Yüksek Lisans Ve Doktora Yapacaklara Dikkat..!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cem yılmaz

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman Adayı (C)
üm iş sağlığı ve güvenliği alanında yüksek lisans ve doktora yapacak arkadaşların dikkatine..!!paranız ve zamanınız çöpe gidebilir..!!İstanbul Bahçelievler'de bulunan Damar akademi olarak hizmet veren Avcılardaki Gelişim üniversitesi ile anlaşmalı olarak hizmet vermekte.Kayıt olana kadar sorunsuz sınavınızı yetiştireceğiz deyip insanları kandırıyorlar ve yetişmeyince bizim ile alakalı değil diyorlar sizde mağdur olamak için lütfen dikkatli olun ve başkaları mağdur olmasın diye paylaşınız teşekkürler

tufan01

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
üm iş sağlığı ve güvenliği alanında yüksek lisans ve doktora yapacak arkadaşların dikkatine..!!paranız ve zamanınız çöpe gidebilir..!!İstanbul Bahçelievler'de bulunan Damar akademi olarak hizmet veren Avcılardaki Gelişim üniversitesi ile anlaşmalı olarak hizmet vermekte.Kayıt olana kadar sorunsuz sınavınızı yetiştireceğiz deyip insanları kandırıyorlar ve yetişmeyince bizim ile alakalı değil diyorlar sizde mağdur olamak için lütfen dikkatli olun ve başkaları mağdur olmasın diye paylaşınız teşekkürler

kesinlikle katılıyorum. Ne yaptıklarını bilmeyen ileriyi hesap edemeyen bir yönetim olamaz. Kaç tane üniversite bu durumu önceden hesaplayarak gerekli düzeltmeleri yapmışlardır. Fakat bu üniversite ve akademi hiç bir önlem almayarak öğrencilerini mağdur etmiştir.

ong

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Geçtiğimiz dönemlerde çok maduriyet yaşandı dikkat edin

astamigga

Üye
TÜİSAG Üyesi
teşekkürler ben de bugün iletişim kurmaya çalışııyordum fakat kafamda soru işaretleri vardı.yazınızdan sonra haklı olduğumu anladım.

astamigga

Üye
TÜİSAG Üyesi
Yüksek lisans yapabileceğimiz devam zorunluluğu olmayan yada uzaktan eğitimle en kısa zamanda programı tamamlayan yerler varsa yardımcı olabilirmisiniz?

tufan01

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
yanlış oldu sakın damar akademiye bulaşma dicektim. göndermiş oldum. yeniyüzyıl üni falan var

MertA Kahraman

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
devam zorunluluğu damar akademide yoktu ama aralık sınavına kaldık.
bugün damar akademi ile görüştüm, devamsızlık konusunda diyebilecek birşeyimiz yok, okulla veya hocalarla konuşmanız lazım dediler

uzman ist

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
Bu damar akademiye 2 hafta once bilgi ocin aramistim.dun beni aradilar firma adlarini ve yerini degistrmisler.floryaya tasinmislar bilmem ne is guvenligi olmus adini unuttum simdi(gedik univesitesi ile ortak calisyolar).galiba adi kotuye cikinca isim ve yer degistirdiler.subatta egitim basliyo temmuzda bitiyo dedi yani 5 ay .kayit olmayi dusnuyordum ama bu yazilanlari gorunce vazgectim.brnce herkese soleyin kimse kayit olmasin.

MertA Kahraman

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Bu damar akademiye 2 hafta once bilgi ocin aramistim.dun beni aradilar firma adlarini ve yerini degistrmisler.floryaya tasinmislar bilmem ne is guvenligi olmus adini unuttum simdi(gedik univesitesi ile ortak calisyolar).galiba adi kotuye cikinca isim ve yer degistirdiler.subatta egitim basliyo temmuzda bitiyo dedi yani 5 ay .kayit olmayi dusnuyordum ama bu yazilanlari gorunce vazgectim.brnce herkese soleyin kimse kayit olmasin.

Merhaba,

Son olarak cumartesi günü görüştüm bu seferde fatih üniversitesi ile anlaşmışlar. başka bir okul araştırdnız mı? Tavsiye edebileceğiniz bir yer?

mahir. deniz

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
arkadaşlar toplu kayıt yaptırarak indirim alabileceğimiz bir ünüversite veya böle damar akademi gibi birileri yokmu . birde damar akademiye başvursak 3 aralık 2016 sınavına yetiştirmezler mi acaba ?

ipek kapıcı

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
damar akademi bizi nisan sınavın
arkadaşlar toplu kayıt yaptırarak indirim alabileceğimiz bir ünüversite veya böle damar akademi gibi birileri yokmu . birde damar akademiye başvursak 3 aralık 2016 sınavına yetiştirmezler mi acaba ?
damar akademi nisan sınavına gireceksiniz diyerek kayıt aldı ve bizde başladık. Şuan aralık sınavına yetişecek diyorlar, iyice araştırın bence bizim yaşadığımız sorunu yaşamanız muhtemel. İstanbul'da bir çok üniversite var hepsiyle konuşun derim.

Aydın 47 SAĞLAM

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
aynen katılıyorum. bende yüksek yapmak istediğim damar akademiyi tercih edecektim yalnız mesai arkadaşım DAMAR akademide Gelişim Üniversitesinde başladı ve en son kendisini Okan Üniversitesinde buldu. o kadar streste cabası oldu.

MertA Kahraman

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)

damar akademi işte arkadaşlarında anlattığı gibi sıkıntı çıkabiliyor, ancak okadr kişiye devamsızlık sorunu yaşatmayıp bu dönemde biraz sıkması çok can sıkıcı. hani tamam gelmeyin sorumluluk size ait deseler kabul ama o da yok.

mahir. deniz

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
ben de damar akademiyi aradım bayan bana dedi ki bakanlık sınavı öne aldı birde 75 gün önceden kayıt şartı koştu buna benim yapıcak bişeyim yok dedi aralık sınavına yetişeceksiniz eğitim 5 ay sürüyır dedi birde sizin kaç ay sürücek acaba ona göre hesaplasak yetişip yetişmediğini öğreniriz

ipek kapıcı

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
ben de damar akademiyi aradım bayan bana dedi ki bakanlık sınavı öne aldı birde 75 gün önceden kayıt şartı koştu buna benim yapıcak bişeyim yok dedi aralık sınavına yetişeceksiniz eğitim 5 ay sürüyır dedi birde sizin kaç ay sürücek acaba ona göre hesaplasak yetişip yetişmediğini öğreniriz
Haziran 20 de başladı Şubat 27 de biticek.. Geçen dönem bakanlık süreyi değiştirdi ve arkadaşlar aralık sınavına yetişti.. Bizde hiç bir değişiklik yok Nisan sınavına giremiyoruz.

İbrahim AKKAYA

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
Hocalarım ve Sevgili Arkadaşlarım dün bi araştırma yaptım.. KTÜ'de 6000 Tl ye uzaktan eğitimle yüksek lisans yapılıyor.. Acaba KTÜ'de yapan arkadaşlarımız varsa yardımcı olabilir mi?

Bora Demirtas

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Doktora yapan var mı değerli arkadaşlar

mahir. deniz

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Ama aralık sınavına yetişiyor mu yetişiyorsa hemen kayıt olalım ben fatih üniversitesine kayıt olmayı fusunuyorum şubatta başlıyor ağustosta bitiyor eğitim aralik sinavinada yetişiyor şuan en mantiklisi bu gibi duruyor.

uzman ist

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
Ama aralık sınavına yetişiyor mu yetişiyorsa hemen kayıt olalım ben fatih üniversitesine kayıt olmayı fusunuyorum şubatta başlıyor ağustosta bitiyor eğitim aralik sinavinada yetişiyor şuan en mantiklisi bu gibi duruyor.
Fiyat nedir orda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.