Soru : Yeni İsg Uzmanı Adayı

Serkan Bozacı

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
Merhaba ben İş sağlığı ve Güvenliği bölümünde okuyorum 1. sınıfım bitti şimdi staj yapıyorum seneye okulum biticek ve uzmanlık ısnavına giricem siz ne öneriyosunuz direk uzmanlık sınavına mı giriyim yoksa dgs ile 2 yıl daha okuyum mu malüm osgblerin durumu ..?

uğur civelek

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Bana soracak olursan mezun olunca C alcaksın bisey değişmiycek zaten pıyasa C Sınıfı dolu B sınıfı için üç yıla ıhtıyacın olacak . DGS Geçen okuycan bölüme bağlı , yada bitir okulunu Al Csınıfını bir işte çalışmaya başla tecrübe kazanırsın. Ama artık ne Csınıfının nede İSG bölüm mezun olmanın cok bir espirisi kalmadı malesef.

AltınOran

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Heryer C sınıfı ile dolu ... A sınıfı en iyi para kazanan..

Aras Kocatepe

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Biz de uzman olmaya çalışıyoruz arkadaslar valla boyle duyunca sevkim kırılıyor

volkancoskun

Deneyimli Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Biz de uzman olmaya çalışıyoruz arkadaslar valla boyle duyunca sevkim kırılıyor
uzmanlığı boşverin TMGD ye yönelin biz 2013 te bu mesleğin ekmeğini güzel yedik ama yükseltmeler kolay sınavlar filan derken bakanlık herşeyi batırdı uzmanlığı ayağa düşürdü.kalite yerlerde.vazgeçin derim

volkancoskun

Deneyimli Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Merhaba ben İş sağlığı ve Güvenliği bölümünde okuyorum 1. sınıfım bitti şimdi staj yapıyorum seneye okulum biticek ve uzmanlık ısnavına giricem siz ne öneriyosunuz direk uzmanlık sınavına mı giriyim yoksa dgs ile 2 yıl daha okuyum mu malüm osgblerin durumu ..?
Yeni başlayan C sınıfıysan osgblerden uzak dur derim.Varsa imkanın kurumsal firmalar yada inşat firmalarını takip et

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.