Bilgi : Yükselme Için Prim Günü ( Bakanlığa Gittim )

Dervişhan ÇAKICI

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
NAsıl bir şans varsa bende ilk olarak sınav hakkınız bulunmamaktadır diyordu şimdi A diyor Körün istediği 1 göz Allah verdi 2 göz misali:)

Dervişhan ÇAKICI

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
GÜNAYDIN Arkadaşlar Benim sınıf Düzelmiş :) Dün gece hiçbirşey yoktu şu an itibari ile düzeltmişler Gecede mi çalışıyor bunlar :) Dün uzun uğraşlar sonucu Telefonda bir memurla görüşüp T.C numaramı vermiştir.O sayede oldu herhalde

İGU_TR

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
benimkide düzeltilmiş..darısı bekleyenlerin başna.

devrim yüksel

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
evrakları teslim ettikten sonra
bakanlıktan beni aradılar 2965 gözüküyor ama getirdiğiniz evraklarda 3025 gün var çözememişler.
yılları tel. beraber kontrol ettiğimizde 2003 görememişler.
tel arıyan bayan tc numaramı aldı bir şeyler yaptı ve tamam şimdi gözüktü pirim gün sayınız 3025 gözüktü dedi.

ben evrakları 23.1.14 tarihinde saat 10.45 içeri teslim ettim
beni 25.1.14 saat 16.00 aradılar ama sistemde hala B sınavına girebilirsin yazıyor

28.1.14 tarihinde 170 aradım bir kaç gün kontrol etmemi hala B gözükürse tekrar aramamı söylediler

devrim yüksel

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
GİREBİLECEĞİNİZ SINAV GRUBU: A SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI
İTİRAZ DİLEKÇENİZ İNCELENMİŞTİR..

şimdi kontrol ettim ve güncellenmiş arkadaşlar herkese hayırlı olsun inşallah

jeolog005

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
benim dilekçem de incelenmiş, hergün isg katip'i kontrol etmekten yorulmuştum. Diğer bekleyenlerin ki de bir an önce çözülür inşallah.

çigdemdemir

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Benim ki de düzelmiş, A sınıfı gözüküyor :)

ibrahimkara

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Benimkinde hala değişiklik yok. Stres oldum

İGUcumhur

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
bakanlığın sitesi çöktü sanırım ulaşım sağlayamadım bir türlü... evrak takibin tel. numarası kaçtı hatırlayan varmı arkadaşlar
0312.......60 00 ?

İGUcumhur

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
bakanlığın sitesi çöktü sanırım ulaşım sağlayamadım bir türlü... evrak takibin tel. numarası kaçtı hatırlayan varmı arkadaşlar
0312.......60 00 ?

0312 296 6000

SAİT_UCAR07

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
23/01/2014 saat 16:42 kargom teslim edilmişti.
Şükür 29/01/2014 tarihinde düzeltmişler artık A sınıfı gözüküyor......

mfo_55

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
tebriklerhocam...bendeaynı durumdayım...bence bunu düzeltirler ancak 23 şubata yetişmz bence...

que

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Sayın Üyeler,
"http://www.csgb.gov.tr/csgbPortal/isggm.portal?page=duyuru&id=sinav_hakki_duyurusu"
3 Aralık 2013 tarihli Duyuru'nun son maddesinden "21 Aralık 2013 tarihli sınav için başvurduğu halde sınava girmeyenler, bu haklarını daha sonra yapılacak sınavlarda ( Şubat ve Mayıs 2014) prim gün sayılarına uygun belge sınıfı için kullanabilirler." ifadesi yer almakta.
Buna göre; Sizce de, şubat ve mayıs sonrası yükseltme sınavı yapılmayacağı anlamı çıkıyor mu? ve ayrıca, mayıs ayındaki sınav yükseltme sınavı ise, yine şubat sınavı gibi ilk kez C belgesi alamak isteyenler katılmayacak mı?
Değerli görüşlerinizi almak isterim,
Saygılarımla

memocan

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
Benimki de düzelmiş sonunda. Yok yere sevindik işte. Gören de sınavı geçtik sanar.:)

İGUcumhur

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
öncelikle düzeltme yapılan arkadaşlar için hayırlısı olsun inş. diyorum ve kafama takılan bir soruyu sormak isterim.

düzeltme yapılan arkadaşlar aldıkları hizmet dökümünü SGK ya onaylatmadan , sadece şirket onayı yaptırıpta bakanlığa gönderen arkadaşlar arasında gireceği sınav düzeltilen varmı ??

d g

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
dilekçem 23 ocak da öğleden sonra teslim edildi gözküyor . henüz bir gelişme yok , isggmyi arıyorum açan yok .. benim açımdan çok saçma bir sistem yapmışlar sıvav başvuru tarihi 03-12 şubat . benim o tarihlerde 1530 civarında oluyor . ama gel görki sgk primler 22-27 ocakda kontrol ediliyor tabi ocak ayının primleri şubat 5 gibi gözüküyor katipte. ondan sonra uğraş dilekçe felan.... hayır.. neden sınava başvurduğum tarşhte (03-12 şubatta) sgk primleri kontrol edilmiyor anlamış değilim....
bende aynı durumdayım..

d g

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
max 23 gün o şekilde taahhuk edebiliyorsun diye birşeyler duymuştum ... benim şuan 1485 ocak ayından 15 gün yeterli benim için ama moralimi bozdun tabi o ayrı :) hayırlısı olsun mayısta yükselme olursa ona gireriz artık..
:) benimde aynen son rakamlar ..2985 günüm var ocak15den itibaren de 15 gun aynı dert muhasebeden aldım 2çkez gönderdim beklemedeyim stresle...ALLAH yardımcımız olsun,

İGUcumhur

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
:) benimde aynen son rakamlar ..2985 günüm var ocak15den itibaren de 15 gun aynı dert muhasebeden aldım 2çkez gönderdim beklemedeyim stresle...ALLAH yardımcımız olsun,

keşke SGK ya ısrarla onaylatsaydım muhasebeden aldığım hesap fişini. içime kurt düştü....

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.