Günün Konusu .............. 'ya Aklım Ermiyor (04.01.2014)

Konu, 'Günün Konusu' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Kaan SAKA

Kaan SAKA TÜİSAG Yönetici Admin

Arkadaşlar bu günün konusu akıl erdiremediğimiz şeyler.
    Günlük yaşantımızda akıl erdiremediğimiz onlarca şey olduğunu düşünüyorum.
    Akıl erdiremediğiniz şeyleri bu konu altında paylaşabilirsiniz.

2. kutsalus

kutsalus TÜİSAG Üyesi

Bir insanın diğer insanların sağlığını koruma konularında sorumlu bir iş kolunda yeterlilik belgesi alıp, iş veren isteklerinden ve baskılarından dolayı sorumluluklarının dışında davranan KILIF UZMANLARINA AKLIM ERMİYOR.

Kaan SAKA bu yazıya teşekkür etti.
  3. kimyagerhayriye

kimyagerhayriye TÜİSAG Üyesi

Dünya nasıl oluşmuş o denizler göller nasıl oluşmuş , göze hitap eden tarihi yerler nasıl oluşmuş benim aklım ermiyor ... Bir ağaç yaprağı solduğunda yeşilin bütün tonlarını nasıl üzerinde bulunduruyor. Baharda yeşil bir araziye baktığımızda yeşilin her tonunu görüyoruz nasıl ince ince işlenmiş , İnekler yeşil otları yiyor bembeyaz süt elde ediyoruz onlardan bu nasıl oluşuyor aklım bunlara ermiyor...

perdeler, uzmancan ve Kaan SAKA bu yazıya teşekkür etti.
  4. göbek kordonu nasıl oluşuyor aklım ermiyor
    hayır bebekte sorun yok bebeğin oluşmasını anlayabiliyorum ama o göbek nerden nasıl çıkıyor
    aklım ermiyor

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Emre YA

Emre YA TÜİSAG Üyesi

Bu millet nasıl bir uykuya yatmış AKLIM ERMİYOR.

emrozgr bu yazıya teşekkür etti.
  6. mühendis85

mühendis85 TÜİSAG Üyesi

Uzmanlıktan hiç anlamayıp, sırf prim gün sayısı 3000 gün diye önce C sonra A sınıfı uzman olunuyor da, C sınıfı olup önce B sonra A sınavına neden geçilmiyor aklım ermiyor...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. aragon34

aragon34 TÜİSAG Üyesi

Pozitif bilim okuduğunuza emin misiniz? Yazdıklarınıza aklım ermedi.

8. suhan1973

suhan1973 TÜİSAG Üyesi

aynen ve bunu alo170 e sordum cvp için 3 gün bekledim. yanıt olarak bana yönetmelik okudular.dahada sinirlendim.

9. ksm

ksm TÜİSAG Üyesi

kaan bey bu konuyu açtığınızda akıl erdiremediğim şey olarak başta pırlantada kdv sıfırken belgelerdeki kdv nin yüzde 18 olmasına ve belge ücretinin 300+kdv den 400+kdv olmasını anlamadığımı enflasyon belirlenirken pinpon topu fermuar vb ölçü alınırken bu belgenin de dikkate alınmasını gerektiği gibi birşeyler yazmıştım şuan sitenizde böyle bir yazım görünmüyor benmi bulamıyorum yoksa kaldırıldı mı ?

10. kimyagerhayriye

kimyagerhayriye TÜİSAG Üyesi

bilim mantığıyla düşünürseniz ok de mantık bakış açısı farklı yönden olduğunda aklım ermiyor?

11. muhtar9816

muhtar9816 TÜİSAG Üyesi

Uzmanlıktan hiç anlamayıp, sırf prim gün sayısı 3000 gün diye önce C sonra A sınıfı uzman olunuyor da, C sınıfı olup önce B sonra A sınavına neden geçilmiyor aklım ermiyor...

12. perdeler

perdeler TÜİSAG Üyesi

aklın ermediği nice sırlar vardır ki yürek sahibi ehli kalp bu sırlara yaradanın izniyle vakıf olabiliyor zira insanın haddine mi akıl terazisiyle terazisi bunları tartsın.

13. bazı büyükler derdi ki "evladım öyle olaylarla karşılaşıyorum ki aklım yetiyor yaşım yetmiyor, bazen de yaşım yetiyor aklım yetmiyor"

bizim de aklımız ve yaşımız yetse de malesef gücümüz yetmiyor

14. emrozgr

emrozgr TÜİSAG Üyesi

Bu Sabri nasıl Galatasaray'da oynayabiliyor ?? Hiç aklım ermiyor :)

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica