Uzmanlığa Başlamak

Dilek ÇELİK

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Herkese Merhaba ,

Arkadaşlar 12haziranda açıklanan sınavdan çok şükür geçtim ...Şuan işe osgblerde mi, yoksa normal bir firmada mı başlamak konusunda kafam çok karışık ...Henüz sertifikayla ilgili bir işlem falanda yapmadım işe başladıktan sonra almayı düşünüyorum .OSGB'ler işe alımda sertifikanın alınmasını şart koşuyorlar mı.? Bir de sertikanın hemen alınmaması sonrasında herhangibir problem yaratır mı sizce ? Cevap verirseniz çok sevinirim...

Selçuk Bey sertifikanızı almamış olmanız çok problem değil fakat sertika numaranızı biliyor olmanız lazım. Bende bir osgb de çalışıyorum sertifikamı hala almadım sertifika numarasıyla işlem yapılabildi. İlk başlangıç olarak bir osgb de çalışma bence daha faydalı olur.

fatihkrty

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Selçuk Bey sertifikanızı almamış olmanız çok problem değil fakat sertika numaranızı biliyor olmanız lazım. Bende bir osgb de çalışıyorum sertifikamı hala almadım sertifika numarasıyla işlem yapılabildi. İlk başlangıç olarak bir osgb de çalışma bence daha faydalı olur.
Dilek hanım yeni başlamışsınız hayırlı olsun OSGB de maaş durumları nasıl yeni başlayanlar için.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.