Soru : Yanmaz Elbise Ve Acil Durum Ekipmanları

Esat ÜN

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Sevgili arkadaşlar; KKD olarak tavsiyenize ihtiyacım var.
Gaz dolumu (LPG) yapan personelin, dolum sırasında giymesi için yanmaz elbise (itaiyeci elbisesi diye de geçer) ihtiyacım var.

Ayrıca yangın anında gerekli kişilerin giymesi için de elbisenin yanında, gaz maskesine ihtiyacım var.

Bu ürünler ile ilgili tavsiyeleriniz nelerdir? (hangi ürünü, nereden satın alabilirim)
Bu ürünler dışında neleri tavsiye edersiniz?

ceyhan27

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Esat bey merhabalar;
Gaziantepte kkd satısı yapan bir uzman arkadasım var sızınle ırtıbata gecırebılrım en azından bilgi alırsınız...

erkut1973

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Esat bey butip ürünlerin satışını yapmaktayım isterseniz irtibata geçebiliriz
Erkut SOYKÖK
05559646646

uzman89

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Arkadaşlar merhaba,

Uzmanlığını yaptığım işyerinde acil durum dolabı oluşturmak istiyorum. Bunu yapabilmem için ilgili yönetmelik yasa var mı yani yapmak zorunlu mu? Birde acil durum ekipmanları bir işletme için gerekli mi yani acil bir durumda çalışan onu düzgünce kullanabilecek mi ? Bununla ilgili başka eğitimlere ihtiyaç duyulabilr mi? Fazla bir bilgim yok bu konuda işyerine önermem içinde sizlerden bilgi istiyorum..

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.