitimi için eğitime girecek aday ön bilgilendirme ve dokümantasyon eğitimini alması gereklidir. Eğitim sonunda sınav yapılır başarı olanlasr başarı sertifkası olamayanlara ise katılım sertifikası verilir.

Başa denetçi olmak isteyen, başarı sertifikalı iç tetkikçi 5 günlük eğitim sonunda sınava sokulur sınavda başarılı olanlar stajlarını bitirdikten sonra Baş Denetçi olurlar.

Bu süreç normalde böledir ama bizim ülkemizde maalesef herşeyde olduğu gibi bu işlerdede biraz kolayına kaçılmaktadır.

Kalite Yöneticisi ve 3 sisteminde iç denetçisi be 9001 Baş denetçisi olarak sizlere tavsiyem bu tür eğitimleri mutlaka yüz yüze be konusunda bilgili kişilerden almanızdır.

BARIŞ KAYA ve GKCN07 bu yazıya teşekkür etti.
  2. NERIMAN

NERIMAN TÜİSAG Üyesi

BİZİM EĞİTİM KURUMU BELGE ÜCRETİ ADI ALTINDA 290 LİRA İSTİYOR...

3. okko

okko TÜİSAG Üyesi

Kesinlikle Uzmanlık belgesi için para talep etmiyor devlet geçen sınavda kaldırıldı.

4. ISG-isg

ISG-isg ISGfrm Çalışma Birimi

arkadaşlar ben sadece karşılaştığım bir siteyi sizinle paylaşmak istedim, herhangi bir yararım yoktur. BİLGİNİZE

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Açelya POLAT

Açelya POLAT TÜİSAG Üyesi

Ücretsiz eğitimlerin altında "ücretsiz eğitimlerde sertifika verilmemektedir"ibaresi var

GKCN07 bu yazıya teşekkür etti.
  6. ISG-isg

o zaman sertifika yoktur:)

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Ufuk SAĞLAM

Ufuk SAĞLAM TÜİSAG Üyesi

ücretsiz eğitimlerde katılım belgesi veriyolar arkadaşlar...

8. cul_de_sac

cul_de_sac TÜİSAG Üyesi

Herkese merhabalar, acaba Adana'da ücretsiz eğitim veren yerler var mı ? Bilgisi olan arkadşlar paylaşırlarsa sevinirim.

9. ISG-isg

firma yetkilileri ile görüştüm kendileri e-sertifika verebileceklerini söylediler
    bana göre eğitimlerin amacı sadece sertifika olmamalı bize katma değer sağlayabilecek çalıştığımız alanlara uygulayabileğimiz bilgiler edinmeyi amaçlamanın daha anlamlı olacağı kanaatindeyim...

bu eğitimleri talep etmeniz sonucunda işverende sağlayabilir fakat işveren sizden şunu ister; UYGULAMA...
    bence işverenin karşısına şöyle gitmek daha mantıklı bana göre; ben ücretsiz bir eğitim aldım ve bunun uygulamasının bize kazancı şu olur dersek o zaman patron önünüzü açar, unutmayın sertifika sadece bir belgedir ama işi bildiğinizi uyguladığı öğrendiğinizi ispat etmez...

iyi çalışmalar

degiray bu yazıya teşekkür etti.
  10. isgisg

isgisg TÜİSAG Üyesi

Öğrenmek isteyen girsin youtube yalın üretim yazsın geçsin neden bu kadar kompleks işlere giriyorsunuz

mustafa bahar38 bu yazıya teşekkür etti.
  11. ISG-isg

saklanan bilgi bilgi değildir

12. Emre DEDE

Emre DEDE TÜİSAG Üyesi

Nurdan DAHİ bu yazıya teşekkür etti.
  13. Emre DEDE

Emre DEDE TÜİSAG Üyesi

yalnız söyle bir olay var katılım belgesini şimdiden aldım internet ortamından imzalı ama eğitim tarihi daha gelmedi.

14. Nurdan DAHİ

Nurdan DAHİ Banned

eğitim bitincede başarı belgesi mi verilecek??

15. Emre DEDE

Emre DEDE TÜİSAG Üyesi

ser.jpg
    sınav olmadığı için başarı vermiyorlar sadece katılım belgesi

izmir ve Nurdan DAHİ bu yazıya teşekkür etti.
  16. dilan

dilan TÜİSAG Üyesi

Merhaba;
    SigmaAkademide verilen Ücretsiz eğitimler nasıl izleniyor?

17. ISG-isg

siteye üye oluyorsunuz ücretsiz eğitim kısmını satın alıp izleyebilirsiniz

dilan bu yazıya teşekkür etti.
  18. dilan

dilan TÜİSAG Üyesi

teşekkürler taner bey

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica