Soru : Yükseltme Sinavini Geçen Arkadaşlar 413 T L'yi Nasil Ve Ne Zaman Yatiracak?

ozan cetiner

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
bende geçen hafta cuma günü belge parasını yatırdım ama henüz isg katipde bir değişiklik yok.

AEROL

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Belge numaram henüz görünmüyor ancak dün parayı yatırırken memura önce hangi sınıf diye sordum A diyince yatırdım birkaç gün içinde belge numaram görünür diye düşünüyorum

Halit Forever

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
hala bi açıklama yok..

akademi92

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
İş Veren
Belge numaram henüz görünmüyor ancak dün parayı yatırırken memura önce hangi sınıf diye sordum A diyince yatırdım birkaç gün içinde belge numaram görünür diye düşünüyorum
sanırım 3- 5 gün içinde isg katip te görünecekmiş 170 öyle diyor :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

asuman84

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Herkese iyi akşamlar,
arkadaşlar parayı yatırdıktan sonra belgeyi almak için ne yapmak gerekiyor? Çsgb yi başvuru yapacağız , şayet başvuru yapacaksak hangi belgeler isteniyor, bilgisi olan varmı?

slhsmsk

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
geçen hafta yatırdım ancak hala değişiklik yok....170 birşey bilmiyor kurulmuş papağan gibiler çoğu ne dediğimizi anlamıyor bile..

Halit Forever

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
geçen hafta yatırdım ancak hala değişiklik yok....170 birşey bilmiyor kurulmuş papağan gibiler çoğu ne dediğimizi anlamıyor bile..
ben de geçen perşembe yatırdım.. hala bi değişiklik yok.. bi açıklama da yok..

Öyküm

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
arkadaşlar, parayı yatırıp da isg-katip'te bir değişiklik gören arkadaşlar buradan paylaşabilirlerse sevinirim. Bu şekilde, değişim olmayanlar ilgili yerleri arayabilirler.

fyıldız

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
bende geçen hafta yatırdım, halen bir değişiklik yok bakanlığa dilekçe yazmayı düşünüyorum

ahmet ogul

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)

ahmet ogul

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
Birde eğitim kurumuna sordum belge falan vermeyeceklermiş.Sadece belge numarası vereceklermiş.Bu kadar ciddiyetsizlik olamaz.Bir belge düzenlemeye acizler...................................

mehmet_mehmet

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (A)
bende geçen hafta yatırdım, halen bir değişiklik yok bakanlığa dilekçe yazmayı düşünüyorum
bu ne dilekçe ne mahkeme sevdalısı yahuu..bir hafta 10 gün sabredemiyoruz artık..

baracuda

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
bende dün yatırdım a sınıfı dekontu aldım ama bugün isg katibe baktım daha değişmemiş

selda boy

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
merhaba, para yatıranlardan isg katip de belge sınıfı değişen var mı ? zira kaç günde değişiyor onu öğrenmek istiyorum. bu arada bende daha yatırmadım :)

ozan cetiner

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
ben parayı bir hafta önce yatırdım henüz hiçbir değişiklikte yok.:)

hasanozf

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
13 Mart'ta yatırdım 2o Mart saat 15:00 itibariyle yeni belge henüz tanımlanmamış.

ulkmklf

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
az önce 170 i aradım telefondaki kişi bir eğitim kurumundan alıp mı sınava girdiniz dedi ya..:şaşırma: bana bir bilgilendirme dilekçesi oluşturdu üç gün içinde cevap gelir dedi bir de artık e-certifica olayına geçmişler bu arada forumda bilgilerimzi ne zaman güncelleyeceğiz

ulkmklf

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
bilgi güncellemesini yaptım forumda sorun yokmuş:evet:

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.