Yük Asansörü ve Forklift Bakım ve Kullanım Talimatı

Konu, 'Prosedür, Talimat, Form vb. Hakkında' kısmında pekdemiroglu tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. pekdemiroglu

pekdemiroglu TÜİSAG Üyesi

Merhaba arkadaşlar;
    Yük Asansörü ve Forklift Bakım ve Kullanım Talimatına ihtiyacım var. yardımcı olursanız sevinirim..

2. Cem AKBULAK

Cem AKBULAK TÜİSAG Üyesi

forklift kullanma talimatı...

Ekli Dosyalar:

nigarcinar, yalkın, Muhammet Düz ve 10 kişi daha buna teşekkür etti.
  3. Cem AKBULAK

Cem AKBULAK TÜİSAG Üyesi

forklift ve iş makinaları bakım talimatları...

Ekli Dosyalar:

yalkın, Muhammet Düz, alibey ve 9 kişi daha buna teşekkür etti.
  4. Cem AKBULAK

Cem AKBULAK TÜİSAG Üyesi

yük asansörleri için biraz araştırma yapmam gerekecek..en kısa zamanda yükleme yaparım sayın pekdemiroğlu...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Sakıp

Sakıp TÜİSAG Üyesi

Sevgili arkadaşlar.
    Ben vida üretimi yapan bir fabrikada çalışıyorum. İş gvenliği uzmanı olarak görevime devam edeceğim. Bu konuda hazırlamamız gereken prosedür, talimat ve formlar nelerdir?
    Dökümanların hazırlanmasında yardıma ihtiyacım vardır. Yardımlarınız için teşekkürler.

6. Cem AKBULAK

Cem AKBULAK TÜİSAG Üyesi

sakıp bey,forumun arama butonu ile birçok bilgiye ulaşmanız mümkündür..bulamadıklarınızı biz tamamlarız....;)

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Sakıp

Sakıp TÜİSAG Üyesi

Cem Bey,
    Söylediğiniz gibi bazı belgelere ulaştım. Mesela risk değerlendirme prosedürü, işçi sağlığı ve güvenliği talimatı buldum. Bu belgeler standart mıdır? Herkes aynı şekilde kullanabiliyor mu?
    Bulamadığım veya eksik kalan noktalarda sizden yardım isteyeceğim. Teşekkürler.

8. Mustafa ESEN

Mustafa ESEN TÜİSAG Üyesi

belgeler benzerlik gösterse bile her işletme için ayrı değerlendirme yapılmalıdır.özellikle risk değerlendirmesi her işletme için farklı ele alınmalı..

Cem AKBULAK bu yazıya teşekkür etti.
  9. Cem AKBULAK

Cem AKBULAK TÜİSAG Üyesi

işletmeye uygun olarak bütün belgelere kendimiz format oluşturabiliriz sakıp bey...

10. cİSG

cİSG TÜİSAG Üyesi

BANA ACİL ELEKTİRKLİ TRANSPALET KULLANIM TALİMATI LAZIM YARDIMCI OLABİLİR MİSİNİZ?

11. gkcenkk

gkcenkk TÜİSAG Üyesi

forlift asansör basınçlı kap yangın söndürücüler ve fabrika bulunan tüm bakımı yapılacak olan ekipmanların bakım talimatı lazım. bulamıyorum yardımcı olursanız sevinirim

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica