Uzmanlık Belgemizi Nasıl Alacağız?

Konu, 'Süresi Dolmuş Konular' kısmında izmir tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. fikri

fikri TÜİSAG Üyesi

19 haziranda belgelerimi teslim etmiştim. az önce sertifikamı eğitim kurumundan teslim aldım. Arkadaşlar ;)

2. chemist

chemist TÜİSAG Üyesi

aradım numaramı öğrendim ödenmesi gerekmiyormuş bana teşekkürler tel nosu ve bilgi için

3. tuncernet

tuncernet TÜİSAG Üyesi

bakanlık belge kayıtı aradım arkadaşlar ben 29 unda kargoya vermiştim 2 temmuzda teslim edilmişti adamlar şuan 30 undan öncekileri kayıta giriyorlarmış pazrtesi 30 undan sonrakileri kayıta girceklermiş ve ücret ödemesi yapılıp tekrar dekontu bakanlığa gönderecekmişiz..

4. Mert Fatih Kesgin

Mert Fatih Kesgin TÜİSAG Üyesi

Arıyoruz da, telefonları açan yok. Benim belge ulaştı mı bilmiyorum. Durum ne soramıyorum.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Nurdan DAHİ

Nurdan DAHİ Banned

Kargoyla yolladıysanız kargo şirketini arayın... onlar hangi gün kim teslim almış söylüyorlar... bakanlıktan abdullah çevirici alıyor evrakları...

6. tuncernet

tuncernet TÜİSAG Üyesi

benim evrakları kudret yenigün teslim almış herzaman abdullah bey teslim almıyor...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Nurdan DAHİ bu yazıya teşekkür etti.
  7. izmir

izmir Guest

benim evrakları mı da Kudret bey teslim almıştı.....

8. ayfer

ayfer TÜİSAG Üyesi

Bakanlıgın sayfasında yapılan duyuruda;
    Belgeler kişiler tarafından gönderilecek eğitim kurumunun gönderdikleri kabul edilemecek diye kesin olarak bildirilmiş.
    İstenen evraklar ilk yapılan duyuruda; kimlik fotokopisi, diploma onaylı suret, katılım belgesi ve dilekçe iken
    bu haftanın başında yapılan yeni duyuruda istenen bu belgelere 'belge ücreti dekontu' da eklenmiş.
    Bu duyuru yapılmadan öncesinde evraklarını gönderenlerin ne yapacakları konusunda henüz bir açıklama yapılmadı..

9. Nurdan DAHİ

Nurdan DAHİ Banned

ayın 30 undan önce bakanlığa ulaşanlardan ücret alınmayacak... diğerlerinden alınacak...

10. Nurdan DAHİ

Nurdan DAHİ Banned

şu an belgeleri ayırıyorlar en kısa zamanda bilgi verirler...

11. Nurdan DAHİ

Nurdan DAHİ Banned

Bakanlığı arayan arkadaşların söylemlerine göre Rahmi bey... kendilerine bu şekilde bilgi verilmiş.

rahmi koca bu yazıya teşekkür etti.
  12. chemist

chemist TÜİSAG Üyesi

Rahmi bey ben bayağı kurcaladım bu işi burda forumlarda bazı tel numaraları verilmiş aradım ve Nurdan hanımında dediği gibi belge ayırdıklarını söylediler. gerçek şu ki evrak kabula 30 hazirandan önce ulaştı ise belgeleriniz ödemeyecek ama 2 temmuzdan sonra ulaştı ise malesef ödenecekmiş. Bana 1 hafta bekle belgen gelmezse tekrar ara dediler.

rahmi koca bu yazıya teşekkür etti.
  13. bünyamin yavuz

bünyamin yavuz TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar 2010 belgeleri iptal olanlar yani bizler sertifika parasını vermişdik belgemizi değiştirmeye gidince tekrardan bizden sertifika ücreti alacaklar mı bir bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim..

14. senel

senel TÜİSAG Üyesi

Bu olay bence büyük bir haksızlık, ilkönce süre sınırlaması yok diye acele edilmemesi sağlanıyor, mahkemeye versek kazanırız ama uğraşmak zor...

15. omeryavuz

omeryavuz TÜİSAG Üyesi

Geçen cuma (29 haziran) gönderdiğim kargo bugün geri geldi. Ayın 2 ve 3'ünde teslim için kargo götürmüş ama almamışlar. Şimdi 330 tl lik dekontu ekleyerek tekrar göndericem.

16. senel

senel TÜİSAG Üyesi

Sonuçta biz bu kanun çıkmadan önce bu belgeyi almaya hak kazandık, bu uygulama ancak daha sonrakiler için geçerli olmalıydı...

17. yurdanur84

yurdanur84 TÜİSAG Üyesi

bende ayın 30 dan önce gönderdim ve geçen hafta teslim aldım ama huzursuz oldum bu yazıları okuyunca,bahsettiğiniz bilgiyi bakanlıktan mı verdiler ?

18. Keopseti

Keopseti TÜİSAG Üyesi

Komedi ya :)

19. Keopseti

Keopseti TÜİSAG Üyesi

sınav Sorusu:
    Evraklarını 30 Haziran 2012 tarihinde akşam 16:00 sularında özel kargo firması ile bakanlığa gönderen İş Güvenliği Uzmanı Aday Adayı, belge ücreti öder mi, öder ise ne kadar öder?
    a) Bu şartlar altında alınan belge hiç bir işe yaramaz
    b) Kargoyu teslim alan memurun o günkü ruh haline bağlı
    c) Kargo şirketinin o günkü ruh haline bağlı
    d) Dağıtıcıya verilecek bahşişe bağlı

20. chemist

chemist TÜİSAG Üyesi

25 ama hala ses yok anlamadım birşey

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica