Soru : Yükseltme Sinavini Geçen Arkadaşlar 413 T L'yi Nasil Ve Ne Zaman Yatiracak?

ozan cetiner

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
benimde belge onaylanmış.ancak belgeyi göndermeyecekler mi acaba? isg katip/sözleşmelerde /detay yazdır dedikten sonra belge şartları filan var ne olduğunu bilen var mı?

fyıldız

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
arkadaşlar yüklemeyi yapmışlar benim belgemde onaylanmış

fyıldız

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
hepimiz için bundan sonrası hayırlı olur inşallah

mestantas

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
sabah bakanlığı aradım..Yetkilendirme dairesini ve tc kimlik no mu aldılar..takip edelim dediler...ve az önce degişti..
sadece parayı yatırdınız, bakanlığa herhangi belge göndermediniz doğrumudur?
arkadaşlar e devlet şifresi ile mevcut hesabınızdan isg katip e giriş yaptıktan sonra sertifikalar menüsüne çift tıkladığınızda yeni sertifikanız tanımlanmış görünüyor .benimki A olarak tanımlanmış sertifika numarasıda verilmiş bilginize

sertifikalar menüsünü tıkladığımızda bende herhangi bir bilgi yok.Kullanıcı bilgilerinden ulaşabiliyorum tanımlanmış.sizde sertifikamı görüntüleniyor.

Haluk Şahin

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Evet arkadaşlar sertifikalar tanımlanmış herkese hayırlı olsun. Sertifikalar bölümünden görebilirsiniz...

Hakan ERDOĞAN

Deneyimli Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (A)
benimde tanımlanmış..oh nihayet...herkse kazasız belasız çalışmalar diliyorum.hayırlı olsun

hasanozf

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Bugün saat 11:00 gibi bakmıştım bir şey yoktu. Az önce baktım onaylanmış. Herkese hayırlı olsun.

haydar kocaman

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
sertifikalar bölümünde tanımlanmış arkadaşlar kolay gelsin....

Halit Forever

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Giriş yaptığımızda C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı, yazıyor.Sertifikalar bölümünde C ve B var..

münza

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Bende şimdi baktım. Benimde sertifikam onaylanmış. Nasıl oldu diye soran olursa herhangi biryeri aramadım. Sertifikaları girmeye başlamışlar demek ki. Herkese Hayırlı olsun diyorum. Kazasız bol işler.

TUFAN KAHRAMAN

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
iSG KATİP Sertifikayı güncelleyince bende sitede durumumu güncelledim:))

ulkmklf

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
evet arkadaşlar benimde b sınıfı sertifikam onaylanmış ancak giriş sayfasında değil sertfikalar bölümünde tanımlı görünüyor ve uygulama e sertifika olarak yapılacakmış belge gelmeyecek yani herkese hayırlı olsun

TUFAN KAHRAMAN

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
evet arkadaşlar benimde b sınıfı sertifikam onaylanmış ancak giriş sayfasında değil sertfikalar bölümünde tanımlı görünüyor ve uygulama e sertifika olarak yapılacakmış belge gelmeyecek yani herkese hayırlı olsun
E sertifika nasıl oluyor ben anlamadım. E posta adresimize mi gönderecekler yoksa sadece isg katipte tanımlı olması yetiyor mu
bence mühürlü bir belge göndermeleri gerekir çünkü isg katip hacklense falan ne olucak bu sertifikayı aldığımızı nasıl ispat ediceğiz

Mustafac

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
İş Veren
Belgeler tanımlanmış. Herkese hayırlı olsun.

ulkmklf

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Dün Alo 170 i aradım e sertifika isg katipteki sertifika nosu olacak belge gönderilmeyecek dedi.

SemihaY.

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
Bende aramıştım belgede gelecek dediler bana

AEROL

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
İyi günler, iyi çalışmalar arkadaşlar benimde A sınıfı sertifikam onaylanmış ancak giriş sayfasında C olarak görülüyorum, sertifikalar bölümünde A sınıfı belgem tanımlı görünüyor ve uygulama e sertifika olarak yapılacakmış belge gelmeyecekmiş.

selimmuratilgaz

Üye
TÜİSAG Üyesi
Giriş yaptığımızda C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı, yazıyor.Sertifikalar bölümünde C ve B var..
Benim giriş sayfasında hem bsınıfı iş güv. uzmanı hem de c sınıfı uzman seçeneği var ancak çok tehlikeli işyerine atama yapmaya kalktığımda atamayı yapamıyorum sizce neden kaynaklanabilir?

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.