Yeni Başlayanlara :)

Kayci

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Merhaba arkadaşlar. Klasik bir konuyu size danışmak istiyorum :). 18 mayıs sınavını kazandım ve belgeyi bekliyorum. Bir yere başvuracağım. başvuracağım şirket bir süre uzman çalıştırmış. Belirli bir alt yapısı var. Başvurduğumda kabul edilirsem nerden başlamam lazım ne yapmam lazım ilk iş olarak yardımcı olursanız sevinirim :)

I

izmir35

Guest
selam,

Bence oncelikle daha once ki uzmanin yaptiklarini gozden gecirmen gerekecegini biliyorsun. Risk analizi, egitimler, kkd vs bunlarla ilgili neler yaptigini kontrol et.Zaten bir egitim plani yapmistir o egitim plani uzerinden egitimleri vermeye devam et. Daha once yapilan risk analizi bence bi gozden gecir ve revize etmen gereken yerleri revize et. Kullanilan kkd uygun olup olmadigini incele. Ozluk dosyalarini bakabilirsen ozluk dosyalarina bak.Benim yapacagim seyler bu sekilde olurdu. Herkesin yaklasimi farklidir tabi ki benim dusuncelerim bunlar ilk asamada.

tskler.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.