Soru : Yükseltme Sinavini Geçen Arkadaşlar 413 T L'yi Nasil Ve Ne Zaman Yatiracak?

SemihaY.

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
Ziraat Bankası kurumsal tahsilat hesabına yatırılıyor

UMUT UNAL

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
Parayı ISGGM nin ziraat bankası hesabına bakada bankodan (ATM den değil) elden yatıracaksınız.

bankadan yatırırken ne tür bir bilgi vermemiz gerekli bize ait olduğunu belirtmek için ? adımız sistemde görünüyor mu yoksa sertifika ücreti deyip kişisel bilgilerimizi veriyoruz ?

gulcakir_

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Ben aşağıdaki gibi yaptım işlemlerimi

A sınıfı İş güvenliği uzmanlığı belgesini alabilmek için belge bedeli olarak 413 TL’nin aşağıdaki hesaba yatırılması gerekmektedir. Para yatırılırken dekonta yazılması gereken bilgiler aşağıdadır.

Bilgiler
Ad Soyad
TC Kimlik Numarası:.........
Açıklama: A Sınıfı İş güvenliği Uzmanlık Belge Ücreti
Ücret: 413 TL
Hesap Bilgileri:
T.C. Ziraat Bankası Şubesi Kurumsal Tahsilat Programı
aracılığıyla Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü Sertifika Tahsilatlar hesabına yatırılacak.

UMUT UNAL

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
arkadaşlar ben şimdi bankadan geliyorum.veznedeki arkadaşlara çsgb iş güvenliği sertifika ücreti dediğiniz zaman TC numaranızı istiyorlar.sistemde adınız ve uzmanlık sınıfınız çıkıyor zaten.parayı aldıktan sonra dekontta tüm bilgileriniz var.2 tane dekont isteyin bir dekont çsgb sertifka basımı için gönderilecek evraklar için isteniyor bilgilerinize.

HÖK

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Ben (ziraat bankası) internet şubesi kanalı ile ödeme yaptım. Yanlış hatırlamıyorsam; OGS&Diğer ödemeler menüsünden diğer kurumları seçince, sertifika tahsilatları gibi bir menü çıkıyor. Oradan da TC kimlik no ile ödeme yapılabiliyor.

SemihaY.

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
arkadaşlar ben şimdi bankadan geliyorum.veznedeki arkadaşlara çsgb iş güvenliği sertifika ücreti dediğiniz zaman TC numaranızı istiyorlar.sistemde adınız ve uzmanlık sınıfınız çıkıyor zaten.parayı aldıktan sonra dekontta tüm bilgileriniz var.2 tane dekont isteyin bir dekont çsgb sertifka basımı için gönderilecek evraklar için isteniyor bilgilerinize.
Umut Bey, bende iki belge alıcım hala gönderilmedi bana gelmesi için ne evrak göndermek ve nereye göndermek gerekiyor? Teşekkür ederim.

Ömer38

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
belge ücreti yatırmanın zamanı varmı?

UMUT UNAL

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
Umut Bey, bende iki belge alıcım hala gönderilmedi bana gelmesi için ne evrak göndermek ve nereye göndermek gerekiyor? Teşekkür ederim.
merhaba,birinci belgeyi kursa gittiğimiz için ben kurs üzerinden almıştım.gerekli evrakları kursa teslim ettim belge kursa geldi teslim aldım.yükseltme için sanırım gerekli evraklar isg katipte belirtilmiş.henüz girip bakamadım ama dekontun örneği gerekiyor diğer evraklar sistemde belirtilmiş.

virgoo

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
ödemeyi yapanlar yükseldiğiniz sınıfı görebiliyormusunuz isg katip te, bugün ödeme yaptım halen c gözüküyorum ? b sınıfını kajzandım

hasanozf

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
ödemeyi yapanlar yükseldiğiniz sınıfı görebiliyormusunuz isg katip te, bugün ödeme yaptım halen c gözüküyorum ? b sınıfını kajzandım

ödeme yaptığın gibi hemen yeni sertifika görünmüyor. 2-3 hafta bekleyeceğiz.

TUFAN KAHRAMAN

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
merhaba,birinci belgeyi kursa gittiğimiz için ben kurs üzerinden almıştım.gerekli evrakları kursa teslim ettim belge kursa geldi teslim aldım.yükseltme için sanırım gerekli evraklar isg katipte belirtilmiş.henüz girip bakamadım ama dekontun örneği gerekiyor diğer evraklar sistemde belirtilmiş.
Eminmisin ben herhangi bir belgeye gerek yok diye biliyorum

orhanyigit

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
arkadaşlar; öncelikle 23 şubat sınavında başarılı olan tüm arkadaşları kutluyorum. kazananların yatırması gereken belge ücretinin yatırılacağı hesap net olarak bakanlık tarafından bir yerde açıklandı mı ? ne kadar süre içinde hangi hesaba yatırılacağı konusunda bilgisi olanların , ilgili yönlendirme ile birlikte paylaşmasını rica edeceğim.

hepimize hayırlı olması dileğiyle :)
teşekkürler

Ahmet Gökk

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (A)
Yapılan sınavları kazanıp İGU sertifikası almaya hak kazanan kişilerin Ziraat Bankası Kurumsal Tahsilat hesabına yeni sertifika ücreti üzerinden ödeme yapmaları gerekmektedir.

Eğitici belgesi, sertifika yenileme ve yetki belgesi ücretlerinin Ziraat Bankası - Emek Şubesi İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü Döner Sermaye İşletmesi hesabına (IBAN No:TR 8500 0100 0765 4050 8311 5007) yatırılması gerekmektedir

jeolog005

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
23 şubat sınavında başarılı olup, belgesi tanımlanan var mı?

TUNCER BAYIK

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Belgeyi/sertifikayı nasıl teslim alacağız . Adrese mi gönderiyorlar yoksa biz mi belli bir yerden teslim alıyoruz ? Malum belli bir eğitim kurumuna gidilmedi.

AEROL

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Bende dün belge ücretini yatırdım. İSG Kâtip'te belge numaramız görününce yeterli olmaz mı? Sonuçta belge numarası önemli.

Halit Forever

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Bende dün belge ücretini yatırdım. İSG Kâtip'te belge numaramız görününce yeterli olmaz mı? Sonuçta belge numarası önemli.
yeni belge numaranız görünüyor mu ?

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.