Uzmanlık Belgemizi Nasıl Alacağız?

Konu, 'Süresi Dolmuş Konular' kısmında izmir tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. yurdanur84

yurdanur84 TÜİSAG Üyesi

3 kez mi ? 15 haziranda ilan ettikleri ve hala isggm nin sitesinde olan dilekçeyi doldurdum,16 haziranda gönderdim.29 haziran itibariyle belgem eğitim kurumuma geldi ve cumartesi günü imza karşılığı teslim aldım.

2. replican

replican TÜİSAG Üyesi

bende ilk elden teslim edenlerdenim benim belgem daha elime ulaşmadı bu belgesi kursa gidenler kursun adresinimi yazdılar?

3. yurdanur84

yurdanur84 TÜİSAG Üyesi

hayır ev adresimi yazmıştım eve beklerken kurstan telefon geldi belgeniz bizde diye

replican bu yazıya teşekkür etti.
  4. Mert Fatih Kesgin

Mert Fatih Kesgin TÜİSAG Üyesi

Ben hiç bi şey anlamadım bu işten. Demek ki herkes kafasına göre konuşuyormuş. Sizin belge geldiğine göre. Biz yalandan telaş yapmışız.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Abdullah Güldoğan

Abdullah Güldoğan TÜİSAG Üyesi

hayır iş yeri adresimi yazmıştım kursa göndermişler kargo ile

6. Berkay Hasan Yalçın

Berkay Hasan Yalçın TÜİSAG Üyesi

Selamlar,
    Aşağıdaki mesaj kafa karıştırıcı biraz..

"
    Bilindiği üzere 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu 30 Haziran 2012 tarihli ve 28839 sayılı resmi gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girmiştir. Söz konusu Kanun’un 31. maddesi gereğince, Kanunun yayım tarihinden sonra yapılan “ İş Güvenliği Uzmanlığı Belgesi ”, “ İşyeri Hekimliği Belgesi ” ve “ Eğitici Belgesi ” talep dilekçelerine belge ücreti olan (280+KDV=330,4) TL’lik ücretin yatırıldığına dair dekontun eklenmesi gerekmektedir.

Söz konusu ücret;

Ziraat Bankası – Emek Şubesi

İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü Döner Sermaye İşletmesi Müdürlüğü Hesabı

IBAN NO: TR 8500 0100 0765 4050 8311 5007 numaralı hesaba yatırılacaktır.

İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü
    Yetkilendirme Daire Başkanlığı
    "

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Nurdan DAHİ

Nurdan DAHİ Banned

Bu yazıyı aldığınız linki atarmısınız, sayın berkayya.....

8. GreatWhite

GreatWhite TÜİSAG Üyesi

Biraz önce eğitim kurumu mail atmış, bu paranın yatırıldığını gösterir dekontunda gönderilmesi gerekiyormuş birde sertifikaları verilen adrese değil eğitim alınan kuruma göndereceklermiş

9. okan

okan TÜİSAG Üyesi

walla ilk eğitim kurumları göndercek dediler sonra yok herkes kendi göndercek dediler gönderdik. kargoya verdik 1 gün sonra diplomanın aslı veya noter onaylısı dediler sonra noterden onaylattık onuda gönderdik şimdide eğitim kurumundan email geldi 330 lira para yatıcak yok öle yok böle kafayı yedirtcekler adama yaa bakanlıktan hergün bi süpriz geliyor bakalım daha neler çıkacak

10. Berkay Hasan Yalçın

Berkay Hasan Yalçın TÜİSAG Üyesi

30 Haziran 2012'den sonra yapılan başvurularda 330 TL gerekiyor anlaşılan.

11. Abdulkadir SARIALTIN

Abdulkadir SARIALTIN TÜİSAG Üyesi

Belge yenileme için diyor yalnız metinin başında... Şimdi işler iyice karıştı...

12. ozlemgw

ozlemgw TÜİSAG Üyesi

Ne yapmaya calisiyolar anlamiyorum simdide para istiyorlar ne olucak simdi dun evrak gonderen biri ne yapacak bu nasil is ya?

13. Ermanisg

Ermanisg TÜİSAG Üyesi

kardes sen bu 340 tl yı odemısmıydın ?

14. Nurdan DAHİ

Nurdan DAHİ Banned

ilk başvuranlar ödemedi :hayır:

15. Abdullah Güldoğan

Hayır ben hiç bir ücret ödemedim. Direk bakanlığa götürüp dilekçe ile birlikte istedikleri evrakları teslim ettim.

Ermanisg bu yazıya teşekkür etti.
  16. Ermanisg

Ermanisg TÜİSAG Üyesi

benım belgelerımde hazıran 25 ınde bakanlıga ulasmıstı , hala bır ses yok ..

17. Abdullah Güldoğan

Benim ve arkadaşımın belgesini, bakanlık başvurular bizzat yapılacak dedikten sonraki ilk çalışma gününde bakanlığa elden teslim ettik. Tüm oyalamalar anladığım kadarıyla ücreti alabilmek içindir.

18. Yas312

Yas312 TÜİSAG Üyesi

29 haziran tarihinde Bakanlıktan Abdullah Çevirici adlı kişi benim belgemi teslim almış.acaba bakanlıkta teslim alınan tarihe göre mi işlem yapılacak para yatırmak gerekirmi yine de

19. Abdullah Güldoğan

Belgenizi aldıysanız ücrete gerek yoktur bence.

20. Keopseti

Keopseti TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar az önce bir yetkili ile görüştüm...
    Galiba C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlarını ''30 Hazirandan Önce Kargoya Veren Uzmanlar'' ve ''30 Hazirandan Sonra Kargoya Veren Uzmanlar'' şeklinde ikiye ayırımışlar... Ben 2 Temmuzda Kargoya verdiğim için ''30 Hazirandan Sonra Kargoya Veren Uzmanlar'' grubuna girdim.:)
    Sınavı geçtik ama tarihi tutturamadık...
    Gönderdiğim belgeler onlarda kalacakmış. Ben, parasını yatırıp dekontu gönderecekmişim...
    Param yok dedim. Ne zaman paran olursa o zaman yatır süre sınırlaması yok dedi. Yok bir de süre sınırlaması olsaydı.
    Parayı yatıralım bakalım bu sefer ne çıkacak.
    Bu seferde ''Bu tarihten önce parasını yatıran Uzmanlar'' ve ''Bu tarihten önce parasını yatırmayan Uzmanlar'' çıkmasın :)

Mustafa ESEN bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica