Soru : Yüksekte Çalışma Eğitimi

cemile melek

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
C sınıfı iş güvenlik uzmanıyım yüksekte çalışma eğitimi verebilmek için benim IRATA eğitimi 1.seviyede almam yeterli midir? benim bu eğitimi vermem için nasıl bir yol izlemem gereklidir?

hasanyildiz84

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
İş Veren
Merhaba,
Genel olarak bakıldığında ;
IRATA Level 1 Uzman Kişi olur,
IRATA Level 2 Eğitici Uzman olur.
Ülkemizde Level2 sayısı oldukça az olduğu ve kanun/yönetmelik bu konuda açıkca bir veri sunmadığı için İş Güvenliği Uzman olarak siz de eğitim verebilirsiniz ancak sertifikalandırmanız çok doğru değil;
IRATA Level 1 almanız her açıdan avantajdır,
Kazasız Günler

Ersin

Deneyimli Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
IRATA level 1 eğitimini veren firmalar hangileri?

Haluk DEMİRCİOĞLU

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
bu eğitimi ankarada alabileceğimiz bir yer var mı

krydmn

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Bende bilgi almak istiyorum bu konuda yardımcı olursanız çok mutlu olurum..iyi akşamlar.

eski

Üye
TÜİSAG Üyesi
bende bu konuda araştırma yapıyorum bir türlü sonuca ulaşamadım ,yüksekte çalışma eğitimini verebilmem için önce benimmi belge almam gereikyor,ben eğitim almadan bu yüksekte çalşma eğitimini nasıl verebilirim???

didem27

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
ben yüksekte çalışma eğitimi veriyorum kendi işyerimde. Özel bir eğitim almak gibi bir şart yok bu eğitimi vermek için. Yüksekte çalışma ile ilgili genel bilgi ve yüksekte yapılacak çalışmalarda kendi risk analizime göre belirlediğim tehlikelerden korunma yöntemleriyle ilgili 15 soruluk bir sınav hazırladım. A sınıfı uzmanımız yeterli dedi sıkıntı yaşamadım.

EDAAA

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
ben yüksekte çalışma eğitimi veriyorum kendi işyerimde. Özel bir eğitim almak gibi bir şart yok bu eğitimi vermek için. Yüksekte çalışma ile ilgili genel bilgi ve yüksekte yapılacak çalışmalarda kendi risk analizime göre belirlediğim tehlikelerden korunma yöntemleriyle ilgili 15 soruluk bir sınav hazırladım. A sınıfı uzmanımız yeterli dedi sıkıntı yaşamadım.

merhaba didem hanım ..bende yarın vericem yüksekte çalışma eğitimini.eğitim sunumu hazırladım fakat soru hazırlama kısmında sıkıntı yaşıyorum..paylaşmanız mümkünmüdür?

ersin4141

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
arkadaşlar elinde yüksekte çalışma eğitim örneği olan var mı paylaşabilir misiniz?

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.