Soru Yüksek Gerilim Hatları Yakınlarındaki Çalışmalarda Sağlık Güvenlik Planı Örneği

Konu, 'Prosedür, Talimat, Form vb. Hakkında' kısmında mert alkan tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. mert alkan

mert alkan TÜİSAG Üyesi

merhabalar
    elektrik direkleri trafo vb. üreten bir firmada c sınıfı uzman olarak başladım. sağlık ve güvenlik planı yapmamı istediler elinde bu konuyla alakalı örneği olan var mı acaba ?

2. Eğer montaj iside yapmiyorlarsa normal üretim yapan bir tesisi uyarliyabilirsin

3. gezer

gezer TÜİSAG Üyesi

peryodik bakımı gerekli listeleri, eğitimler ve tarihleri, sağlık muayeneleri takibi, çalışma ortami ile ilgili ölçümlerin tarihlerini planlaması
    gibi bir yıl boyunca uğraşacağın kafanda olan çalışmaları kabaca plana dökeceksiniz.

Mehmet Şevket GEÇER bu yazıya teşekkür etti.
  4. mert alkan

mert alkan TÜİSAG Üyesi

Şirket bir OSGB ile anlaşmalı A sınıfı uzman yazdıklarınızın hepsini yapmış. Benim görevimde sahadaki kordinasyon ve iş izinlerinden sorumlu ibaresi yer alıyor. Benden neden ayrı bir plan istediler bende anlamış değilim. Şirket bu arada elektrik direkleri elektrik malzemeleri üretiyor ve bunların montajını yaptırıyor. Sanırım bu montaj kısmında benim görevim. Nasıl bir sağlık güvenlik planı yapabilirim ?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica