Yasemin Aytekin isdemir ziyareti hakkında

Konu, 'Konu Dışı' kısmında ISG-isg tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. ISG-isg

ISG-isg ISGfrm Çalışma Birimi

Merhaba arkadaşlar bugün içerisinde üyelerimizden Yasemin Hanım çalıştığı işyerinde beni ağırlamış ve beraber tesislerini gezdik. Gerçekten saha içerisinde yapılan uygulamalar,iyileştirmelerin çok iyi olduğunu fark ettim. Her alanda belli bir emek harcandığı belliydi.

Tüm isgfrm ailesinin özellikle aynı şehirdeki arkadaşların tanışması bizlere katma değer sağlayacaktır.

Teşekkürler Yasemin Hanım...

Aytuğ, yaseminaytekin ve Kaan SAKA bu yazıya teşekkür etti.
  2. Kaan SAKA

Kaan SAKA TÜİSAG Yönetici Admin

Taner bey ziyaretten çektiğiniz bir kaç kare varsa paylaşmanızı rica ederim. tabi yasemin hanımın izniyle.

yaseminaytekin bu yazıya teşekkür etti.
  3. ISG-isg

Yasemin Hanım maalesef bu hususta izin vermedi İSDEMİR politikası gereği bende saygı duydum, özellikle Yalın Üretim konusunda çok iyi çalışmalar yapılmış malzemelerin tümü yerli yerinde, atıklar ayrı olarak depolanmakta, personellerden kkd kullanmayan kimseyi görmedim, herşey rutin kontrollere kalmış:)

yaseminaytekin bu yazıya teşekkür etti.
  4. yaseminaytekin

yaseminaytekin TÜİSAG Üyesi

Taner Bey zamanınızı ayırıp firmamıza geldiğiniz için ben teşekkür ederim size.. inşallah çok daha iyi faailyetler gerçekleştirilir her tesisde görüşünüz bizim için önemliydi ve bu doğrultuda iyi izlenimlerinizi almaktan mutluluk duyduğumu belirtmeliyim.Gün içinde fotoları paylaşırım mutlaka.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Taner KARAÇAYLI bu yazıya teşekkür etti.
  5. ISG-isg

siz zamanınızı ayırıp beni ağırladığınız için teşekkür ederim en yakın zamanda çalıştığım fabrikaya bekliyorum

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica