Soru : Uzaktan Eğitim 90 Saat Tamamlama

semih bilinmiş

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
arkadaşlar merhaba benim bi sorum olacak yardımcı olursanız sevinirim uzaktan eğitim tarihi 4 temmuz dendiği halde e posta yoluyla bana ulaştırılmadı msj attılar e posta olarak gönderildi diye ama tarafıma ulaşmadı firmaya ulaşmaya çalıştım ama bayram olduğundan dolayı firmaya ancak 11 temmuzda ulaşabildim ve uzaktan eğitim 18 temmuzda son bulacakmış 90 saati tamamlamam imkansız bu durumda ne yapmam gerekiyor acaba bir akıl verebilirmisiniz

İşGüvUzman

Deneyimli Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
arkadaşlar merhaba benim bi sorum olacak yardımcı olursanız sevinirim uzaktan eğitim tarihi 4 temmuz dendiği halde e posta yoluyla bana ulaştırılmadı msj attılar e posta olarak gönderildi diye ama tarafıma ulaşmadı firmaya ulaşmaya çalıştım ama bayram olduğundan dolayı firmaya ancak 11 temmuzda ulaşabildim ve uzaktan eğitim 18 temmuzda son bulacakmış 90 saati tamamlamam imkansız bu durumda ne yapmam gerekiyor acaba bir akıl verebilirmisiniz
Uzaktan eğitim sonuç olarak interaktif bir yöntem. Eğitim aldığınız kurum ile görüşünüz. Eğitime katılamadığınız zamanlar için telafi talep ediniz. Önerecekleri bir durum muhtemelen olacaktır.
Şimdiden kolay gelsin.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.