Soru : Yükseltme Sınavını Kazananların Zorunlu Belge Şartları

Bakanlığa belge göndermek gerekiyor mu?

• Kullanılan toplam oy
    17

Burakytu

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Arkadaşlar ben C Belgemi daha önce almıştım. Herhangi bir eğitim kurumuna gitmeden yükseltme sınavına girdim ve başarılı oldum. Bakanlığa herhangi bir belge göndermeden sadece belirtilen zamanda içinde belge ücretimi yatırdım ve isgkatip sitesinde B sınıfı belgem aktif oldu.

isgkatip sitesinde Sertifikalar bölümünde B sertifikamın üzerine gelip "Detay yazdır" dediğimde aşağıdaki bölüm açılıyor.

15pkhfd.jpg

Şimdi sorum şudur ki eğer bu belgelerde zorunluları göndermezsek basılı sertifikamız elimize ulaşmayacak mı yoksa her halde önceki belgemde bu belgeler gönderildiğinden sertifikam adresime gönderilecek mi?

bünyamin yavuz

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
zaten istenen belgeler sınava girebilmek için isteniyor benim bildiğim, sertifikayı almak için sadece c belgeyi alırken yazdığımız gibi şu tarihli sinava girerek .. puan aldım .... sertifikamın tarafıma verilmesi diye dilekçe yazılması yeterli, bu arada detay yazdır dediğinizde karşınıza çıkan bölüm mailinizde görünmüyor.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.