Uzmanlık Belgemizi Nasıl Alacağız?

Konu, 'Süresi Dolmuş Konular' kısmında izmir tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Nurdan DAHİ

Nurdan DAHİ Banned

bende dün kargoya verdim... isg eğitimi aldığım kursa onaylattım diplomamı aslı gibidir yaptılar... bakalım hayırlısı olsun

2. akincaylak_35

akincaylak_35 TÜİSAG Üyesi

20.06.2012 tarihinda benım kargo bakanlığa ulaşmıs.abdullah cevırıcı dıye bırı teslım almıs.ne zaman gelır ama bılmıyorum.

3. yasin123

yasin123 TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar evraklamızın genel müdürlüğüne ulaşıp ulaşamadığını nasıl öğrenebiliriz? sorabileceğimiz bir numara var mı ?

4. Nurdan DAHİ

Nurdan DAHİ Banned

ben dün kargoya verdim telefonuma mesaj gelsin dedim bekliyorum... kargoya verdiyseniz kargoyu arayıp öğrenebilirsiniz... yardımcı olurlar saat kaçta kim teslim almış söylerler.....

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. izmir

izmir Guest

Yasin bey merhaba,

Elinizdeki numara ile PTT'den kargonun nereye teslim edildiğini öğrenebilirsiniz. Yada size Ankara'da dağıtıma çıkarılan noktanın telefonunu verebilirler. Gönderiyi yaptığınız PTT'den bilgi almayı deneyin bence....

yasin123 bu yazıya teşekkür etti.
  6. ilkay Kıran Öztürk

ilkay Kıran Öztürk TÜİSAG Üyesi

Kargoları bakanlıktan abdullah çeviri teslim alıyormuş genelde.. evrak kayıttan.
    sgkya kargosu giden arkadaş sizin ptt iş güzarlık yapmış adresi bilg. işlerken yanlış işlemiş olabilir takip edin mutlaka..
    bakanlıkta şu an 150 sertifika hazırlanmış ancak henüz imzalanmamış bir sonraki haftada geçsin anca ozaman gönderilmeye başlanır dedi.. eksik evrağı olanları veya eğitim kurumları tarafından yapılan başvuruları ayırmışlar geri göndereceklermiş

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. yasin123

yasin123 TÜİSAG Üyesi

İnternnetten kargom nerede diye takip ediyorum bigiler şöyle, teslim alan: Abdullah Çevirici. Alıcı : SGK yazıyor

8. ilkay Kıran Öztürk

yanlış yazmış kurye kurum adını SGKda başka abdullah çevirici yoktur herhalde:)

9. yardımcı

yardımcı TÜİSAG Üyesi

bende dün ptt'den aps ile gönderdim..umarım haftaya gönderirler lisansımı.askere gidicem çünkü..

10. ilkay Kıran Öztürk

dün başvurduysanız haftaya gelmez malesef ilk partiye yetişmemiştir..

11. ilkay Kıran Öztürk

haftaya anca genel müdürlüğe iletilir

12. ilkay Kıran Öztürk

o şekilde bilgi veren yok gelenleri üst üste koyup işleme alıyorlarmış, eğer bakanlığa teslim edildi ise kargo takip numaranızdan bakınız

13. Gökhanisg

Gökhanisg Guest

Arkadaşlar merhaba,

Bakanlık ta; 0 312 296 64 79 da Mustafa Doğan dan sertifikaların teslimi ile ilgili detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Bilginize

Taner KARAÇAYLI bu yazıya teşekkür etti.
  14. ilkay Kıran Öztürk

mustafa bey 2 haftadır telefonu açmıyor:) arayıpta bulamayanlara ben 6471 den sebahattin bey ile görüştüm dün

Gökhanisg bu yazıya teşekkür etti.
  15. ilkay Kıran Öztürk

rahmi bey zaten yukarıda paylaşmıştım. o bilgiyi alabildim sadece ilk etapta 150 sertifika bastık imzalanmasını bekliyoruz dediler..onlar gönderildikten sonra devamını hazırlayacaklarmış

rahmi koca bu yazıya teşekkür etti.
  16. ISG-isg

ISG-isg ISGfrm Çalışma Birimi

acele etmeye gerek yok bence :))

17. ilkay Kıran Öztürk

zaten acele etmiyorlar taner bey merak etmeyin yavaş yavaş sindire sindire hazırlıyorlar:)

18. izmir

izmir Guest

24 Aralık sınavı başarı sertifikaları 2 ayda gelmişti.
    Bu sınavdaki başarı oranını düşünürsek bu süreç daha uzun olacağa benzer ;)

19. yurdanur84

yurdanur84 TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar başvurunun ilan edildiği cuma gününün ertesi günü ben evraklarımı kargoya vermiştim.
    ayın 18 de pazartesi sabah 10 da abdullah bey teslim almış.
    şimdi gittiğim kurstan aradılar belgem oraya gitmiş yarın imza karşılığ teslim alacağım.
    sizinkiler de öyle olacak muhtemelen :)

20. akincaylak_35

akincaylak_35 TÜİSAG Üyesi

yazdığımız adreslere gelecekti galiba belgeler kurumlara gidecekmiş?

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica