Ultrasonik Haşere Kovucular

yusuf.dulda

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
merhabalar,

fabrika sahası içinde, depoda, ofislerde fare ve diğer kemirgenlerin uzaklaştırılması için piyasada ultrasonik cihazlar bulunmakta. Ortama kimyasal zehirler bırakmak yerine, eğer faydalı ise bu cihazlardan temin etmek istiyorum.

Bu cihazları kullanan veya daha önce araştıran var mı?** Yardımlar için şimdiden teşekkür ederim.

İyi çalışmalar.

cagatay060606

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Yusuf Bey,

Bu tarz haşere kovucuları bizde fabrikamızın çeşitli yerlerinde kullanmıştık. Özellikle yemekhanede çok yararını görmüştük. Çıkardıkları tiz sesler haşereler için rahatsızlık veriyor ve insanlar tarafından duyulmuyor. Burada dikkat etmeniz gereken ne kadarlık bir çap için düşünüyorsunuz. Etki alanınını net belirlemeniz gerekmektedir.

yusuf.dulda

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
Etki alanlarıyla ilgili bir araştırma yaptım. Ancak piyasada çok fazla ürün var ve hepsi tanıtım için aynı cümleleri yazmış.Ürünlerle ilgili dikkat etmem gereken başka neler var. "Farklı frekanslarda sürekli çalışma gibi... " ya da memnun kaldığınız ürünün markasını/modelini benimle paylaşabilir misiniz?? (tabi özelden) yardımlar için teşekkürler..

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.