Soru : Yüksek Gerilim Hatları Yakınlarındaki Çalışmalarda Sağlık Güvenlik Planı Örneği

mert alkan

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
merhabalar
elektrik direkleri trafo vb. üreten bir firmada c sınıfı uzman olarak başladım. sağlık ve güvenlik planı yapmamı istediler elinde bu konuyla alakalı örneği olan var mı acaba ?

R

Recep GÜLER

Guest
Eğer montaj iside yapmiyorlarsa normal üretim yapan bir tesisi uyarliyabilirsin

gezer

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (A)
merhabalar
elektrik direkleri trafo vb. üreten bir firmada c sınıfı uzman olarak başladım. sağlık ve güvenlik planı yapmamı istediler elinde bu konuyla alakalı örneği olan var mı acaba ?
peryodik bakımı gerekli listeleri, eğitimler ve tarihleri, sağlık muayeneleri takibi, çalışma ortami ile ilgili ölçümlerin tarihlerini planlaması
gibi bir yıl boyunca uğraşacağın kafanda olan çalışmaları kabaca plana dökeceksiniz.

mert alkan

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Şirket bir osgb ile anlaşmalı A sınıfı uzman yazdıklarınızın hepsini yapmış. Benim görevimde sahadaki kordinasyon ve iş izinlerinden sorumlu ibaresi yer alıyor. Benden neden ayrı bir plan istediler bende anlamış değilim. Şirket bu arada elektrik direkleri elektrik malzemeleri üretiyor ve bunların montajını yaptırıyor. Sanırım bu montaj kısmında benim görevim. Nasıl bir sağlık güvenlik planı yapabilirim ?

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.